Ски сезон в Пампорово 2017/2018/2019

  • 47 998
  • 427
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 321
Включвам се за Малина. Бяхме тама в хотел Маркони. Останахме доволни и има намаление за ски оборудването. то като то ти е 8 лева за деня не виждам смисъл да се купува та дори и от ОЛХ. Всеки си знае. бяхме с три годишно което се заинати и не искаше учител но наш приятел с който бяхме го помъкна с него буквално пред ски центъра до капанчетата там. и няколко пъти и правеше рало. Децата са схватливи. Вече се спуска по детската писта но е на 6. Ние с баща му не караме. На Малина има и шейни. Тази година сме на Добринище.

# 316
  • Мнения: 4 737
И аз се включвам бяхме три дена в хотел Пампорово, малко соц - барок е стилът, но е топло, уютно и чисто, има готина камина и диванчета наесякъде  в фоайето и по етажите. Закуската е добре, ресторантът на свободна консумация е на много добри цени, дават халат и чехли, в спа-то има басейн, сауна отделни за  мъже и жени  и джакузи. Пистите сутрин бяха ок, Следобяд малко поразорани. Като цяло супер си изкарахме, ама бяхме и без деца Stuck Out Tongue Winking Eye
Хора, някой има ли опит с Добринище и по специално ме интересуват пистите, дали стават за начинаещи,цялото фемили е на ниво сини писти.... Иска ми се с децата да отидем някъде с минерална вода...

# 317
  • Мнения: 10 380
Добринище е само една писта и не става за съвсем начинаещи. Ако няма много сняг също е кофти, защото се заледява доста на участъци.
Само веднъж се излъгахме да караме там и няма да повторя.

# 318
  • Мнения: 683
Ние караме основно по Стойките и пистата на Добринище до междинна ни беше добре.   По-надолу не сме се пускали, защото нямаше сняг.

# 319
  • Мнения: 564
Може ли мнение за Sуnny Hills .
Мисля да заменя Орфей тази година с него .

# 320
  • Бургас
  • Мнения: 703
Може ли мнение за Sуnny Hills .
Мисля да заменя Орфей тази година с него .
Миналата година по Коледа бяхме там, писала съм по напред. Ако сте с деца ще им е скучно. Плаща се за детския кът, който се намира в апартамент на първия етаж,  в едната стая е за деца до 4-5 години, в другата стая има плейстейшън, жената седи на един  фотьойл по средата и ги пази. В спато има две джакузите с по 6-8 места винаги пълни, сауни не съм ползвала. Храната беше на блок маса закуска и вечеря достатъчно доволни и не сме оставали гладни. Паркирането е затруднено, не са достатъчни местата. Локацията е много добре, 10 минути пеша до Студенец.
Ние сменихме с Орфей, заради децата:)

# 321
  • Мнения: 564
Благодаря.
Аз пък искам да сменя Орфей с някой друг хотел. Всяка година се вдигат цените в Орфей, а качеството пада.

# 322
  • Мнения: 582
Здравейте, може ли да ми препоръчате къде да отидем с ММ на почивка за уикенда някъде, където има сняг сега? Ние не сме скиори, просто искаме да се порадваме на снега и да си направим хубава разходка в местността. Прочетох в темата, че повечето хотели не са близо до ски писти и трябва да се ходи с кола или лифт. Все пак освен Пампорово къде другаде бихме могли да отидем? Най-вероятно ще сме с кола, но бих предпочела пешеходни разстояния за разходки или примерно пеша до лифта пак е ок.
Видях, че сте споменали Чепеларе, как е положението там?

# 323
  • Мнения: 47
Здравейте, включвам се с няколко въпроса, тъй като поради непредвидената (поне от мен) грипна ваканция решихме да избягаме в Пампорово тази седмица Blush Запазих в хотел Белмонт ski & spa - някой има ли отзиви? Ако няма, аз ще дам утре като отидем Joy Интересува ме също как са условията на пистите, следобед става ли за каране? Ще е супер и ако някой знае дали са добри условията и при детската градина на станция Малина?

# 324
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 741
Здравейте, включвам се с няколко въпроса, тъй като поради непредвидената (поне от мен) грипна ваканция решихме да избягаме в Пампорово тази седмица Blush Запазих в хотел Белмонт ski & spa - някой има ли отзиви? Ако няма, аз ще дам утре като отидем Joy Интересува ме също как са условията на пистите, следобед става ли за каране? Ще е супер и ако някой знае дали са добри условията и при детската градина на станция Малина?
Здравей, аз съм била преди може би повече от 10 години, когато откриха Белмонт. Тогава беше чисто нов и всичко много ми хареса.  Ние снощи се върнахме от Пампорово, времето беше страхотно, топло и слънчево. Пистите ги поддържат и има сняг, но винаги преди обед е по-добре. По Стойките имаше 1 заледен участък следобед , зелената  и синята много натоварени и един малък участък от синята беше на бабуни, но все пак става за каране. Приятна почивка от мен! Като цяло е добре дори и следобед.

# 325
  • Мнения: 47
Много ти благодаря, шушито! Hug Ще споделя и аз като добия впечатления

# 326
  • Мнения: 6
Здравейте!Някой може ли да ми препоръча апартамент в апарт хотел с оборудвана кухня.Моите деца са много злояди и не ядат в ресторанти.Ако има и детски кът ще е супер.

# 327
  • Мнения: 4 737
Здравейте!Някой може ли да ми препоръча апартамент в апарт хотел с оборудвана кухня.Моите деца са много злояди и не ядат в ресторанти.Ако има и детски кът ще е супер.
Манастира-около 100-120лв е цената на апартамент за 4 човека с една спалня,има басейн и сауна в спа-то.Почти на пистите е.Не е супер лукс ,но става,има котлон ,фурна,хладилник.

# 328
  • Мнения: 5 262
какво разбирате под СПА?
ако няма сауна какво има?

# 329
  • Мнения: 4 737
какво разбирате под СПА?
ако няма сауна какво има?
Ако въпросът  е към мен -писала съм ,че има сауна и басейн.

Общи условия

Активация на акаунт