Дали са зъбки

  • 1 049
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 006
Може и зъби да го мъчат,но не се знае колко време ще мине докато избият.
Освен това към 3.месец се доразвиват слюнчените жлези-оттам е многото слюнка,това да не те притеснява.

При нас положението беше същото на вашата възраст, но не ни избиха зъби!
Наблюдавай го, но не се притеснявай излишно! Късмет!

# 16
  • Варна
  • Мнения: 737
При нас положението беше същото - започна слюнчене, настървено дъвкане и рев, без температура, още на 2 месеца, а първия ни зъб проби малко преди 7 месеца.

# 17
  • Мнения: 131
Konstans, при нас положението е точка по точка същото както при вас, само че от 2-3 дни. И ние предполагаме, че са зъбки.
Споделяй ако ви изникне скоро! Гледах му на нашия Константин в устата, но доколкото знам избиват първо отдолу зъбчетата, а на нас ни се показва нещобеличко отгоре ....
Момичета знаете ли къде никнат първо - на долния, или на горния ред?

# 18
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Konstans, при нас положението е точка по точка същото както при вас, само че от 2-3 дни. И ние предполагаме, че са зъбки.
Споделяй ако ви изникне скоро! Гледах му на нашия Константин в устата, но доколкото знам избиват първо отдолу зъбчетата, а на нас ни се показва нещобеличко отгоре ....
Момичета знаете ли къде никнат първо - на долния, или на горния ред?

По принцип първо поникват долните зъбки,но всяко правило си има изключение! Wink

# 19
  • София
  • Мнения: 6 173
Konstans, при нас положението е точка по точка същото както при вас, само че от 2-3 дни. И ние предполагаме, че са зъбки.
Споделяй ако ви изникне скоро! Гледах му на нашия Константин в устата, но доколкото знам избиват първо отдолу зъбчетата, а на нас ни се показва нещобеличко отгоре ....
Момичета знаете ли къде никнат първо - на долния, или на горния ред?

Първите са отдолу - обикновено. На племенника ми първите бяха горе - на 11 месеца.

Общи условия

Активация на акаунт