Кюретаж и забременяване след това - тема 75

  • 47 176
  • 740
  •   1
Отговори
# 660
  • Пловдив
  • Мнения: 94
Mom of 3, честито и от мен! Дай Боже твоя късмет да сподели и всички нас. Коледа наближава...

# 661
  • София
  • Мнения: 1 323
[quote author=delisardeli link=topic=1001587.msg35904653#msg35904653 date=151190347

Бамболинка, CRP е общ маркер, който показва че някъде в организма ти има възпалителен процес. Ама не знам как може възпаление на гърлото или носа да повлияе на бременността. Питай доктора дето те е пратил на това изследване.
[/quote]

Не, Дели, не казвам ,че има нещо общо с бременността, просто искам да знам това Црп от какво все ми е високо.
Никой не ме е пратил , аз сама си го направих изследването.
Иначе се надявам Кросмача да е причината, щото друго не излезе....
Мамче на 3 , честито ти сърчице 💜💜💜

# 662
  • Мнения: 268
Момичета, здравейте!
Отдавна не съм писала. Миналата година по това време видях двете чертички. За жалост всичко приключи в 8 г.с нямаше сърдечна дейност и се наложи К. Преди 2 дена направих тест и резултатът е бледа чертичка преди закъснение, но е там!
И от тогава живея в някакъв ужас. Не мога са спа от тогава. Стряскам се, когато се унеса за малко. Коремът ми става на топка. Много ме е страх да не се повтори всичко. Страх ме е да не с моите притеснения и тревоги сама да си навредя. Какво да правя незнам. Чувствам се в безизходица....

# 663
  • Мнения: 74
desito92 успокой се.Аз имам два миседа,сега съм в 8г.с и също умирам от страх.Но дори и да се притесняваме няма смисъл.Трябва да вярваш,че всичко ще е наред този път.Бъди силна и не мисли,че ти си виновна за нещо.Аз много се обвинявах,че нещо аз съм направила,че не съм се пазила достатъчно,но нищо не е зависело от мен.Сега се надявам да успея,все пак надеждата умира последна.

# 664
  • Мнения: 943
Деси, прегръщам те Hug
Разбирам страховете ти, аз съм преживяла мисед. И макар още да не съм бременна, знам, че следващата бременност ще е различна, че всичко ще е наред, защото то ще бъде здраво. Няма две еднакви бременности. Опитай се да се разсейваш с нещо. Не мисли само за това. Просто първият път нещо не е било наред с ембриона, сега няма да е така. Пази се повечко и знай, че тук винаги ще намериш подкрепа Heart
P.S. Правила ли си някакви изследвания след аборта?

# 665
  • Мнения: 2 515
Дели, страхотни новини, от все сърце ти желая догодина по това време да си с едно (поне) съкровище в прегръдките Heart
Мама на 3, браво и на теб, да си изкарате чудесно с Мис Ви в юлската тема Kissing Heart

Деси, знам колко ти е свито сърчицето, но ти стискам най-силните палци след 2-3 седмици да видиш и другото ти сърчице как бие мноого силно и ще е така завинаги :*

# 666
  • София
  • Мнения: 7 520
Десито, прегръдки и от мен!
Всяка бременност е различна, стискам палци всичко да е наред този път!

# 667
  • Мнения: 268
Страх ме е с тези тревоги и спазми в корема, които предизвиквам да не навредя нещо... с кой да говоря , какво да взема за успокоение незнам....

# 668
  • Мнения: 943
Деси, всичко е в главата ти. Но ако толкова държиш да пиеш хапчета, най-добре се консултирай с аг-то си какво точно е позволено да приемаш или ако той не знае поне да те насочи към друг специалист.
P.S. Ако искаш виж какво ще ти кажат и в тази тема http://m.bg-mamma.com/?topic=1003519.510

# 669
  • Мнения: 6 627
Деси, успокой се. каквото има да става, ще става. не се обвинявай, не се напрягай, не си мисли, че правиш нещо неправилно. и аз си нося страховете, но си казах, че каквото и да става е Божа работа. а точно сега и точно тук мисля да се грижа за себе си и да се радвам на времето, което имам с малкото човече вътре в мен. дори и да се наложи да се разделим (дано не!), ще знам, че съм му дала част от мечтите, любовта и топлината си. ако си отиде, за мен ще остане цялата тъга на света, но ще имам цялото си време да я изживея. а сега искам да се радвам.
тепърва ми предстоят изследвания, страхувам се от резултатите, но гледам да не ги мисля. сега мечтая... за здраво и доносено дете, за бебешка усмивка, за смешни физиономии, дори и за колики мечтая. Simple Smile

# 670
  • Мнения: 268
Момичета, благодаря ви! Страхотни сте както винаги! Добре, че ви има. Надявам се всичко този път да е ок. Това ми остава надеждата и да се опитам да съм по-спокойна.

# 671
  • София
  • Мнения: 5 518
Момичета,аз отдавна не съм минавала,сигурно много от вас не ме познават,съжалявам че виждам толкова много нови имена и изключително се радвам ,че една огромна част от тези,с които писахме в тази тема вече си имат бебенца,или пък са в очакване!
Да и аз бях една от вас.Аборт в 21 седмица през декември 2015.Както и да го погледнете,беше си живо раждане.
Август 2016 видях втората чертичка отново и на 7 Март се роди моето момченце Борис,който вече е на 8 месеца!Пиша за кураж!Като си спомня на мен колко ми беше нужен ...
 Стискам палци на всяка една от вас,прегръщам силно Bambolinka и ви желая успех!

# 672
  • София
  • Мнения: 7 520
Бабълче, радвам се че минаваш да ни окуражиш! Прегръдки на теб и Борис!

# 673
  • Мнения: 943
Бабъл, преживяла си нещо ужасно. Радвам се, че си изживяла и най-голямата радост Gift Heart

# 674
  • Мнения: 992
Бъбъл, бъдете здрави!🍀
Мечтата ми е да си имаме момченце и с мм сме на едно мнение за името Борис❤ Важното е, че след всичко лошо което сте преживели си имаш и истинското щастие.
Хубаво е, че минават момичета като теб да ни вдъхнат кураж! Благодаря ти!

Общи условия

Активация на акаунт