Госпожа ФАЗИЛЕТ и нейните дъщери- тема 1

  • 147 823
  • 724
  •   1
Отговори
# 525
# 526
  • Свети Влас
  • Мнения: 3 736
Аз четох, че щяла да стреля и по двамата... Ох, какво са измислили тези СЦ...

# 527
  • Мнения: 4 369
Аз четох, че щяла да стреля и по двамата... Ох, какво са измислили тези СЦ...

Габи, ти изби рибата с това! Тая наистина е изплискала легена! С тоя изцъклен поглед си е само за кукувелника /използвам термин на x BlackRose х  /. Там да я държат по 25 ч в денонощието приспана, до живот!
Как може от такава долна жена да се роди такова съвестно, упорито, толерантно, умно и т.н. момче?! Явно при Яъз е надделяло възпитанието през гена.

# 528
  • Мнения: 9 119
Аз четох, че щяла да стреля и по двамата... Ох, какво са измислили тези СЦ...
Това да,но до колкото знам Я ще бъде ранен.Ти мани това 1 месец стой и чакай щото сега сме на 35-ти епизод.... ooooh! ooooh! ooooh!



Ох утре чакам великото пържене на патицата Хазан....
От страната на пашата съм аз... Whistling Crossing Arms

# 529
  • Мнения: 9 119
Аз четох, че щяла да стреля и по двамата... Ох, какво са измислили тези СЦ...

Габи, ти изби рибата с това! Тая наистина е изплискала легена! С тоя изцъклен поглед си е само за кукувелника /използвам термин на x BlackRose х  /. Там да я държат по 25 ч в денонощието приспана, до живот!
Как може от такава долна жена да се роди такова съвестно, упорито, толерантно, умно и т.н. момче?! Явно при Яъз е надделяло възпитанието през гена.
Може да се е метнал на покойния си баща знае ли човек?  hahaha

# 530
  • Мнения: 7 898
Момичета, направо смятам да прескоча стрелбите. Simple Smile
Искам любов!!!
Ама къде ти.  Mr. Green

Изгледах серията на вентилатор, ама такъв, че нищо не мога да коментирам.
Само ще ви чета, ще вдигам  лозунги за романтика и ще чакам да... и аз не знам какво. Simple Smile


Днес слушам тази песен цял ден, случайно попадайки на нея:


# 531
  • Мнения: 9 119
Хазан още много така искам да те гледам мила.Не мога да забравя Шиле сори!  ooooh!



Хазан-Е младежи! Какво ще правим? Какво е дошло? Какво е станало? Не сме ли ги продали тези? Поне ние да ги изпробваме.Това какво е?
Нил-Не! Твоето гадже наистина не е добре.
Синан-Хазан! Ела! Ела ще поговорим с теб.
Яъз:Привет младежи!
Синан:Ти откъде се появи?
Фарах:Ето го и човека който ми липсва.
Синан:Вие? Как така?

Хазан защо не се радваш за твоето ДРУГАРЧЕ? Защо така откачаш бе скъпа? 
Бива ли така ХЛАДИЛНИКА си е намерил камера която да го търпи.Трябва да си хепи за твоето ДРУГАРЧЕ.Какви са тия сцени сега ако те оставят ще изядеш червилото май....Whistling Laughing

# 532
  • Свети Влас
  • Мнения: 3 736
Еди я разбери Хазан- ревнува Синан, ревнува Яъз, я най-после да решат СЦ с кой ще бъде, че омръзва...„
Имаме нов отрязък с Ясемин



Фазилет пак нещо се обяснява на Селин...- таз как ме дразни вече...
Днешният хаштаг е #ИграВЛюбовта

Последна редакция: сб, 17 фев 2018, 14:06 от Габриела Радева

# 533
  • Мнения: 4 369
Попореметнах епизода набързо. Като го гледах в момента на излъчването и сега не ми е интересно да гледам отново откачалките.
Мнооооого станаха отвратягите в този сериал - като почнем с наглата убийца Керимето, после Ясеминката-интригантка, отмъстителното и злобно Селинче, вечно слухтящата присуга...е, ми много станаха!!!!!!!!! Към тях като притурим вечно мрънкащата Хазан, Синанчик-неориентирания, ми то не останаха засвет персонажи. Сал един Яъз!!! Даже и Фазилетката е цвете в сравнение с гореизброените.
Новата прислужница влезе много твърдо и обещаващо в конака, ама и тя излезе мека Мария, за нищо не става.

# 534
  • Свети Влас
  • Мнения: 3 736
Мен ме хвана яд на тъпия Ясин, които вярва сляпо на тази Селин... Горката Едже... Някой ден Ясин горчиво ще съжалява, че я предаде толкова долно и с право не му каза, че детето е негово... Честна вече мисля, че не трябва да знае за бебето. Обаче имам чувството, че Хазан ще издаде по някакъв начин на Ясин, че е баща на детето...

# 535
  • Мнения: 9 119
Като цяло серията беше ОК! Като изключим излишните писъци на ялгърджъто Села.Боже Еджем Балтаджъ кой я кара да пищи тъй не знам ама ако иска да проглуши някой ще успее.Яъз знаех си,че играе игричка,но доста му в името на Фарах както я кръстихме в туита Фарфара  Mr. Green нещо не ми вдъхва доверие."Прекалено закъснях! Повече отколкото си мислех."
Ще играем играта по моите правила." Аз не мога да му се ядосам той просто е притиснат м/у неговите принципи защото той не знае какво е да живее за себе си и това ще го научи с Хазан.Нали е линейката в семейството все пак.... ooooh!
Не знам аз какви ще ги сътвори...,но със сигурност на този етап не виждам по вредно същество от Керимела ooooh! Ясемин ще изиграе последния коз ще се сближи с Керимето и ще научи истината ще каже на Гьокхан и той ще търси сметка на бабато според мен Peace Много ми харесват нещата около ЯХаз бавно,но сигурно вървим точно към това което трябва да се види... Peace Сцената с децата само на мен ли напомни за паралел  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes





# 536
  • Мнения: 1 573
от снощи и аз съм в редиците на гледащите...толкова време му се чудих, ама най-накрая успях да го гледам разбиращо, че само картинки е трудно...
много ми харесва сериала, малко тази драма с Едже, гаджето, дъщерята ми идва в повече, гледам главно тройката на преден план...надявам се хазан да е с Яъз, много си отиват по мое скромно мнение

# 537
  • Мнения: 4 369
Още не съм изгледала епизода. Ще коментирам непременно след това. Всички май сме на едно мнение за Керимето - ОТВРАТ!!!
Добре дошла в групата popai_00 !

# 538
  • Мнения: 1 573
Още не съм изгледала епизода. Ще коментирам непременно след това. Всички май сме на едно мнение за Керимето - ОТВРАТ!!!
Добре дошла в групата popai_00 !

благодаря, добре заварила..още от началните серии тази кериме ми прилича на онова малкото от властелина...някак съска прекалено и очите и са зловещи

# 539
  • Свети Влас
  • Мнения: 3 736
Добре дошла, Попай... Тая Кереме е толкова долна
... После ще сложа фрага...
Фрага:


Тая ПРОСТА жена явно ще наеме убиец за Хазан...
Друго ми дойде на акъла, както е тръгнала този ТРОЛ ще започне с Хазан и ще довърши Фазилет с Едже- най-вероятно ще каже на Ясин, че той е баща на бебето...
Ето и епизода с руски субтитри:


Приятно гледане !  Пожелавам все повече хора да пишат в темата ни.
И както писа Черна роза:

Последна редакция: нд, 18 фев 2018, 21:25 от Габриела Радева

Общи условия

Активация на акаунт