Момче или момиче е Априлското ни мъниче

  • 72 929
  • 735
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 71
Lady_mel, Minie,
Кои са ви следящите лекари? Питам, защото на мен ще ми предстоят подобни терапии, а на моя док. вече му нямам доверие....и сега съм в търсене на нов

# 76
  • Варна
  • Мнения: 769
Благодаря, coelum Simple Smile
Krissi, на мен терапията за тромбофилия ми я изписа доц. Конова от Плевен, а следящият ми лекар във Варна е Д-р Симеонова. Може би е добре да уточним в кой град се намираш?

# 77
  • Мнения: 71
Хихи, вярно Grinning Благодаря ти!
В София съм аз..... Но ще търся Simple Smile

# 78
  • Варна
  • Мнения: 769
Кrissi, ако ще правиш генетични и имунологични изследвание, за София препоръчват проф. Паскалева & доц. Русев, може да погледнеш в темата за Тромбофилии или за Генетични и Имунологични изследвания. Те ще ти назначат терапия,ако се налага, и ще следят как ти действа, но за АГ не мога да препоръчам Simple Smile

# 79
  • Мнения: 4 660
Здравейте от този слънчев ден Nature Sun With Face
Преди всяка събота и неделя ми бяха дни за пране и чистене. Сега опитвам да не се претоварвам много, днес поизбърсах малко праха и някой друг прозорец. До сега ММ ми помагаше,  но тази седмица се оперира , сега е в болница и гледам докато си дойде малко да поизчистя. Няма кой да ми помага и се опитвам сама да се справя някакси без да вдигам тежко.
Живеем в къща заедно със свекърва ,която все още е в Испания при дъщеря си която роди наскоро и кога ще се върне не знам Disappointed
Вие как се спавяте със домашните задължения,  имам чувството че тази зима ще е дълга и тежка...

# 80
  • София
  • Мнения: 1 676
Здравейте от този слънчев ден Nature Sun With Face
Преди всяка събота и неделя ми бяха дни за пране и чистене. Сега опитвам да не се претоварвам много, днес поизбърсах малко праха и някой друг прозорец. До сега ММ ми помагаше,  но тази седмица се оперира , сега е в болница и гледам докато си дойде малко да поизчистя. Няма кой да ми помага и се опитвам сама да се справя някакси без да вдигам тежко.
Живеем в къща заедно със свекърва ,която все още е в Испания при дъщеря си която роди наскоро и кога ще се върне не знам Disappointed
Вие как се спавяте със домашните задължения,  имам чувството че тази зима ще е дълга и тежка...

Освен домашните задъпжения аз гледам и бебето си Simple Smile Но...гледам да не се претоварвам с домашните неща. Пуснах пералня, гладих, забърсах прах, чистих готварската печка, сварих един боб...и легнах малко Sad Следобяд ще пусна една прахосмукачка Simple Smile

# 81
  • Монтана
  • Мнения: 273
И аз да се включа, термина ми е за 14.04, на първата фетална морфология ни казаха момиче. Ribbon Предстои ни втора на 17.11 ще видим дали ще потвърдят. Simple Smile

# 82
  • Варна
  • Мнения: 769
Здравейте и от мен, засега нямам затруднения с обичайните домашни задължения, но разбира се си правя почивки,защото много лесно се измарям. Дори като изляза навън на разходка, без да бързам за някъде, се уморявам и задъхвам и все гледам да поседна.
Единственото,което ме притеснява е миенето на баня и тоалет,заради препаратите, така че това го правя по-рядко.

# 83
  • SOFIQ
  • Мнения: 402
И аз се записвам с термин 12.04.2018 в момента съм в 18 г.с.  момиченце казаха на 23.11 съм на втората ФМ.

# 84
  • Русе, България
  • Мнения: 1 491
Имаше въпрос за книгите на предишната страница. Моите фаворити от първата бременност са тези:
Скрит текст:


Имам и ето тази, чакам една приятелка да ми я върне и с радост ще я започна:
Скрит текст:
Препоръчвам и книгите на д-р Харви Карп - "Най-щастливото бебе" и "Най-щастливото дете".

Сега е моментът за четене, момичета. Simple Smile Поне за мен, след раждането, това, че съм прочела поне нещо, ми даваше увереност и сили да се справям. А зная много добре колко е притеснително всичко с първата бременност и първото бебе.

# 85
  • Мнения: 1 179
Имаше въпрос за книгите на предишната страница. Моите фаворити от първата бременност са тези:
Скрит текст:


Имам и ето тази, чакам една приятелка да ми я върне и с радост ще я започна:
Скрит текст:
Препоръчвам и книгите на д-р Харви Карп - "Най-щастливото бебе" и "Най-щастливото дете".

Сега е моментът за четене, момичета. Simple Smile Поне за мен, след раждането, това, че съм прочела поне нещо, ми даваше увереност и сили да се справям. А зная много добре колко е притеснително всичко с първата бременност и първото бебе.

Чувала съм добри отзиви за книгите на  д-р Харви Карп и аз също мисля да ги прочета.

# 86
  • Варна
  • Мнения: 769
Привет момичета, голямо затишие в нашата групичка, май не сме се събрали от най-активните мами Simple Smile Някой от вас започнал ли с покупките? На мен ми се струва още твърде рано даже да разглеждам, но пък от друга страна сега ще започнат намаленията около празниците и няма да е лошо да се възползваме Simple Smile

# 87
  • Мнения: 4 660
Повечето си пишат във фейсбук, аз лично следя и там и тук.
Много рано ми се вижда за покупки. Аз смятам да пазарувам след като навляза в 7 месец и то основните работи . Малко суеверна съм Confused

# 88
  • Варна
  • Мнения: 769
Аз се присъединих към групата там ,но ми е по-удобно да пиша във форума, защото тук следя и други теми,които са ми от полза.  Не съм суеверна по принцип,  но специално за бебо като чели и мен ме е страх все още да започна с плануване и покупки. Все повече се навивам да поръчам дрешки от Англия,когато стане време, чета много добри отзиви, а за големите покупки дори и да е рано бих се възползвала,ако има големи празнични намаления.

# 89
  • Мнения: 17
Здравейте, априлски мами Simple Smile Това е първия ми пост във форума, въпреки че чета от няколко дни.

Терминът ми е на 01 април и засега казват, че ще е момче. Ще ми е приятно да следя темата.

... но разбира се си правя почивки, защото много лесно се измарям. Дори като изляза навън на разходка, без да бързам за някъде, се уморявам и задъхвам и все гледам да поседна.

Ей това много ме притеснява, въпреки че аз съм и по-пълничка и сигурно това не ми помага. Едва започва да ми личи корема, още не съм качила много килограми, а се задъхвам двойно повече и като качвам стълби сърцето ми бумка сякаш ще изскочи. Карам я по-кротко, ама нали трябва и да се движим...

... Някой от вас започнал ли с покупките?

На нас започнаха да ни подаряват! Innocent

... Все повече се навивам да поръчам дрешки от Англия, когато стане време, чета много добри отзиви...

И аз съм чувала само хубави неща за дрешки от Англия.

Общи условия

Активация на акаунт