Госпожа ФАЗИЛЕТ и нейните дъщери- тема 1

  • 147 737
  • 724
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 1 572
има ли някакво инфо до кой епизод ще свърши 2 сезон?

# 541
  • Свети Влас
  • Мнения: 3 730
има ли някакво инфо до кой епизод ще свърши 2 сезон?
Имаше слухове, че ще свърши април, но няма да свършва. Все още никои не говори, кога ще приключва.
Да вметна, че сме на 4 място в рейтинга.

# 542
  • Мнения: 4 369
Габи, благодаря за фрага! Ох, все повече и повече не мога да я дишам тази кериме. Долна, бе, много мръсна жена. Синанчик нещо го излови Фази, ами лика прилика са си с Нил. Две разглезени, неориентирани богаташчета.

# 543
  • Мнения: 7 876
Момичета, още съм съвсем в началото на последния епизод, ама съм супер доволна от това момиченце с Яъз.
Не знам откъде го изкопа, че не гледах предишната серия, ама добре му се получава.
Малко раздвижване на любовния фронт.
И как само му отива тази сладуранка на наш'то момче.
Той, естествено, ще постигне обратен ефект от това театро.
Ясно, че така няма да отблъсне Хазан, ами ще ѝ отвори очите най- сетне.
Нека ѝ обаче малко да се подразни и поревнува.  Mr. Green
Време е да се опомни, но честно да си призная, даже вече не искам да ги събират с Я.
Я как си пасва с това усмихнато девойче.
Че то наш'та 'убавица само се джаска нагоре -надолу намръщена и сърдита.

# 544
  • Свети Влас
  • Мнения: 3 730
Така дойде ред и аз да се изкажа относно сериата. Гледах я от тук, от там. Първо ми харесва новото момиче, свежо попълнени е, както казах Кериме започва много да ме дразни и затова сцените с нейно участие ги минах с мишока. Сцените с ревнуващата Хазан ми допаднаха, мисля, че малко освежиха сериалът, пък и на хората им омръзна от драмата. Честно казано Яъз го искам с Фарах, това момиче май накрая ще го влюби в себе си, не знам имам такова чувство. Ще видим, какво са измислили Сц... Сцената с Ясин и Едже- доказва за поред път, че той е много ограничен мозъчно да повярва на Стоношката Селин, бива ли пък такова нещо, нали уж познава Едже... Ясин за пореден път разби сърцето на Едже, според мен тя много трудно ще му прости... И за пореден път мисля, че Хазъм решава не с разумът си, а със сърцето. Селин пък до кога ще лъжи, мале колко долно същество е... Единственото за което се радвам е, че разнищиха Ясемин... Жал ми е за детето, как пък един път не го прегърна и целуна, като истинска майка... То бива,бива егоизъм, ама нейното избива рибата... Нил пък няма да я коментирам- трите глупачки ( Селин, Ясемин и Нил ) са един дол дренки- еднакви са и това е, злобата им извира от червата, та те не мислят за другите... Селин пък много се е взела на сериозно- „ щяла да отърве всички от Едже “, я се погледни мааааааа, Едже като роди ще я срини със земята, защото детето е единственият наследник на Ясин... То, пък щот Хазъм не знаеше, че детето е от Ясин, пък тръгнала тая да му казва... Проста, та проста... Фазилет ми харесва като закриляща децата си майка...
Толкова от мен

Зад кадър от 38 епизод
https://vk.com/faziletkizlari?z=photo-83473658_456248090%2Fwall-83473658_58998
Сладурката Афра и сладура Алп за Hummel ✨✨
http://turkiyegenclikodulleri.com/
Гласувайте за нашите хора

# 545
  • Мнения: 4 369
Габи, много съм съгласна с теб. Аз изгледах подробно епизода, хареса ми, има какво да добавя, но може би утре, че вече е късно. Иначе гласувах за филма, за Яъз и Едже /не помня имената на артистите,но ми харесва играта им/.

# 546
  • Свети Влас
  • Мнения: 3 730
Чаалар и Афра. Доста са добри !

# 547
  • Мнения: 4 369
Добър вечер, фазилетки!
Да притуря и аз към коментара на Габи. Чудя се от кой да започна и май това ще е гадюхата Селин. За нея мога да кажа само, че е НЕСПАСЯЕМА!!! На какво подлагат баща си тези деца, ум не ми го побира. Като изключил Яъз и осъзналия се Гьокхан /след като се оттърси от влиянието на Ясемин/. Побъркаха човека най-вече Селин и Синан. Синанчик и той един перко, от 0 пали и тръгва на война ! Като казах "война" та се сетих за глупака Ясин, нали и той война ще води заедно с "прекрасната" си съпруга. Толкова простотии нарече на Едже, че не заслужава въобще да знае за детето си /но си мисля, че майка му няма да издържи като си види внучето и ще му каже/. То не бяха един път обиди, втори път обиди, ами чак и ще посяга и то на бремена жена! Простовато момче!!!
Хазан и тя само върти очите като стрелян заек и после изтърсва поредната лъжа или засипва Яъз с обвинения и нападки. Много влюбено нашето момче, та не забелязва колко елементарно, еднотипно и глуповата разговаря с него Хазан.
На Хазан хич няма да й е лесно и може от два стола, та на земята. Нито Нил, нито новото момиче ще се откажат лесно от братята и Хазан много ще има да драпа, та да си върне единия от тях. Мисля, че със Синан нещата ще приключат, щом разбере че той нощува при Нил. Ама и Синанчик не знае какво иска - ту при едната,ту при другата!
Защо си мисля, че Гьокхан ще прости на Ясемин и то заради детето. Той много обича детето и като разбере, че Ясемин му е майка и ще й прости /а тя не заслужава, но за да продължи с гадостите си, трябва да се намира в конака/.
Опнах фермана и стига толкова по този епизод !
Хубава вечер!

# 548
  • Свети Влас
  • Мнения: 3 730
Аз имам чувството, че когато детето се роди Ясин ще разбере по някакъв начин... Каква война ще води и той... може и преди това да разбере и Селин ще е битти... Не мисля, че Гьокхан ще прости на Ясемин- особено сега след като разбра, че е криела толкова години детето. Ох,  колко е сладко това дете. Четох, че Афра и е подарила нещо и детето беше щастливо. Чудя се тая гад мръсна Кериме, какво ли замисля срещу Хазан. Може би от озета ще ни се изяснят нещата...

# 549
  • Мнения: 4 369
Габи, аз предполагам,че на Ясин майката ще му каже, защото доста се впечатли /даже ми се струва, че омекна към Едже/, когато разбра, че бебето ще е момче. Ще видим коя от двете ни е предположила вярно, а може и друг вариант да измислят сценаристите.
Тя Керимето, ако само за Хазан е измислила план, пак ще е добре, но тя е направила списък и ги е подхванала по ред на номерата. Всички, които са около "сина й" ще ги трепе. Пълно куку и то истинско!!! Ама и Синанчик нали е много "умен" та си взе беля на главата с нея, пък и против решението на баща си, я върна отново в конака. Глупаво ни е момчето и май не иска да поумнява!
И много ме изумяват всички как сами решава, че трябва да предпазват Яъз /без той да ги е молил за помощ/.

# 550
  • Мнения: 7 876
Привет, момичета,
Днес ще гледам да довърша епизода.
Като ви чета, явно си заслужава да продължа.Simple Smile
Само не знам как ще изтрая Селин- тя ми е най- противна още от първа серия и това не се е променило досега.  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
След нея са Керимето и Ясеминка.  Mr. Green
А Ясин си ме дразнеше още отначало с типичните за турския мъж особености, така че нищо ново явно.
Просто момче.  Mr. Green

# 551
  • Мнения: 4 369
Привет, момичета,
Днес ще гледам да довърша епизода.
Като ви чета, явно си заслужава да продължа.Simple Smile
Само не знам как ще изтрая Селин- тя ми е най- противна още от първа серия и това не се е променило досега.  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
След нея са Керимето и Ясеминка.  Mr. Green
А Ясин си ме дразнеше още отначало с типичните за турския мъж особености, така че нищо ново явно.
Просто момче.  Mr. Green

Пепелче, и моя списък на гадюхите е като твоя, като от време на време втората и третата оспорват първото мяста на Селин Wink
За Ясин и аз още в началото казах, че нищо не може да предложи това простовато момче на Едже /освен любов, ама се видя и любовта му как се клатушка от това, че лековерно се доверява на злобарката Селин/. При Едже се видя едно израстване като характер, но това не й попречи да запази любовта си към него, докато Ясинчо си седи на същото ниво /дори и приятелят му ръзсъждава по-умно и логично от него. Той май е влюбен тайно в Едже/.

# 552
  • Мнения: 8 959
Ох това за Яъз ако беше предпазване здраве му кажи.Като научи истините най-добре да пали колата и към летището с куфара,че иначе вилата ще се срути на главите им както си е мълчалив ще си покаже рогата и с право.Особено Синан се държеше с него все едно ще е болен и умира "Моя братко,аз си имам батко..."  Как ще предпази брат си се чудя като се прави син на Кериме хахото?  Rolling Eyes
Яъз понеже не е свикнал на тия неща и се шашна и с право.Хазаната и тя лъже та маже накрая сама ще се оплете.И аз мисля,че ще загуби двамата  Peace Единия затова,че погледна на брат му с други очи.А другия като цяло ще го изгуби.Спомнете си какво и каза Яъз:"Имам доверие само на хората които обичам! Знаеш ли какво се случва когато го изгубя? - Какво отказваш се да ги обичаш ли?
Обичта е силно пониятие...Така да си заповядаш....Ще продължа да обичам по някакъв начин,но няма да го познавам...Хазан не и трябваше Фарах да разбере,че това към Синан е чиста степен хайал дунясъ ама точно тя си му беше нещо като фенка...,а Синан понеже никой до сега не му беше отказвал се примами точно от това.Може би се влюби,но не я обикна.При него надделяват страстите и емоциите... Peace ,но е ясно,че ЯХаз ще се научат да си вярват,чрез тези удари.
Сърма Янък обича да пише разни неща дето не ми се нравят никак като за финал ooooh!
 ама Шюкрю като гледам е дал парички за 3-ти сезон което не мърда.Продал е сериала в 49 страни  Peace Мен пък Фарах не ми се ще да е с Яъз пък и да не забравяме той не е Синан,че да си легне с нея...Дори мъката си я изживя скрит под юргана.Визирам Шиле... Peace Относно ударите от децата по Хазъмката то освен купеното те другите пет пари не струват.... Как може Керимето да е майка на Яъз?  ooooh!Tired Болното незнайно лудо Селин не искам да го коментирам.... Sick ooooh!


Имаме озет и снимки  Peace




Последна редакция: ср, 21 фев 2018, 17:01 от x BlackRose x

# 553
  • Мнения: 8 959
Тази вечер ще започне нов мини сериал отново войнишки от създателите на Dağ / Планина
 на име Börü само,че от Star TV са решили да пуснат първо Планина 2 за да превлекат зрители защото филма изби гишето преди време.Вътре участва Чаалар.. филма се излъчва и за първи път по телевизията като втора част Peace ,но в екипа на Борю няма да го има заради Фазилет. Peace Пък и той каза при Месут,че само войник не иска да играе  Peace
За ролята за сериала  в началото беше за Керем Бюрсин, Mr. Green Heart Eyes
а после взеха Серкан Чайооулу  Peace
На филма изгледах и двете части наскоро и много ми хареса пък уж такива неща не ме влекат... Peace







Като гледам и Чаалар е отразил в инста,че тази вечер ще дават Планина 2

Последна редакция: ср, 21 фев 2018, 17:14 от x BlackRose x

# 554
  • Мнения: 8 959
Новото ми клипче на Яъз и Хазан  Peace Hug

Общи условия

Активация на акаунт