Не знам какво се случва, но според майка ми съм бременна.

  • 6 838
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 10 602
А личен лекар не можеше ли да пусне кръвно изследване при тези симптоми? Кръвен тест за бременност?

# 16
  • Мнения: 2 024
А личен лекар не можеше ли да пусне кръвно изследване при тези симптоми? Кръвен тест за бременност?

Естествено, че може, но прегледът при личен лекар е по предавително записан час (обикновено не от днес за утре). Отделно, момичето не споменава нищо за личен лекар - вероятно няма такъв, а направо си е записала час за гинеколог.
Да не всявам смут, но една бременност нормално не е свързана с болки (извън примерно някаква повишена чувствителност и епизодични "сръчквания" в областта на матката.)

# 17
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Момичето е направило 7 теста за бременност и всичките са отрицателни. Със сигурност не е бременност, друга е причината и е нужен преглед. Тя вече най-вероятно се е прегледала
 вече.

# 18
  • Мнения: 263
пусни си тест за хормони

# 19
  • Мнения: 7
Здравейте. Отностно в коя държава съм - в Англия. Личен лекар още нямам (в Англия, в България си имам) , понеже чакам одобрение за GP. Гинеколога ми отмени часа за 13.11.17., понеже имал някаква важна работа в друг град и нямало да се прибира няколко седмици. Искам да ви кажа, че болките спряха. От време на време имам някакво леко наболяване в областта под корема, но е съвсем за кратко. Гърдите ми станаха много чувствителни, повече от преди. Много започнах да пишкам и да хапвам. Наскоро се опитах да запаля цигара (по принцип понякога пуша) и се изповръщах. Започнах и бързо да се уморявам. Видях и коментар, в който пише за различните спешни случаи. АГ ми е уведомен с всичките ми симптоми и самият той каза, че е възможно да съм бременна и че не винаги тестовете показват положителен резултат. Обясни ми, че ако хормонът на бременността е слаб, то тестовете няма да ми отчетат положителен резултат. Но ми обясни, че е възможно и да е нещо друго, та в понеделник ще видим какво ще стане. Пожелайте ми успех, каквото и да излезе, се надявам да не е нещо сериозно. ☺

Последна редакция: пт, 10 ное 2017, 23:16 от petty98

# 20
  • Варна
  • Мнения: 611
   Направо нямам думи... спешна работа няколко седмици, а да те пренасочи към друг не може ли?? ooooh!
Ти скоро прави ли още тестове? Минаха 2 седмици откакто пусна темата. Хич не ми се вярва да си бременна обаче... #Crazy

# 21
  • Мнения: 39 317
И аз съм така  Crazy Абсурд е да си бременна.  Обаче някъде по трасето има проблем

# 22
  • Мнения: 7
Не ме е пренасочил към друг лекар, понеже това е частна клиника. Доктора е българин и не работи с останали АГ. Тестове не съм правила от когато качих темата на сайта. Но вдругиден ще разбера какво е.

# 23
  • Мнения: 121
И аз съм в Англия( Лондон) и тук ми следят бременността и за сега съм много доволна. Когато разбрах, че съм бременна аз също още нямах личен лекар. Но записването и чакането за час се случи за около седмица. Личният лекар те пренасочва в болница, където ти следят бременността. Не правят преглед с видеозон по- рано от 12 г.с., но с твоите оплаквания биха назначили предполагам. Като цяло тук системата е такава, че винаги трябва да минеш през личния лекар, а той може да те мотае докато стигнеш до болница за съществен преглед, но стигнеш ли до болница бих казала, че са много добри. Мен са ме преглеждали професори и консултанти на високо ниво, без да плащам една стотинка. При седем отрицателни теста е малко вероятно да си бременна, но не е изключено. Стискам палци всичко да е наред с теб!!!

# 24
  • Мнения: 115
И аз бях така, днес ми е 12 ден закъснение и след няколко отрицателни теста, днес бях на лекар и разбрах че имам поликистозни яйчници и голяма раничка.Не искам да те плаша, но с това закъснение не е изключено и това да е. Аз не мога да го приема и ще търся второ мнение.

Общи условия

Активация на акаунт