"Номер 309" - сериал с Демет Йоздемир и Фуркан Палалъ по Fox tv *Тема 14*

  • 69 835
  • 726
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 1 558
Добро утро, усмихната и лежерна сряда Simple Smile


Последна редакция: ср, 22 ное 2017, 13:58 от nanni_123

# 511
  • Мнения: 21 201
Здрасти Нани, Hug привет и на тези, Hug.....Hug които ще се появят след мен.
МайкоУУУ #Shocked единственото хубаво лице на снимката е на Фукича, всички други са все едно излезнали от някой катун. Tired Голяма ц......я, Rolling Eyes голямо нещо. Tired
Да не започвам за Су/Дамла как се е озъбила като хамстер Sick и е проскубана в косата #Crazy все едно кокошки са мътили в нея.
Фуркан хич не ми се вписва в картинката, ама хич, Stop а със Су никаква екранна двойка не са ми(към настоящия момент на база всичко излязло като снимков материал до този момент).


Добре, че нашия е висок и си личи отдалеч.
Насреща е със сивото сако и заметнат с червена наметка.



Ето я и другата. Sick Tired
Храни гъските.
https://www.instagram.com/p/BbyyrSolKlb/?taken-by=olga501501

Ей я и Джерен/Филиз в сериала Семейство Аслан(със синьото сако, бялата блуза и дънки).
Ще е съседка по ферма.


И едно пояснение от снощи.
Туита на Фуркан си има предистория.

Скрит текст:
Ksenia Kalaydzhan
Супруги Сунгур обменялись любезностями в твиттере, куда подключился и Фуркан ⬇
Аху Сунгур: «Хееей, Суат, я украла твоего сына 😋 Фуркан, хорошо, что мы в одном проекте! 🤗»
Суат Сунгур: «Вай вай! Поздравляю. Ты теперь из нашей семьи! Удачных съёмок и хорошего сезона вам! Я вас люблю»
Фуркан Палалы: «Я не оставляю семью Сунгур в покое, если вы заметили Simple Smile вы оба дорогие (душки)...»

Последна редакция: ср, 22 ное 2017, 12:44 от Neidjal

# 512
  • Мнения: 10 805
Малииии....какъв кастинг само....Фю само ги краси....представям си и сериала какъв ще е....
Започнах да гледам и Ашка с Дафне и Йомер....още съм в началото,но нещо ми се губи химията....пиша от тела и мъие трудно...Голям костюмар е Фю...и Деметка е супер....Heart Eyes
Уф....ха Привет Relieved

# 513
  • Мнения: 1 558
Охххх, Наде,
Мъкаааа, мъка
Къде попадна момчето, та той само краси снимката,....  то кърпи, то шалвари, една хубава жена няма.....
Красавец
https://www.instagram.com/p/Bby7C5NFpQt/
И щастлива Фатма
https://www.instagram.com/p/BbzDFF5A4Sh/

Последна редакция: ср, 22 ное 2017, 14:54 от nanni_123

# 514
  • Мнения: 21 201
От дружка Лиа от друга тема е видеото.
https://twitter.com/ufaktefekcdizi/status/933039453525901317
Бактън от плюскането й.
В  № не спря да яде, като гледам и в новия й сериал е със същата "значима" роля. Mr. Green Stop
Къде попадна момчето, а? Joy
Работа, работа и пак работа, какво да направи?
Женския каст обаче наистина е страховит Mr. Green Joy и по-добре де, Laughing нас не може да ни изплашат.
Дано  hahahaне ни го уплашат, Joy че да си забравя репликите от страх. rotfImao rotfImbo

Последна редакция: ср, 22 ное 2017, 15:37 от Neidjal

# 515
  • Мнения: 33 400
Къв е тоя селски сериал дето се е забил Фуки  Laughing Тая роля трябваше да я дадат на Гейдуната, той снима такива  hahaha

# 516
  • Мнения: 4 793
Къв е тоя селски сериал дето се е забил Фуки  Laughing Тая роля трябваше да я дадат на Гейдуната, той снима такива  hahaha

 rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

П.П. Имам чувството, че за женските роли са правили каст за най-грозна булка Mr. Green Mr. Green Peace

# 517
  • Мнения: 21 201
Я нещо сладурско, Heart Eyes че от толкова красота Mr. Green днес чак ни загорча. Stop Joy
https://www.instagram.com/p/BbzMsAxFCLJ/?taken-by=olga501501

 Heart Eyes Heart Eyes
https://www.instagram.com/p/BbPY1GxHOpp/?taken-by=askstories

Хи, хи, hahaha ама и ние смеееее не е за приказка, Laughing тия са чиркинки, Mr. Green Mr. Green но ако бяха готини пак нямаше да сме доволни по други причини. tooth
Фуркан си е качил сетовата снимка от Чукурдере и е написал, че е първи снимачен ден.
SET/Фуркан е със сив костюм в далечината.

Последна редакция: ср, 22 ное 2017, 18:47 от Neidjal

# 518
  • Мнения: 4 793

Боже.... шИ умрЪ... къде се набута този човек... И се оглежда като гърмян шущер... ooooh! ooooh! Crossing Arms Thinking

# 519
  • Мнения: 21 201
Скрит текст:
Боже.... шИ умрЪ... къде се набута този човек... И се оглежда като гърмян шущер... ooooh! ooooh! Crossing Arms Thinking
Що е туй? newsm78
Споко бе хора, тя и Хазал се набута в сериал със същата махленска тематика, нооооо сериалът й е успешен, и то доста.
Навремето и сериала Аси бе сниман в калищаци, мръсотия, лягаха си с дрехите и обувките де ходеха с тях в оборите, и какво ли още не, Mr. Green а се превърна в един от вечните турски хитове сред сериалите им.
Кофтито в случая е, че химия между главните няма да се получи(не искам да звуча категорично, нооооо такова ми е усещането до този момент) а на фона на мизерията няма ли и химия между главните, охооооооо......и все пак не ми се иска да избързвам до краен предел, Mr. Green сааамо мъничко.  Laughing Joy
В сериала на Хазал НИ например при все мизерията и нещитата в квартала има химия между главните и сериалът е гледаем, в Аси бе същата работа между Туба и Мурат, но тук...... smile3506

# 520
  • Мнения: 4 793
Скрит текст:
Боже.... шИ умрЪ... къде се набута този човек... И се оглежда като гърмян шущер... ooooh! ooooh! Crossing Arms Thinking
Що е туй? newsm78
Споко бе хора, тя и Хазал се набута в сериал със същата махленска тематика, нооооо сериалът й е успешен, и то доста.
Навремето и сериала Аси бе сниман в калищаци, мръсотия, лягаха си с дрехите и обувките де ходеха с тях в оборите, и какво ли още не, Mr. Green а се превърна в един от вечните турски хитове сред сериалите им.
Кофтито в случая е, че химия между главните няма да се получи(не искам да звуча категорично, нооооо такова ми е усещането до този момент) а на фона на мизерията няма ли и химия между главните, охооооооо......и все пак не ми се иска да избързвам до краен предел, Mr. Green сааамо мъничко.  Laughing Joy
В сериала на Хазал НИ например при все мизерията и нещитата в квартала има химия между главните и сериалът е гледаем, в Аси бе същата работа между Туба и Мурат, но тук...... smile3506

Ми такова като него както е на тези кадри tooth tooth tooth.

Те пък щото в Номера не си лягаха с анцузите и чорапите Mr. Green Mr. Green

# 521
  • Мнения: 21 201
Кити, не разбирам какво ми говориш....шущер...като него, той е със сиво сако и дънки, не разбирам. Thinking
Оооооо № няма нищо общо с това за което говоря в Аси, пълна гнусотия ми дипче химията между Мурат и Туба бе убийствена(за мен и не само) та сериала се превърна както казах в един от вечните им сериални хитове.
Оххххх, Joy по-добре да замълча. Mr. Green
С фенче Laughing от мААлата. tooth


Е па не мога да се въздържа, Laughing що така са го зализали като Гео Милев? rotfImao rotfImbo

Последна редакция: ср, 22 ное 2017, 19:40 от Neidjal

# 522
  • Мнения: 4 793
Кити, не разбирам какво ми говориш....шущер...като него, той е със сиво сако и дънки, не разбирам. Thinking
Оооооо № няма нищо общо с това за което говоря в Аси, пълна гнусотия ми дипче химията между Мурат и Туба бе убийствена(за мен и не само) та сериала се превърна както казах в един от вечните им сериални хитове.
Оххххх, Joy по-добре да замълча. Mr. Green
С фенче Laughing от мААлата. tooth


Е па не мога да се въздържа, Laughing що така са го зализали като Гео Милев? rotfImao rotfImbo

Наде, няма такова същество шущер, просто шегувка. Не си ли чувала вицът от серия "тъпи":
Скрит текст:
- Виж, виж... каква тахтаба..
- Какво е това "тахтаба"?
- Ами ей такова като тебе, дето много пита...
 tooth tooth tooth

# 523
  • Мнения: 21 201
Не Кити, вицове от серия "тъпи" не чета, не са ми смешни просто.
Демек искаш да кажеш, че понеже много питам ииииии нататък вица е ясен.
Този ми прилича на Серкан или май Сердар се казваше, нещо такова от сета на №.
Скрит текст:

Последна редакция: ср, 22 ное 2017, 22:12 от Neidjal

# 524
  • Мнения: 4 793
Не Кити, вицове от серия "тъпи" не чета, не са ми смешни просто.
Демек искаш да кажеш, че понеже много питам ииииии нататък вица е ясен.
Този ми прилича на Серкан или май Сердар се казваше, нещо такова от сета на №.
Скрит текст:

Ох, не бе! Аз не говоря със загадки - по принцип.
И спирам!

Общи условия

Активация на акаунт