Кюретаж и забременяване след това - тема 75

  • 47 268
  • 740
  •   1
Отговори
# 645
  • Варна
  • Мнения: 2 764
Оооо Мама на 3 от кога чакам тези твои хубави новини ! Много се радвам. В коя седмица си сега, че вече са заговорили за стволови клетки  newsm78
Дели , бързо и скоро да се нареждаш сред нас ръсещите прашец  Grinning

Аз днес съм без болки долу, нооо отзад дупето така ме боли от тези мускулни инжекции ooooh! 

# 646
  • Мнения: 1 770
Здрасти Мис В, дано се оправиш бързо! Радвам се, че си по-добре! ❤Виждам те аз тайничконв отчетната, но не смея да пиша..😌
По сметки според цикъла ми съм точно 8 г.с. + 0 дни днес, но според размера на ембриона- 7г.с. +0 дни. Казах й, че цикъла ми беше разбъркан след кюретажа, така че тя се води по мерките. Ами това е за сега. Ембриона си е на мястото и е с нормални размери. Ще чакаме следващата стъпка! Гуш на всички вас да дочакате тупкащи сърчица скоро и живи и здрави! ❤🐣🍀

# 647
  • Мнения: 1 019
Deli, както Рени е казала, много се радвам за положителните резултати! Заслужаваш го и дай Боже да стане всичко и то по възможност естествено, за да не минаваш по по-сложния път!

Браво и на mom of 3! Поздравления за сърчицето! Аз съм твърдо за стволови клетки, въпреки че ти е още рано, но бих посъветвала всеки, който има възможност да отдели за тяхното складиране Simple Smile

# 648
  • София
  • Мнения: 1 323
Бамболинка, вероятно някакъв антибиотик ще трябва и ще ги оправиш, дано приключиш бързо и лесно с това и да я елиминираш тая пуста инфекция Hug

О да, задължително ще се пие, има и антибиограма.
Мислите ли, че от тези гадини ми се вдига Црп то?

# 649
  • Мнения: 1 430
[quote author=delisardeli link=topic=1001587.msg35903502#msg35903502 dat

Бих те посъветвала да я пратиш с всичките епикризи при Сигридов, да видим той какво ще каже. Знам че има момичета доволни и недоволни от него, аз самата съм на кантар - част от нещата, които ми каза, излезоха верни, други - не. Просто човекът има око за проблемна бременност, може да помогне.


[/quote]
Мда и аз това я съветвах,но на нея и е по-удобно в Тутракан за момента.Ама оня стреля на посоки според мен,хабер си няма какво може да и има.Аз дори като ходих август при Сигридов ,носех и нейните изследвания и епикризи,исках да и помогна,той да каже нещо и тя да разбере,че трябва да отиде при него.Той погледна изследванията,каза,че тази жена има мн проблеми и от там нататък взе да ми говори някакви глупости(и то защото изследванията и за тромбофилия мисля че,бяха правени в Надежда),аз съм била умно момиче,защо съм се занимавала с идиотки,тя да чакала още толкова загуби.Тя нямало да се осъзнае,доста неласкаво се изказа и за Бойчев в Тутракан.Абе ,чак навън ме изкара и ми говори десет минути,мн странно беше.Така че...може би е прав Сигридов,че тя сама трябва да се осъзнае.Поне ей тук в темата да се запише,ама....както и да е,благодаря все пак Дели за отговора.
    Мама на 3,честито сърчице,пожелавам ти спокойна бременност!

# 650
  • Варна
  • Мнения: 2 764
Здрасти Мис В, дано се оправиш бързо! Радвам се, че си по-добре! ❤Виждам те аз тайничконв отчетната, но не смея да пиша..😌
По сметки според цикъла ми съм точно 8 г.с. + 0 дни днес, но според размера на ембриона- 7г.с. +0 дни. Казах й, че цикъла ми беше разбъркан след кюретажа, така че тя се води по мерките. Ами това е за сега. Ембриона си е на мястото и е с нормални размери. Ще чакаме следващата стъпка! Гуш на всички вас да дочакате тупкащи сърчица скоро и живи и здрави! ❤🐣🍀

Престраших се лека , по-лека. Очаквам и теб и скоро там Wink

# 651
  • Мнения: 943
Рени, дори и да е прав, няма право на такова арогантно отношение към човек, когото дори не познава. Повръща ми се от такива наглеци Rage

# 652
  • Мнения: 1 430
О,той дори взе да ми показва на телефона си каква награда бил спечелил:laughing:..абе,мн мн е странен.Аз му имах сто процента доверие в началото като четох за него,но с времето доста негативни коментара взеха да се появяват и за него.Но факт е,че ми каза да не  ходя повече-това след втора ФМ,нямало смисъл да харча пари и да губя време,всичко ми било ок.А тук в Русе само гледат как да те викат и все пари да ти вземат.Определено му е доста голямо самочувствието на Сигридов.Разказах му за легендата ,която се носи за него,че е "натикал"обратно бебе,тръгнало да излиза в 6 месец мисля че беше,той ме погледна и каза:не е измислица-наистина го направих:open_mouth:

# 653
  • Sofia
  • Мнения: 857
Бамболинка, оправяй бактериите, които според мен са нещо не кой знае какво, и смело в редиците на бебеправещи 😃Мама на  3 страхотна новина , честито ти сърчице, до финал задължително 😍!  И на всички настоящи и бъдещи коремчета!

# 654
  • Мнения: 943
Не ме кефят мен такъв тип хора. Повече от всичко мразя арогантност Imp

# 655
  • София
  • Мнения: 7 547
Никой не обича арогантни доктори. И към това като се добави дебелашкото чувство за хумор, и на много момичета им идва много. Но е факт че е помогнал на много жени с проблемна бременност да износят и родят.

Зиа, зелена светлина имаме още от следващия цикъл.

Бамболинка, CRP е общ маркер, който показва че някъде в организма ти има възпалителен процес. Ама не знам как може възпаление на гърлото или носа да повлияе на бременността. Питай доктора дето те е пратил на това изследване.

# 656
  • Мнения: 943
Никой не обича арогантни доктори. И към това като се добави дебелашкото чувство за хумор, и на много момичета им идва много. Но е факт че е помогнал на много жени с проблемна бременност да износят и родят.

Да, Дели, всеки сам си преценява. Аз говоря за себе си Blush

# 657
  • Мнения: 1 770
Привет мами! Стволовите клетки се складират при раждането, затова че имам време да мисля!😍

Мис В, може и да се престраша скоро да пиша в отчетната! 🐣

Аз реших да взема лекарствата за дисбаланса на флората ми. Доки каза ако искам..Най обичам такива съвети. 😖 Няма да ми каже "да" или " не", ами ако искаш..💩


Спокйствие момичета и успешно бебеправене! ❤

# 658
  • Мнения: 992
Мамче, много се радвам, чудесни новини ❤ Честито сърчице и да си го държиш на топличко под твоето до край.
Дели, браво на теб, хайде другия месец право към отчетните под ръчичка с всички останали. Дано в групата не остане никой🤞🏼
Аз си цикля и така.
Успешен ден момичета 🍀

# 659
  • Мнения: 996
Сега се зачетох в епикризата ми и чак сега виждам резултат от Морфология-Хориални въси,трофобластни “остовчета”.

Дава ли отговор за нещо според вас?!

Общи условия

Активация на акаунт