"Номер 309" - сериал с Демет Йоздемир и Фуркан Палалъ по Fox tv *Тема 14*

  • 69 833
  • 726
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 1 558
Здравейте,
Харесват ми снимките на двамата, добре изглежда нашия Кахраман Simple Smile
Клипа с участващите в сериала- доста известни видях, дано да има успех
https://www.instagram.com/p/Bb7E_v5lAjY/

# 541
  • Мнения: 21 201
Гледала ли си Ибо във Възела?
Ако си и най-вече във втория сезон, сега брадата на Фурканджим щеше да ти се стори мини. Mr. Green
Ето.
Скрит текст:



И на Ибо, и на Фуркан им ходи с бради(според мен) не са като мнозинството да плюеш и да бягаш както се казва(за мен при все, че бради възприемам за нормални само ако са наболи).
Обаче това, че му ходи с брада на нашичкия въобще не означава, че ми се иска да го гледам като дядо поп, ще ми се маааалко да си я скъси и да не го зализват все едно теле го е облизало. Crossing Arms
Които са си симпатяги, ни бради, ни коси биха ги загрозили(състаряват ги обаче) а които са си грозофили и кьосе да са, Laughing все зле ще са.
Пак да си кажа, че не виждам ни Демет, ни някой друг от № да са я поздравили публично, познато от 27 Октомври, нали!?Laughing А на нас ни се струваше странно, явно не е, а е съвсем обичайно.
Ето я рожденичката с възлюбения си.
Скрит текст:
Още снимки от Албания(май тази вечер е била галата на представяне на филма).





Репортаж с Демолина.
http://www.hurriyet.com.tr/demet-ozdemir-ben-zor-bir-kadinim-40657863

Последна редакция: нд, 26 ное 2017, 00:42 от Neidjal

# 542
# 543
  • Мнения: 10 805
Приветтттт.... Hug



Много хубав беееее #Shocked smile3544,до тая калната е като слънцеееее... ooooh! ooooh! Peace Laughing
Тия дни  пак имам проблем с крака си и съм в къщи ...и...изгледах Ягодките....много ми хареса ,но ....номера е по по .... bowuu Peace

# 544
  • Мнения: 21 201
И от мен привет Party с днешна дата.
Свет, оправяй се бързо.
Ти изгледа ли всички серии на № или стопира докрая на първия сезон?
Интервю с Демет за Hürriyet Kelebek.
Скрит текст:
#проектыDÖ
Интервью для газеты "Hürriyet Kelebek" ❤
1 - часть.
Демет Оздемир: "Я сложная женщина"
Демет Оздемир после длительной съёмки сериала сразу же приступила к съёмкам фильма "С кем ты танцуешь". "На самом деле хотела отдохнуть долго, но это был такой проект, от которого нельзя было отказаться!",- сказала актриса. В фильме сыграла роль молодой девушки, которая несколько раз пыталась совершить самоубийство, но не получалась из-за своих же поступков.
🔹Необычный фильм, новый персонаж... сначала спрошу это: С кем вы танцуете?
♦Сама собой.
🔹А Айсель, которую вы сыграли?
♦Айсель эта девушка, которая рано потеряла родителей. Живёт с сестрой. Но из-за того, что у нее не осталось причин жить, она попытается совершить самоубийство 20 раз. И смешная часть этой истории то, что у нее это не получиться (умереть). И когда очередной раз хотела убить себя, она попадает в больницу и там же встречается с психиатром Селимом. На сеансе у психиатра, Айсель замечает, что цель её жизни это - танцы. И они вместе запишутся на уроки танцев. И в продолжении их ждет очень красивые и веселые приключения.
🔹Как я понял(а), вы очень хотели и полюбили эту роль в этом проекте.
♦Это точно. Когда мне предложили эту роль, у меня были съёмки сериала. После него я планировала отдохнуть долго. Но этот проект был таким, от которого нельзя было отказаться. Потому что, в прошлом я танцевала 4 года. Для меня сыграть роль танцовщицы в фильме или в сериале - это показать свою заслугу, это большой шанс для меня. С этим проектом я осуществила свою мечту...
🔹Кажется, у вас есть общие черты характера с персонажем Айсель..
♦Есть. Я в своей жизни заработала первые деньги благодаря танцам, у Айсель тоже цель жизни (жить) - это танцы. У нас есть общие чувства по поводу этого.

.......................................................................................


#проектыDÖ
2 - часть.
🔹В таком случае, вам не было трудно сыграть сцены танцев?
♦Вы правы, не сложно было. Кстати, в фильме не только я танцую. Окан Чабалар и Биннур Кая тоже танцуют. Мы больше времени проводили на репетициях, чем на съёмках.
🔹Вы продолжите дальше танцевать?
♦Честно, очень хочу. Надеюсь, еще поступят такие проекты и роли, и я продолжу дальше этот путь.
"Я младшая в семье, поэтому они терпят мои капризы".
🔹Есть ли такие актрисы (актеры), от которых вы берете пример?
♦Я такая везучая, что на моем пути всегда были такие люди, с которыми мне приятно было играть вместе. Биннур Кая, Сумру Явруджук, Эсра Ронабар... Биннур Кая эта та актриса, от которой я беру пример уже много лет. Сумру Явруджук эта та актриса, на которую я с удовольствием смотрела в театре. Все мои мечты постепенно сбываются. Сестра Сумру такой человек, где она хороша и в комедии, и в драме. И актриса, где я беру пример в драме. Есть еще актеры, с которыми я еще не получила роль в одном проекте, но очень этого хочу. Это - Халюк Бильгинер и Четин Текиндор.
🔹У вас сложный характер? Какая вы на съёмках и в жизни?
♦Я сложная женщина. Знак зодиака - рыбы. Испытывала сложности, но сентиментальной не буду. Я сложная для себя. Я расстраиваюсь по поводу других людей, думаю о них больше чем о себе. И вот это меня изнуряет. А ещё бывает внезапное возвышение по отношению к моей семье. Слава Богу, что я самая младшая в семье и они терпят мои капризы.
"Даже мои друзья артисты, чем я!"
🔹Хорошо, а как ваша семья приняла то, что вы хотели стать актрисой?
♦Если сказать открыто, то мама очень хотела, чтобы я стала адвокатом. Потому что, училась я очень хорошо. Но пусть не поймут неправильно, моя семья никогда не решали за меня. Никогда не говорили мне: "Учись и будь великим человеком.". Они дали мне свободу. Когда тебе дают свободу, ты легко находишь правильную дорогу. Из-за того, что я хорошо училась и много говорила (болтала), мама говорила мне: "Ты точно адвокат!". Но это в начале была моей мечтой тоже. Только эту мечту я не осуществила.
🔹Хорошо, а сейчас ваша семья поддерживает вас, когда вы стали актрисой?
♦Еще как! Но мы сами еще не можем поверить в то, что происходит. Мама когда видит меня по телевизору, все еще удивляется.
Пак ги дъвчат, сюрприз ли й направил, Thinking що ли!? newsm78
Скрит текст:

Още фотки от Албания.
Скрит текст:





Heart Eyes Heart Eyes



SET


 

Много странно, никакви фотки от РД на Фатма, само с нейния.
Скрит текст:
Като знам двечките с Демолина как се фоткат наляво-надясно, а от вчера ни една тяхна съвместна снимка, а и Демолина се покри.

Трета част на интервюто с Демет.
Пак отклронява въпроса за Озко, а после мрън, мрън що е все в на папараците в устата.
Започвам да си мисля, че това положение й харесва. Peace
Скрит текст:
#проектыDÖ
3 - часть.
🔹Что у вас в жизни изменилось, после того, как вас стали узнавать?
♦Нет никаких изменений. Просто я стала домоседкой, когда в этом секторе обо мне говорили очень много. Обычно мои друзья артисты больше, чем я. Когда мы выходим куда-то, они готовятся часами. А у меня нет такой привычки.
"Пусть никто никого не обманывает, деньги очень важны!"
🔹Вы состоите в отношениях с футболистом команды "Бешикташ" с Огузханом Озякупом. Как проходят ваши отношения?
♦Давайте не будем ничего говорить по поводу этой темы. Мы сняли очень хороший фильм. Хочу, чтобы мы только об этом говорили.

🔹Если я скажу вам про деньги.. С чем это ассоциируется?
♦Пусть никто никого не обманывает (смеётся), они очень нужны. Все для этого и работают.
🔹Что вы делали с первыми заработанными деньгами, вы помните?
♦Я отвезла маму с сестрой на шоппинг. Потом покушали.
🔹Хорошо, а ваши вложения (инвестиции)?
♦Этим больше занимаются мама и сестра. Я просто работаю и зарабатываю.
"Смерть это не конец, это вид просветления."
🔹Замужество?
♦Очень долго... еще даже в планах нет.
🔹Вам сделали предложение?
♦Нет, еще нет.
🔹А ребёнок?
♦Пусть будет у сестры, я его буду любить.
🔹То есть, как это?
♦Ну такой вот у меня стиль (режим) жизни. Я люблю детей, но так как я неспокойный человек, я пока не чувствую.
🔹Смерть?
♦Я думаю, что это не конец. Если ты будешь думать, что это конец, то у тебя будет пессимистичный образ жизни. Я выбираю думать так, что смерть это не тьма, а вид просветления.

Последна редакция: нд, 26 ное 2017, 16:49 от Neidjal

# 545
  • Мнения: 4 793
Скрит текст:
И от мен привет Party с днешна дата.
Свет, оправяй се бързо.
Ти изгледа ли всички серии на № или стопира докрая на първия сезон?
Интервю с Демет за Hürriyet Kelebek
Скрит текст:
#проектыDÖ
Интервью для газеты "Hürriyet Kelebek" ❤
1 - часть.
Демет Оздемир: "Я сложная женщина"
Демет Оздемир после длительной съёмки сериала сразу же приступила к съёмкам фильма "С кем ты танцуешь". "На самом деле хотела отдохнуть долго, но это был такой проект, от которого нельзя было отказаться!",- сказала актриса. В фильме сыграла роль молодой девушки, которая несколько раз пыталась совершить самоубийство, но не получалась из-за своих же поступков.
🔹Необычный фильм, новый персонаж... сначала спрошу это: С кем вы танцуете?
♦Сама собой.
🔹А Айсель, которую вы сыграли?
♦Айсель эта девушка, которая рано потеряла родителей. Живёт с сестрой. Но из-за того, что у нее не осталось причин жить, она попытается совершить самоубийство 20 раз. И смешная часть этой истории то, что у нее это не получиться (умереть). И когда очередной раз хотела убить себя, она попадает в больницу и там же встречается с психиатром Селимом. На сеансе у психиатра, Айсель замечает, что цель её жизни это - танцы. И они вместе запишутся на уроки танцев. И в продолжении их ждет очень красивые и веселые приключения.
🔹Как я понял(а), вы очень хотели и полюбили эту роль в этом проекте.
♦Это точно. Когда мне предложили эту роль, у меня были съёмки сериала. После него я планировала отдохнуть долго. Но этот проект был таким, от которого нельзя было отказаться. Потому что, в прошлом я танцевала 4 года. Для меня сыграть роль танцовщицы в фильме или в сериале - это показать свою заслугу, это большой шанс для меня. С этим проектом я осуществила свою мечту...
🔹Кажется, у вас есть общие черты характера с персонажем Айсель..
♦Есть. Я в своей жизни заработала первые деньги благодаря танцам, у Айсель тоже цель жизни (жить) - это танцы. У нас есть общие чувства по поводу этого.

.......................................................................................


#проектыDÖ
2 - часть.
🔹В таком случае, вам не было трудно сыграть сцены танцев?
♦Вы правы, не сложно было. Кстати, в фильме не только я танцую. Окан Чабалар и Биннур Кая тоже танцуют. Мы больше времени проводили на репетициях, чем на съёмках.
🔹Вы продолжите дальше танцевать?
♦Честно, очень хочу. Надеюсь, еще поступят такие проекты и роли, и я продолжу дальше этот путь.
"Я младшая в семье, поэтому они терпят мои капризы".
🔹Есть ли такие актрисы (актеры), от которых вы берете пример?
♦Я такая везучая, что на моем пути всегда были такие люди, с которыми мне приятно было играть вместе. Биннур Кая, Сумру Явруджук, Эсра Ронабар... Биннур Кая эта та актриса, от которой я беру пример уже много лет. Сумру Явруджук эта та актриса, на которую я с удовольствием смотрела в театре. Все мои мечты постепенно сбываются. Сестра Сумру такой человек, где она хороша и в комедии, и в драме. И актриса, где я беру пример в драме. Есть еще актеры, с которыми я еще не получила роль в одном проекте, но очень этого хочу. Это - Халюк Бильгинер и Четин Текиндор.
🔹У вас сложный характер? Какая вы на съёмках и в жизни?
♦Я сложная женщина. Знак зодиака - рыбы. Испытывала сложности, но сентиментальной не буду. Я сложная для себя. Я расстраиваюсь по поводу других людей, думаю о них больше чем о себе. И вот это меня изнуряет. А ещё бывает внезапное возвышение по отношению к моей семье. Слава Богу, что я самая младшая в семье и они терпят мои капризы.
"Даже мои друзья артисты, чем я!"
🔹Хорошо, а как ваша семья приняла то, что вы хотели стать актрисой?
♦Если сказать открыто, то мама очень хотела, чтобы я стала адвокатом. Потому что, училась я очень хорошо. Но пусть не поймут неправильно, моя семья никогда не решали за меня. Никогда не говорили мне: "Учись и будь великим человеком.". Они дали мне свободу. Когда тебе дают свободу, ты легко находишь правильную дорогу. Из-за того, что я хорошо училась и много говорила (болтала), мама говорила мне: "Ты точно адвокат!". Но это в начале была моей мечтой тоже. Только эту мечту я не осуществила.
🔹Хорошо, а сейчас ваша семья поддерживает вас, когда вы стали актрисой?
♦Еще как! Но мы сами еще не можем поверить в то, что происходит. Мама когда видит меня по телевизору, все еще удивляется.
За себе си казва, че е сложна жена.
 Heart Eyes


Пак ги дъвчат, сюрприз ли й направил, Thinking що ли!? newsm78


Още фотки от Албания.
Скрит текст:





Heart Eyes Heart Eyes



SET


 

Много странно, никакви фотки от РД на Фатма, само с нейния.
Скрит текст:
Като знам двечките с Демолина как се фоткат наляво-надясно, а от вчера ни една тяхна съвместна снимка, а и Демолина се покри.

Привет ви! wavey wavey wavey
Наде, Hug жива съм smile3503 smile3521

Това интервю на Демолина... мисли си, че като се прави на нестандартна ще е по-интересна ли newsm78 newsm78... Че и сама се преценява като сложна жена... Вай бе, да й имам самочувствието Mr. Green. Явно такива мъдрости я напъплят докато се скатава някъде...
Г-н Палалъ пък кога снима бе... голямо хайманосване из вилаета Mr. Green Mr. Green. Добре, че е готин на снимките, та малко ми затваря устата tooth tooth tooth
 Peace

# 546
  • Мнения: 21 201
Оооооо Китиииииии, появи се. Party
Аз си допълних поста с трета част на интервюто с нашичката докато си се разписала.
Пак се прави на интересна и загадъчна с лютеничко, Stop и не само. Stop
Хубавец е г-н Палалъ Heart Eyes и дори пообрасъл заради ролята му не мога да кажа на бялото-черно.
Те май почиват в края на седмицата, така беше и по време на №.
Странно, с тази им фотка от Анталия вчера е поздравила Фатма в инста и дотам.
Толкова много съвместни снимки имат, но от вчера ни една.
Скрит текст:
Още.




Последна редакция: нд, 26 ное 2017, 17:06 от Neidjal

# 547
  • Мнения: 4 793
... Аз си допълних поста с трета част на интервюто с нашичката ...

Боже... тя като че ли съвсем е загубила връзка с кораба-майка ooooh! ooooh! ooooh!. Докопала я е звездоманията - от толкоз оригиналничене чак започва да издиша ooooh! ooooh!

# 548
  • Мнения: 21 201
... Аз си допълних поста с трета част на интервюто с нашичката ...

Боже... тя като че ли съвсем е загубила връзка с кораба-майка ooooh! ooooh! ooooh!. Докопала я е звездоманията - от толкоз оригиналничене чак започва да издиша ooooh! ooooh!
Peace

Придоби повечко известност покрай № и сега покрай филмът й и се самозабрави(според мен).
Браво на Фуркан, втора награда(първата в Казахстан) получи за филма си, но не го виждам да се звездее за разлика от Демолина.


Последна редакция: нд, 26 ное 2017, 17:36 от Neidjal

# 549
  • Мнения: 1 558
Много ми допада поведението на Фуркан, Simple Smile /това което виждам /
https://www.instagram.com/p/Bb9o4kiB5hk/
https://www.instagram.com/p/Bb9plVYh5J-/
Свет, бързо да се оправяш:)

# 550
  • Мнения: 21 201
Не продължиха № още някоя и друга серийка, че да се порадваме на щасливите ЛалОнчета без повече проблеми, а пльоснаха на негово място ей тая тъпня де прави финал заради трагичен рейт.
Скрит текст:
#Teammy_News
⛔ Сериал Где ты, брат / Nerdesin Birader делает финал на 4-й или 5-й серии. Таким образом у телеканала Fox освобождаются два временных слота - в понедельник и в среду. На какой день поставят новый проект канала Чукурдере пока не известно. Поклонники Фуркана Палалы могут скрестить пальчики, чтобы это был не понедельник
Направо ми е отврат този актьор(носът му е страаааашен клюн ooooh!), а си взе жена слънце, че и вече трябва да е родила.



По повод почервененото от мен в скрития текст и в двата дни конкуренцията е убийствена(не че в другите е слаба).





Демет в домашна обстановка с племенника си.


Иииииии малко хумор. Mr. Green Laughing Joy
Преди време писаха, че лишей му бил излезнал на Озко от нерви rotfImao rotfImbo след като Демолина го зарязала. Mr. Green Joy
Съвсем наскоро преди дни писаха, че заминал за чужбина да играе за Реал Мадрид, а сега новото 20
tooth според статията която публикувах днес в един от предходните ми постове в скрит текст и рускините преведоха е, че футболеро този път затворил кино в Етилер за специална гала на филмът й само за нея и приятелите й в Четвъртък, но той не отишъл. Mr. Green
Ииииии Демолина си закрила коментарите в инста. Joy

Последна редакция: нд, 26 ное 2017, 18:30 от Neidjal

# 551
  • Мнения: 10 805
И от мен привет Party с днешна дата.
Свет, оправяй се бързо.
Ти изгледа ли всички серии на № или стопира докрая на първия сезон?

Ох,дано Praynig....утре отивам при друг лекар и сигурно ще ми  правят ядрено магнитен резонанс.. Thinking
Изгледах го целия ,Наде....незнам колко пъти вече newsm78 ooooh! #Crazy Joy Joy Joy

Ех,тая Деметка #Cussing out #2gunfire....що не си признае с кого е Naughty

# 552
  • Мнения: 21 201
Свет, как ти се стори втория сезон?
Толкова много моменти на нежност между главни каквито изобилстват в № досега не бях гледала в други сериали.















Майка й е лайкнала новината.
Ще видим откъде ще изскочи заека, от храста ли, Laughing или от друго място?
Не се учудвам.
Запознати отдаааавна писаха, че продължила да лайква Юсуф след като се разделили с Демет.


В една друга група пък превели новината,  hahahaче той затворил киното за себе си Laughing и негови приятели, Joy иииииии последния да затвори вратата. Mr. Green tooth

Последна редакция: нд, 26 ное 2017, 20:58 от Neidjal

# 553
  • Мнения: 33 400
Заради нея е затворил киното и са гледали филма с приятели  Rolling Eyes Бла бла бла  Stop
И майка й харесала новината  Whistling Тя отклонила въпроса  Tired
Да ви кажа вече изобщо не ми пука  Stop
Демет с нищо не ми е интересна вече. Преди имаше някакъв чар цялата история, вече изобщо няма  Tired Мина ми и кефа от сериала- откакто е свършил една сцена не съм изгледала  Crossing Arms Не знам дали защото си намерих ново сериалче, или просто са ми втръснали вече с глупостите им та спрях и на сериала да се радвам  Stop


Най-лошото е, че и в новия ми сериал феновете се опитват да създават излишни драми  ooooh!

# 554
  • Мнения: 1 558
Здравейте в този зимен ден,
И на Фуркан му е студено Simple Smile
https://www.instagram.com/p/Bb_qLnlB6dc/

Общи условия

Активация на акаунт