Докога да обръщам ту на едната-ту на другата страна да спинка???

  • 1 604
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 448
ЧЕстито ти съкровище Hug
НАистина е добре да се обръща бебчето. Аз го правя докато се научи само да се върти
А това ще стане около 5-7 месец
Успех Grinning


 Peace

# 16
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Честито бебче и от мен! Да е здраво и щастливо!

Докато има смисъл, т.е., докато само започне да си върти главата, а и тялото.



Да, така.
И ЧЕСТИТО и от мен!

# 17
  • Мнения: 2 271
Аз я обръщах( след всяко хранене) само през първия месец.След първия месец при слагане на страни веднага се обръщаше на гръб.Дори и след като е подпряна с възглавница!

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Честито бебче!
Аз моята бебка я обръщах до към 4я месец.След това от време на време но без особен ефект,защото сама се върти накъдето си иска.

# 19
  • Мнения: 670
На 9 месеца сме и все още въртя на всяко спане.

# 20
  • Мнения: 11 547
Аз сменях страните от самото начало,но Беба предпочиташе да спи на лявата си страна,и каквото и да правех все така заспиваше.Подпирала съм я,обръщах посоката на спане,когато заспи съм я намествала,но без резултат-не знам как,но тя все успяваше да се извърти на ляво.Сега е с видимо изкривена глава и леко щръкнало ляво ухо. Cry

# 21
  • Варна
  • Мнения: 2 317
Аз я обръщах( след всяко хранене) само през първия месец.След първия месец при слагане на страни веднага се обръщаше на гръб.Дори и след като е подпряна с възглавница!
И при нас така само, че спрях да го мъча с възглавницата чак към средата на третия месец. Simple Smile

# 22
  • In the jungle out there..
  • Мнения: 1 252
Сам първия месец го правихме това упражнение Crazy Сега спи  по гръб с главичката, обърната настрани.

# 23
  • Мнения: 992
в началото е обръщах, но след 15-тия ден някъде тя сама почна да се извърта по гръбче и да си върти главичката

# 24
  • Мнения: 2 000
Само първите 2-3 седмици го слагах на една страна. Вече сам си се върти и просто няма смисъл да го слагам накъдето и да е.

# 25
  • Мнения: 2 498
Не съм я обръщала-винаги си спеше по гръб с вдигнати нагоре ръчички....и сега и е любима поза...главичката и е нормална...

# 26
  • София
  • Мнения: 2 958
Първо честито ти съкровище. По въпроса: въртях джуджето докато започна да се обръща сама. Дори в началото след като започна да ляга сама на гръб я подпирах с одеяло, за да е максимално на една страна.

# 27
  • Мнения: 1 040
Отначало като започнах да го слагам да спи по гръбче се опитвах всеки път да му обръщам главата на различна страна, но това действаше само седмица-две, след това започна сам да си върти главата - аз му я обърна на едната страна, той си я обърне на другата Mr. Green В последствие забелязах, че той докато спи си извърта главата ту на едната, ту на другата страна.

# 28
  • Мнения: 3 205
Ами нашето хлапе просто отказа категорично да спи на една страна още от самото начало. Подпирах го до едно време, ама след това го намирах все или обърнат по гръб, или ако не е успял да се завърти - с тяло на една страна и глава на другата - почти на 180 градуса като бухалче. И понеже тия гимнастики ми се видяха прекалени, си го оставям на гръб, а той да си врътка главата накъдето си поиска.

# 29
  • Мнения: 202
Честито бебенце!
Ами докато започна самичка да си ляга по гръб,от тогава само като заспива я слага на една стран,а след това тя сама си върти главичката накъдето иска.

Общи условия

Активация на акаунт