"Номер 309" - сериал с Демет Йоздемир и Фуркан Палалъ по Fox tv *Тема 14*

  • 69 858
  • 726
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 4 795
Привет, бандата!  Heart Eyes bouquet
Честит ви 8-ми декември! Умната!!! Па покрай нея и русата Mr. Green Mr. Green
Свет, бързо възстановяване Hug
 Демолина да внимава накъде лети и особено... къде ще кацне... Mr. Green Sunglasses

# 676
# 677
  • Мнения: 21 201
Ново 20.
Преди Бирсен като писа още преди края на №, че Фуркан, ще участва в Чукурдере позна, да видим дали, ще познае и сега.
Говори се, че се водят преговори за трансфер на Чукурдере от канал Фокс на канал ATV.
А аз се чудех защо никъде нищо не се пише за Чукурдере по Фокса.
Дано изберат и удачен ден на излъчване.
Скрит текст:
NEW
Толга и бившата му жена ги няма.


Харесва ми в реала с тази му визия(от досега излезналите снимки до този момент) и това си е, съвсем по различен начин изглежда отколкото на сета на Чукурдере когато го клепондрят и състаряват на моменти като чичка.


Не е за вярване, че не празнуват РД на един/а от компанията в Мистик. Mr. Green Laughing Joy

Последна редакция: пт, 08 дек 2017, 23:33 от Neidjal

# 678
  • Мнения: 4 795
Започвам да си мисля, че всеки от тази компания си празнува рожденния ден поне два пъти в годината... Че те не свършиха бе Mr. Green

# 679
  • Мнения: 1 573
Здравейте Hug
Честит 8-ми Декември Grinning
Още снимки
https://www.instagram.com/p/BcdOs3IjB_Y/
На мен ми харесва визията на Фуки Simple Smile

# 680
  • Мнения: 21 201
Започвам да си мисля, че всеки от тази компания си празнува рожденния ден поне два пъти в годината... Че те не свършиха бе Mr. Green
МЧИ КЪ ДЪ свършат tooth като са много главорези,  Mr. Green пардон, Laughing аркадаши Mr. Green и аркадашки. Mr. Green

# 681
  • Мнения: 10 818
Приветтттттт... wavey Hug

Започвам да си мисля, че всеки от тази компания си празнува рожденния ден поне два пъти в годината... Че те не свършиха бе Mr. Green
МЧИ КЪ ДЪ свършат tooth като са много главорези,  Mr. Green пардон, Laughing аркадаши Mr. Green и аркадашки. Mr. Green



Чудя се тез господа и госпожи няма ли веднъж да се снимат с някоя мОтика  Peace ами само на маса Whistling....цъ цъ цъ...каква разхайтена младеж.... #Crazy ooooh! Joy Joy Joy
Много съжалявам за Толга и жена му...харесваше ми /той/още от Ойлето ...жалко...тия разводи ги нямат за нищо... Naughty ooooh! Whistling
И...една новинка на която попаднах....Мевлана....Ерко newsm78 newsm78 newsm78
#Teammy_News

Государственный телеканал TRT1 запускает в производство минисериал из 7 серий, посвященный жизни выдающегося поэта-суфия Мевляны. Главную роль в проекте предложили Эркану Петеккая. Принял ли актер предложение пока неизвестно. Напомним, что в следующем году на экраны Турции выйдет полнометражный фильм Непокорный Каратай, где роль Мевляны сыграл Фуркан Палалы

# 682
  • Мнения: 21 201
 wavey

Свет, преди време ти се искаше Демолина да сподели най-накрая заето ли й е сърцето и ако е, кой е любимият й!?
Чу те, Laughing най-накрая отговори по начин, по който да бъде правилно разбрана(дано и папараците я разбраха) без мрън, мрън и заобикалки Stop(за мен).
Скрит текст:
Сюжет с Демет в программе StarLife
Демет ответила на вопросы журналистов
⚡Журналист: Например, если бы в вашей жизни был возлюбленный, вы могли бы спокойно гулять с ним, держась за руки?
Демет: Конечно буду
⚡Журналист: А есть такой человек?
Демет: А вы видели рука об руку?
⚡Журналист: Мы не видели
https://vk.com/demfur_no309_furdem?z=video-116464248_456241663%2 … l_wall_-116464248

Предвид отговорът й (ако е и скрена разбира се) то тогава ФурДем в № щом е било само игра без продължение са направо за Оскар, smile3502 ти да видиш.smile3506
Репортери от канал TV8 са ги посетили на сета.
Този с Фуркан е режисьора на Чукурдере Хамди Алкан.
Скрит текст:
Репортаж со съёмок Çukurdere/Чукурдере
Фуркан и режиссёр Хамди Алкан
Перевод:
Красивый актер Фуркан Палалы в холодную погоду часами стоял под дождем .
Фуркан Палалы готовится вернуться на экраны в новом сериале
Все кто интересовался как в сериалах,фильмах идет дождь,внимание, смотрите.Чтобы снять минутную сцену,Фуркан Палалы и Су Кутлу несколько часов стояли под дождем.
Видеа.
https://vk.com/palalifurkan?z=video-150607445_456239187%2F433c0a … l_wall_-150607445

https://vk.com/palalifurkan?z=video-150607445_456239186%2F91c01e … l_wall_-150607445

Личи си, че вече са посвикнали едни с други.
Както и предположих още след като видях балоните, Йит ще й купи балони, също и дрехите от магазина(снимките от монтажа).




Е това оформление на брадата му, която е отделена от бакенбардите му не ми се нрави.
Дано е визуална измама, но ми се струва, че не е.

Последна редакция: сб, 09 дек 2017, 22:27 от Neidjal

# 683
  • Мнения: 33 422
Аууу, да не повярваш  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Най-после отговори каквото я питат  Mr. Green

# 684
  • Мнения: 10 818
Привет.... wavey wavey Heart Eyes
Мерсаж ,Наде  HugБраво на Деметка Peace...ама Naughty...мисля ,че лъже....влюбена е според мен Heart Eyes....и рано или късно ще ги видим под ручка....така както преди време закачулени и заушени ,ръка за ръка бяха щракнати Берг и Халит...привечер ....и до ден днешен снимката им е в съзнанието ми...моите първи любимци...


Фуки много навлечен  ooooh! ... и къде е дясната му ръка на една от снимките #Shocked ...хич не ми харесва...ама хич no....и като го зная какъв е любвеобилен направо ме втриса... Rage tantrum Joy Joy Joy





Това в Станбула ли е или нейде по света newsm78 newsm78 newsm78

https://vk.com/demfur_no309_furdem?z=video-116464248_456241668%2 … l_wall_-116464248








Последна редакция: нд, 10 дек 2017, 16:16 от Svet_sz

# 685
  • Мнения: 21 201
 wavey

Споко Свет, каквото има да става, ще стане.
SET


Малииииииии 30 нови сериали, #Crazy ще стартират по различни канали през зимния сезон.
Чукурдере както вече знаем, ще е по АTV.
https://vk.com/teammy?z=video-58199741_456242710%2F63003b99dbfa4 … pl_wall_-58199741

Нашия пак е във фаза. Thinking
От турски превода е олеле мале с транслатора, затова ето го руския, той поне е по-понятен.
Оставьте эту чушь:)/Оставете тази глупост/тези неща.

Последна редакция: нд, 10 дек 2017, 21:41 от Neidjal

# 686
  • Мнения: 4 795
wavey

Споко Свет, каквото има да става, ще стане.
SET


Малииииииии 30 нови сериали, #Crazy ще стартират по различни канали през зимния сезон.
Чукурдере както вече знаем, ще е по АTV.
https://vk.com/teammy?z=video-58199741_456242710%2F63003b99dbfa4 … pl_wall_-58199741

Нашия пак е във фаза. Thinking
От турски превода е олеле мале с транслатора, затова ето го руския, той поне е по-понятен.
Оставьте эту чушь:)/Оставете тази глупост/тези неща.


Какво пак стана бе ooooh! ooooh!. Поне да беше изяснил защо и на кого се ядосва г-н Лорда Mr. Green Mr. Green

Най-добрата комедийна актриса.... ooooh! ooooh! ooooh!
https://i49.vbox7.com/o/a83/a8303c3f0e0.jpg

ВЕрно е комична... Mr. Green Mr. Green

Последна редакция: пн, 11 дек 2017, 09:56 от kyty

# 687
  • Мнения: 21 201
 wavey

Не стана ясно точно кой и с какво провокира вчера нашичкия, но сега видях, че Демолина е лайкнала туита му.
Ади я, Laughing започваме седмицата с раздяла. Laughing Mr. Green Joy
Брей тая Деметка бе, измъчи момчето, Laughing съсипа го, hahaha а предния път като се разделиха и херпес му докара от стрес. rotfImao rotfImbo
Скрит текст:
Демет Оздемир и Огузхан Озъякуп расстались. Футболист сказал друзьям: "Эти отношения меня измучили. Расставшись, я обрёл себя. Больше никаких отношений до конца сезона"
Перевод сделан для группы Большой Клуб Турецких сериалов- turk_dizileri

П.П. Има статии в турската преса.
Има много сетови снимки от Чукурдере, но без Фуркан и от видяното(сет в ресторант) оставам с впечатление, че ще гледаме паралел между два свята(мизерията в Чукурдере и блясъка в живота на дядото и обкръжението му).

Последна редакция: пн, 11 дек 2017, 14:26 от Neidjal

# 688
  • Мнения: 4 795
Не думай, Наде Naughty. Как можа да изречеш тази думичка "раздяла".... Дните ми вече няма да са същите.... ooooh! Outta Joint Mr. Green Mr. Green

# 689
  • Мнения: 21 201
Щом в категорията най-добър комедиен сериал е спечелил не сериал, а комедийно шоу, няма какво да говоря повече по въпроса. Stop
С две думи всеки отишъл си е тръгнал с пеперудка. tooth
Скрит текст:
Natalya Gerasimenko
Победителями церемонии стали:
 приз "Восходящая звезда"- Хазал Филиз Кючюккесе, Мелиссa Шенолсун и Мирай Данер.
Лучший сериал -"Моя родина-это ты"
Лучший режиссёр- Ягыз Альп Акайдын за сериал "Обещание"
Лучший сценарий- Нуран Еврен Шит за сериал "Моя родина-это ты"
Лучшая музыка - Атакан Илзадаг за сериал "Обещание"
Лучшая сериальная пара - Гекхан Алкан и Ойкю Караель за сериал "Сердцебиение"
Лучший актёр - Толга Сарыташ за сериал "Обещание"
Лучшая актриса - Аслы Энвер за сериал " Невеста из Стамбула"
Лучший маленький актёр - Берен Гекйылдыз за сериал "Мама"
Лучший комедийный сериал "Güldür Güldür"
Лучшая комедийная актриса - Ханде Эрчел за сериал "Любовь не понимает слов"
Так же приз за вклад в турецкую кинематографию , творцам чуда , вручили таким звёздам как :
Кенан Имирзалыоглу , Эркан Петаккая, Туба Буйукустун , Халит Эргенч , Берен Саат , Бергюзар Корель, Кыванч Татлытуг , Сонгюль Оден, Джансу Дере и Энгин Акьюрек

NEW/В ресторант Scatlet.


NEW/SET

Последна редакция: пн, 11 дек 2017, 22:11 от Neidjal

Общи условия

Активация на акаунт