Пазаруване от H&M ➤ 14

  • 78 042
  • 796
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 895
Аз на едната поръчка получих имейл  за потвърждение,  но на другата вижте какво чудо ми изписва. За пръв път ми се случва
 

Същото, обадих се, казаха, че не е проблем просто имат много поръчки и да чакаме. При мен след няколко часа се махна това, но продължава да стои на плащането се обработва.

# 586
  • Мнения: X
Моля ,ако някой е поръчвал това сако  http://www2.hm.com/bg_bg/productpage.0543689003.html да ме ориентира в размерите.

# 587
  • Мнения: 1 110
ееее алелуя ,получих потвърждение за поръчката на пощата наи-накрая Simple Smile За сакото може да се обадиш ако се колебаеш на телефона за обслужване на клиенти и да ги питаш да ти дадат точни мерки за размерите за които те интересуват Ill

# 588
  • Пловдив
  • Мнения: 40 779
Кво поръчвате бе хора...?Аз нищо не намирам...

# 589
  • Мнения: 68 654
Емиии..ние ги изкупиме...Joy

# 590
  • Мнения: 895
И моето потвърждение е тук, голямо щастие ще има сако. Grinning

# 591
  • Мнения: 2 236
Леле, добре че сутринта се вредих с 2 неща от детското. Сега всичко е разграбено. Scream

# 592
  • Мнения: 9 700
Е, аз напорэчах гащи и шалчета.

# 593
  • София
  • Мнения: 93
А имате ли представа дали мога да откажа направена вече поръчка, но неизпратена? И как?

# 594
  • София
  • Мнения: 266
А имате ли представа дали мога да откажа направена вече поръчка, но неизпратена? И как?
можеш да анулираш поръчка до 1 час след като е направена. След това няма как вече,на телефона ми казаха,че те нямат връзка със склада в Италия и не могат да направят нищо. Момичетата посъветваха просто да не я приемаш от куриера и дотам. Само да не стане практика,че ще блокират профила.

# 595
  • София
  • Мнения: 93
Охх, то и аз като хитрата сврака с двата крака..... Поръчах разни неща вчера.... не видях кода за безплатна доставка... или го нямаше вече незнам... днес вече попремислих и за някои стоки.... та се чудех, за 120 лв доставка да я откажа..... има ли някой да е правил така? Май мярнах някъде из темата, някой беше поръчал наново същите неща, само че с безплатна....

# 596
  • Мнения: 47 988
Ако ги има и са на същата цена, си ги пусни с БД, а тази я откажи или не я взимай
В някои случай съм писала на сайтовете и са ми начислявали ръчно БД или друга отстъпка, по мое настояване и тяхна преценка

# 597
  • Мнения: 5 248
Пристигна ми втора пратка , за жалост вчера имах проблеми с интернета и не успях да пусна нищо , а си бях напълнила кошницата.
2 детски клинчета,които ги няма в момента и не мога да покажа линк и 1 мъжка чанта, харесаха ми нещата доволна съм Simple Smile От 24ти обаче поръчката ми още се обработва Sad
Днес има ли някакво намаление ?

# 598
  • Мнения: 68 654
Днес няма...само БД е останала май.

Моите двете още се обработват - от 24 и от 26...

# 599
  • Мнения: X
Сутринта все още можеше да се поръчва на -70% и днес се "записах" отново с поръчка. Гледам, че в момента лови отстъпката все още, но не за всеки артикул от намалението.

Общи условия

Активация на акаунт