Шампоан за мазна коса

  • 10 820
  • 46
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 529
Аз от скоро ползвам безсулфатния на Doori (има ги в ДМ и Лили), както и витализиращия им шампоан. Определено има разлика с други шампоани. Косата ми издържа по-дълго, мия вече на 5ти ден.

# 46
  • 1st floor
  • Мнения: 9 112
Да, по-добре да си задръстваме скалпа и запушваме порите му със сух шампоан и да го мием с евтини агресивни пенители, вместо да се доверим на науката до момента, а именно, че ЧЕСТОТО миене на косата не е вредно, опасно и тем подобни. 🙄 супер съвети има тук.
Да, съвсем логично звучи и със сигурност е така. Но на практика при мен честото миене води до много лош вид на косата и започване на тотално омазняване - мия сутрин, следобед е мазна. А, не че ми пречи да я мия. Просто заприличва на нищо. Сега, ако я измия на  ден 1, е супер и на ден две. На третия слагам сух шампоан и изкарвам в приличен вид деня. През лятото, заради жегите и изпотяването я мия на ден три. Тогава на ден две вече е мазна и гадна...Rolling Eyes Пробвала съм всякакви шампоани, само и само да е в приличен вид. Ами, най-добре ми е с евтините - шаума, с хинин на Милва и яйчния на Арома. С медицинските положението е трагично, не знам защо.

Общи условия

Активация на акаунт