Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (Козметика от ДМ, Лили и други) - 41

  • 77 143
  • 750
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 5 478
Na 24.11.  до 40% намаление, мисля да пробвам някоя мицеларна вода на Ла Рош.

# 736
  • Мнения: 1 186
След хвалбите и аз си взех на Ла Рош Ефеклар, но мнението не е положително. На мен ми изсушава кожата въпреки, че съм с мазна кожа. Миех си лицето само вечерно време и сутрин се събуждах с лъщяща кожа като намазана с олио Flushed. С други измивните гелове не ми се получава така.

# 737
  • София
  • Мнения: 1 408
Това е добре, че не се остри! Ако не забравя, ще го погледна, че 10 пъти ходих до ДМ и все забравям за 400 на Trend It Up.
Лоша си, Тайга! Тоя месец дадох шанс на 4 червила за общо 50-тина лева... А нощес, докато бях на работа, похарчих още 200. Ми мъж ми има нови гуми, какво пък!
Лили, какво работиш, че можеш точно през нощта да похарчиш 200 лв.?

# 738
  • Мнения: 17 546
През интернет можеш да похарчиш и много повече където и да си, и по всяко време на денонощието, стига да имаш достъп до интернет... Crazy Embarassed Laughing

# 739
  • Варна
  • Мнения: 815
iv4enceto_91 , аз нямам много наблюдения от този ФДТ, защото съм го ползвала  3, 4 пъти. Допадна ми  колко е покривен и го нямаше усещането за сухота. А сега мисля да пробвам един крем за суха кожа , за който mariel444e спомена - Herbal Care Argan Oil Nourishing от Лили.
Ако имаш възможност, хвърли едно око дали имат околоочен крем  Praynig
Дано ти хареса кремчето, аз съм много доволна от него  Peace

# 740
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Цитат
Лоша си, Тайга!

Лоша съм, ама съм червисана  Laughing

# 741
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 017
Утре в Лили:
Cряда, 22.11.2017.
ШОК ЦЕНА
-20%
спирали. пудри и фон дьо тени

Лаковете за коса на Velnea стават ли?

# 742
  • Мнения: 980
iv4enceto_91 , аз нямам много наблюдения от този ФДТ, защото съм го ползвала  3, 4 пъти. Допадна ми  колко е покривен и го нямаше усещането за сухота. А сега мисля да пробвам един крем за суха кожа , за който mariel444e спомена - Herbal Care Argan Oil Nourishing от Лили.
Ако имаш възможност, хвърли едно око дали имат околоочен крем  Praynig
Дано ти хареса кремчето, аз съм много доволна от него  Peace
Мисля да отида събота или неделя и ще видя и за околоочен.
В интернет виждам, че има и такава маска https://vmcosmetic.com/farmona-herbal-care-%D0%B0%D1%80%D0%B3%D0 … D0%B8%D1%86%D0%B5
Скоро си взех и този крем http://www.irisshades.eu/2015/09/balea-aqua-face-cream-gel-review.html , много е приятен, но не ми овлажнява кожата достатъчно.

Последна редакция: вт, 21 ное 2017, 14:24 от KikiMoon

# 743
  • При децата ми
  • Мнения: 6 066
Здравейте!

Момичета, имам подарък ваучери за ДМ. Моля, да ми препоръчате крем за лице за суха кожа, околоочен и крем за ръце!
Също така приемам предложения за червила и сенки, по-бюджетен вариант?
А, щях да забравя! И препоръки за фон-дьо-тен за суха кожа? Blush Искам нещо с което кожата да изглежда свежа и сочна и да стои естествено. Hug

# 744
  • Мнения: 17 546
И препоръки за фон-дьо-тен за суха кожа? Blush Искам нещо с което кожата да изглежда свежа и сочна и да стои естествено. Hug
Healthy Mix на Буржоа и Wake Me Up Rimmel.

# 745
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Утре в Лили:
Cряда, 22.11.2017.
ШОК ЦЕНА
-20%
спирали. пудри и фон дьо тени




Искам нов фдт, кои марки си заслужават? Последно бях с Буржоа Хелти Микс и Римел със синя капачка.
Новата марка Lums струва ли?

# 746
  • Мнения: 1 327
И аз съм в търсене на покривен, Незапушващ порите.. насочила съм се към Ревлон уж..

# 747
  • Русе
  • Мнения: 122
Аз използвам Ревлон, но не съм доволна, прекалено много ми омазнява кожата и не е достатъчно покривен, въпреки че доста мои познати са доволни от него. Насочила съм се към буржоа? Някой, ако има отзиви за него или друг за смесена/мазна кожа с добра покривност, нека сподели? Simple Smile

# 748
  • София
  • Мнения: 28 565
Аз използвам Ревлон, но не съм доволна, прекалено много ми омазнява кожата и не е достатъчно покривен, въпреки че доста мои познати са доволни от него. Насочила съм се към буржоа? Някой, ако има отзиви за него или друг за смесена/мазна кожа с добра покривност, нека сподели? Simple Smile
Revlon ColorStay Combination & Oily – към този се бях насочила, той ли ти омазнява кожата?

# 749
  • Русе
  • Мнения: 122
Аз използвам Ревлон, но не съм доволна, прекалено много ми омазнява кожата и не е достатъчно покривен, въпреки че доста мои познати са доволни от него. Насочила съм се към буржоа? Някой, ако има отзиви за него или друг за смесена/мазна кожа с добра покривност, нека сподели? Simple Smile
Revlon ColorStay Combination & Oily – към този се бях насочила, той ли ти омазнява кожата?

Да, същият е!
Но това не означава, че и при теб ще се получи този ефект на омазняване, тъй като пак казвам моя приятелка е много доволна и от доста време го ползва!

Общи условия

Активация на акаунт