Госпожа ФАЗИЛЕТ и нейните дъщери- тема 1

  • 147 907
  • 724
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 7 903
Габи, благодаря!
Довечера ще започна да гледам,  дано успея до утре.

# 511
  • Мнения: 4 369
Габи, и аз съм на същото мнение като теб. За рейтинга също бях сигурна, че прекалиха с Керимето.
Още не съм гледала преведения епизод, защото днес бях на екскурзия. Като го гледам, пак ще коментирам.

# 512
  • Свети Влас
  • Мнения: 3 740
Продължавам да гледам, но от сега казвам, че ми писна от Кериме... Да бяха го кръстили Драмата на Кериме... Дано СЦ си дадат малко сметка, че на феновете им е писнало от драмите ѝ... Иначе ще продължава да пада рейтинга... Едно не разбирам, защо Хазъм поставя такива условия на Едже... Та тя може да му е дъщеря, а не любима...  Тя с право му казва, че го чувства като бащата, които е нямала... „ Тази ръка никога няма да я пусна “, да именно, защото той и даде втори шанс за живот, но тя го чувства като баща, а не като любим... Не знам Хазъм, какво изпитва към Едже, но той няма право да и поставя такива условия. Да, женени са, но само на хартия. Не и в истинският смисъл. Мисля, че Фази разбира, че Едже обича само и единствено Ясин, но проблемът е, че не я разбира. Тая усойница добре го изигра... Как може Ясин сляпо да ѝ вярва, не знам... Хахаха,Хазан май се учуди, че Яъз е с момиче. Как сладко вика Ашкъм- Любими. И той колко е доволен... Краят ми хареса. Превъртях драмите с Кериме...

Последна редакция: нд, 11 фев 2018, 20:57 от Габриела Радева

# 513
  • Мнения: 4 369
Габи, не съм наясно какви точно условия е поставил Хазъм на Едже, но мен ми се струва, че не иска репутацията му да пострада. Като я видят папараци, че все виси на вратата на Ясин, ще го злепостави като известен в обществото. Те нали другите не знаят, че брака е само на лист.

# 514
  • Мнения: 4 369
Габи, не съм наясно какви точно условия е поставил Хазъм на Едже, но мен ми се струва, че не иска репутацията му да пострада. Като я видят папараци, че все виси на вратата на Ясин, ще го злепостави като известен в обществото. Те нали другите не знаят, че брака е само на лист.

# 515
  • Свети Влас
  • Мнения: 3 740

Хазъм- Тук и сега ще вземеш решение за брака ни. Ще получиш всичко, което по право ти се полага по време на този брак.

Хазъм- Утре ще се срещнеш с адвокатите ми.

Едже- Тази ръка ме спаси, когато бях на пропастта. Тази ръка ме върна към живот.

Едже- Тази ръка,за мен стана бащата, които не познавам. Няма никога да пусна тази ръка. Няма да оставя тази ръка...
Да помислим, с какво право Хазъм я кара да избира дали да му е жена или не... При условие, че тя го приема като бащата, които тя е нямала. Има и едно друго, че тя няма да го обикне като мъж, а по-скоро като баща... Не знам, Хазъм дали е влюбен в нея или не... Но ми е ясно едно, че тук никога няма да станът мъж и жена... Защото първо разликата им е огромна, и второ тя не го обича...

Последна редакция: пн, 12 фев 2018, 21:53 от Габриела Радева

# 516
  • Свети Влас
  • Мнения: 3 740
Добър вечер ! Нося ви озет + снимки.
Скрит текст:
Озет к 35 серии🆕

За перевод благодарим Галину Тильман🌸🌸🌸

ХАЗАН ПЫТАЕТСЯ ПОСТАВИТЬ БАРЬЕР СВОИМ ЧУВСТВАМ....Путь , на который встал Ягыз с Фаррах , возвращает его обратно к чувствам к Хазан. А Хазан находится в эмоциональном возбуждении ( в беспокойстве ) от увиденной сцены , не может понять , что происходит и находится на грани борьбы со своим чувствами , которых не знает , как назвать. Ягызу не так легко идти по пути , которую он выбрал. В то время , как Селин пытается избавиться от ложной беременности , используя Эдже , она добивается конфронтации между Ясин и Эдже , Хазым предстанет перед тяжелым выбором , связанным с ложью дочери. Пока во внутреннем мире Хазан гуляет ветерок Фаррах ,неожиданное предупреждение от владельца дома . сталкивает Ягыза и Хазан лицом к лицу.. С другой стороны, после того, как Хазым вспомнил все ,Ясемин и Гёхан, связанные по рукам , ждут следующий шаг Хазыма. Неожиданный сюрприз Гекхана для Хазым , потянет Ясемин за веревку. В то время как Кериме, которая нацелена на Хазан, ждет, чтобы укрепить свою позицию двигаться дальше , Кериме она получает козырь с неожиданной стороны. Синан , понимающий , что Хазан начала отдалять его от себя , начинает плавать с Ниль в опасных водах. Фазилет , не понимая как , попадает в зависимость к Кериме . Хазан борется со своим сердцем.,Пока Хазан испытывает напряжение к Ягызу от внутреннего комплекса, , Фаррах приготовит Хазан и Ягызу плохой сюрприз , которого мы не ожидали.








# 517
  • Мнения: 4 369
Ееееееее, пак ли Керимето ще тържествува, пак ли драми!

Честити празници, момичета!

# 518
  • Свети Влас
  • Мнения: 3 740
Явно, но пък рускините са доволни, че ще има трепети у Хазан... Честити празници и от мен ! Бъдете обичани всеки ден от любимите си хора !

# 519
  • Мнения: 7 903
Момичета, имам толкова работа и така съм изостанала, че не знам как ще наваксвам.
Чета ви обаче и се ориентирам без да съм гледала.
Освен да го подхвана чак като има нещо любовно, че ми омръзна тази Керименска история.

# 520
  • Мнения: 4 369
Момичета, имам толкова работа и така съм изостанала, че не знам как ще наваксвам.
Чета ви обаче и се ориентирам без да съм гледала.
Освен да го подхвана чак като има нещо любовно, че ми омръзна тази Керименска история.

И аз още ане съм изгледала последния епизод, но май ще прескачам с мишката истериите на Синан и злобната и нагла физиономия на Кериме. За сега ще дам шанс само на сцените със Селин /но скоро мога и нея да отсвиря/

# 521
  • Свети Влас
  • Мнения: 3 740
Аз така напрових. С мишока превъртах

# 522
  • Мнения: 9 347
Снощи Назан Кесал пусна на живо от сета за някакви секунди някои неща.Снимат 38-ми епизод в момента.Първо пуснаха тази снимка с кола с дим.




После това на което се твърди,че са Дениз и Чаалар.Панталона на Чаалар бил в кал....Из гората ли ще я дири уж Кериме ще я завлича.Нямам думи! Как Яъзчи е излезнал от туй ламище идея си нямам?




А после пусна въпросното нещо за което споменах в което се спомена:Дениз и Чаалар се прегръщат дават одеало на Дениз.Чаалар да дойде в линейката.Има слух,че Кериме ще простреля Яъз Confused Аз отдавна виждам този потенциал у нея не съм шашърдъ....

https://twitter.com/Nazottimazotti/status/964258628852121600

И нещо от мен направено преди седмица..,но сега намирам време да го споделя тук.Satisfied

# 523
  • Мнения: 4 369
Тая убийца Керимето кога ще я вкарат в затвора?! Хазъм бей що не я издаде на полицията, че уби сестра му?!

# 524
  • Мнения: 9 347
Тая убийца Керимето кога ще я вкарат в затвора?! Хазъм бей що не я издаде на полицията, че уби сестра му?!
Затвор ли? Директно в кукувелника трябва и никакво мърдане от там!

Общи условия

Активация на акаунт