Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Ски сезон в Пампорово 2017/2018/2019

• 37 286
  • 377
  •   1
Отговори
# 330
Здравейте!Някой може ли да ми препоръча апартамент в апарт хотел с оборудвана кухня.Моите деца са много злояди и не ядат в ресторанти.Ако има и детски кът ще е супер.
Манастира-около 100-120лв е цената на апартамент за 4 човека с една спалня,има басейн и сауна в спа-то.Почти на пистите е.Не е супер лукс ,но става,има котлон ,фурна,хладилник.
Благодаря за препоръката.Гледам в букинг апратаменти, но не мога да разбера в коя част на Манастира се намират,те нали са няколко сгради?Ако сте били там,от къде резервирате?

# 331

Ако въпросът  е към мен -писала съм ,че има сауна и басейн.
На това ли му се вика СПА? Аз си мислих, че е нещо специално.

# 332
СПА центърът в Гранд манастира е от веригата Азия СПА. Има голям плувен басейн, сауна, парна баня и турска баня. Не е нещо особено, но за хотел, който не е СПА става. Правят масажи и други процедури доста добре.
Аз резервирам през Амигос травел. При запитване в полето за изисквания на клиента пиша, че желая настаняване в корпус А или В. Това са първите две крила и там се ползва само асансьор, без да се бориш с безкрайните ескалатори. Там са лукс апартаментите с пълно кухненско оборудване.

Последна редакция: пт, 31 яну 2020, 16:34 от Marsela 17

# 333
последното описание е различно от предното.

# 334
Здравейте! Някой дали има скорошни отзиви от Чепеларе - има ли сняг, как са пистите, става ли за каране? Гледам, че днес го дават 10 градуса на Мечи чал и се чудя дали изобщо става за ски. Ако някой е там или е бил скоро - моля, кажете какво е положението, че сме планирани ваканция на ски другата седмица. Благодаря!

# 335
В Пампорово едвам има сняг, тук сме сега. Всичко е 100% изкуствен. След обед става лед и киша.
Не мисли за Чепеларе, въпреки че дават в горния край да се пързалят... Долу в тясното и усойното не знам как ще се минава... Там като има сняг е уляля.

# 336
Здравейте, може ли да ми препоръчате механа(ресторант) за вечеря, в Пампорово, място на което да отпразнуваме 14 февруари защото ще сме там, посещавали сме ресторант “Чевермето” но когато звъннах за резервация ми казаха че тази зима не работи
Благодаря предварително 🙂

# 337
Някой с  отзиви за Съни хилс от т.г.? Мислим да ходим в четвъртък ,дано срядата да повали....

# 338
Ако не държиш на Пампорово, Родопчанка в Смолян бих дала като идея.
Аз Пампорово отдавна спрях да го харесвам като курорт, освен за ски - еми нищо общо с курорта от детството ми. Навсякъде презастроено, една камара изоставени грозни хотели, всичко е едно такова никакво.. А хотелите, които си заслужават, са с уникалната цифромания...
Еми не.

По темата - бяхме отседнали 4 дни в апартамен в Маунтийн лейкс, до езерата е. Апарт комплекс (ние бяхме в апартамент частен, от Букинга си го намерих) , има и хотелска част с басейн и спа.
2 възрастни с 2 деца ни излезе 600 лв, което включва 3 нощувки с ранно настаняване (9.30) и късно тръгване (160 лв общо) с камина и дърва за която; 2 дни спа (60 лв) ; 2 дни ски (300лв за двата дни до обяд) ; закуските си ги правихме в стаята (с кухня чудна с всички посуди) пазар от Лидъл в Смолян; обедите в ресторанти с обедни менюта 2 пъти в Смолян (30 лв) ; вечерите - двете си готвехме, последната на ресторант.
Еми за 300лв 3 нощувки с храноден за 4ма никъде не можах да измисля по друг начин. 600 само за едното спане със закуска общо-взето.

# 339
  • Видин
Колебая се между Форест Нук и Орфей? Двама възрастни и  дете на 5 години сме Simple Smile
Благодаря Ви

# 340
Орфей със сигурност

# 341
  • София
Форест Нук мисля че е много неудобно като място, може и да бъркам разбира се. Орфей е на пешеходно разстояние от станцията на лифта, и е хубав. Били сме там преди години, но за много кратко, не можахме да си доизкараме почивката (не заради хотела).

# 342
  • София
Орфей е хубав, били сме. Под Студенец, на предишната станция на лифта. Качвате се директно на Студенец и е удобно, да, близо до хотела е самият лифт.

# 343
И още един глас за Орфей, плюс е и анимацията за деца.

# 344
  • Варна
И на мен в Орфей много ми хареса, миналата година бяхме там. Недостатък е, че не е близо до пистите, но пък е в близост до начална станция на лифта. Но е много голям и има много хора. Тази година бяхме в Камелия, тъй като ходихме с малката ми дъщеря, която е на 3 години и ми беше важно да мога да излизам с нея да се пързаля с шейна. Също останах много доволна от условията. И като плюс-не е толкова огромен и има доста по-малко хора. Иначе също има детски кът и анимация за децата.

Общи условия

Активация на акаунт