Госпожа ФАЗИЛЕТ и нейните дъщери- тема 1

  • 147 876
  • 724
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 4 369

Ох, нашето момче ли ще ранят?! А кой простреля със стреличките Керимето, май беше Синан. А гробаря откъде намери пистолет?!
А полицаите както и в др. сериали все са неадекватни и стоят на разстояние, докато гадовете си свършат мръсната работа !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

# 646
  • Мнения: 9 300
В момента снимат 41 епизод...Назан Кесал пусна на живо... Peace
Ще има вечеря във вилата.... Whistling
Някои казват,че Яъз ще сгоди за Фарах други,че Хазан и Синан ще сгодят трети,че е само вечеря.... Tired надявам се да е последното!
Щяло да има 2 фрагман днес чакаме го тогава....




https://twitter.com/TolgaGLover/status/971026897541922816

# 647
  • Мнения: 4 369
В момента снимат 41 епизод...Назан Кесал пусна на живо... Peace
Ще има вечеря във вилата.... Whistling
Някои казват,че Яъз ще сгоди за Фарах други,че Хазан и Синан ще сгодят трети,че е само вечеря.... Tired надявам се да е последното!
Щяло да има 2 фрагман днес чакаме го тогава....




https://twitter.com/TolgaGLover/status/971026897541922816

Нещо много официални Яъз и Фарах Rolling Eyes Много вероятно да е техен годеж. Хазан пък как са я облекли с тази черга Smile

# 648
  • Свети Влас
  • Мнения: 3 739
Момичета гледах Инстаграм лайв с Назан и Фазилетките. В него бяха Хазъм бей, Чаалар забил нос в телефона, докторката и новото момиче и тя забила нос в телефона. Чаалар и момичето стояха един до друг ( което ме довежда на мисълта, че няма да има Яъз и Хазан ). Там бяхо и Дениз и Алп и те забили нос в телефоните. Актьорът, които играе Хазъм вика на Назан- Хазъм бей и Фазилет се обичат, но са само приятели. Явно ще има вечеря, дадоха някакви вкусотии и масата нагласена. Ще видим, какво са замислили...

# 649
  • Мнения: 4 369
Момичета гледах Инстаграм лайв с Назан и Фазилетките. В него бяха Хазъм бей, Чаалар забил нос в телефона, докторката и новото момиче и тя забила нос в телефона. Чаалар и момичето стояха един до друг ( което ме довежда на мисълта, че няма да има Яъз и Хазан ). Там бяхо и Дениз и Алп и те забили нос в телефоните. Актьорът, които играе Хазъм вика на Назан- Хазъм бей и Фазилет се обичат, но са само приятели. Явно ще има вечеря, дадоха някакви вкусотии и масата нагласена. Ще видим, какво са замислили...

Габи, точно това коментирахме по-горе. Предположихме,че Яъз и Фарах ще се годяват.

# 650
  • Свети Влас
  • Мнения: 3 739
О, Мери не съм го видяла. Вече имаме озет...но чак утре ще мога да го сложа тук...

# 651
  • По света и в нас.
  • Мнения: 3 568
Хич не искам да се сгодяват Фарах и Яъз.
Значи до сега най ме е яд на Синан,как може да е такова тъпо теле.Глезен лигльо до небесата. Rage

# 652
  • Мнения: 9 300
Честит празник дами! Purple HeartPurple HeartPurple Heart

Фрагман така и не излезна,а уж фрагманджията обеща....,че даже и снимка пусна.Може би се отказаха не знам то няма смисъл утре ще пускат онлайнизлеме...
Биби,и аз не искам да прави поредната саможертва за Синан той просто не заслужава ама нищо.
Яъз просто само на себе си вреди вече от жертви...тази любов му е писано да я изживее ама кога ще стане един бог знае....


# 653
  • Свети Влас
  • Мнения: 3 739
Момчето писа, че не зависило от него, а от телевизията...

# 654
  • Мнения: 4 369


Нищо, ще почакаме!

# 655
  • Свети Влас
  • Мнения: 3 739
Има слух, че в 40 епизод СинХаз ще се сгодяват ( така че онзи лайф на Назан може би е от техния годеж, а не както си мислихме за годеж между Фарах и Яъз )...

# 656
  • Мнения: 7 903
Брей, този Яъз не можем да го похарчим, значи. Simple Smile
Добре де, Хазан нали уж ѝ светна лампичката, че харесва Яъз.
Синан как все успява да я излъже, пък Яъз с мечтите си остава.

Последна редакция: пт, 09 мар 2018, 17:00 от pepel_ot_rozi

# 657
  • Мнения: 4 369
Кой с кого иска да се годява. Важното е, че Яъз и Хазан са успяли  да се спасят от ямата. Дано и от Керимето се спасят, ако не завинаги, поне за по-дълго време.

# 658
  • Свети Влас
  • Мнения: 3 739
Синан и Хазан.Да,важно е.

# 659
  • Мнения: 9 300
Има слух, че в 40 епизод СинХаз ще се сгодяват ( така че онзи лайф на Назан може би е от техния годеж, а не както си мислихме за годеж между Фарах и Яъз )...
Не е слух Чаалар пусна живо и почна с бип и бип диалог м/у Яъз и Едже... ooooh!
"Много ли се забавляваше като ги видя това и тн...
Кака усеща същото като теб и някакви такива неща ще му каже Едже...
Ще погледна точно какво каза Чааларджъм и ще го напиша сьоз.
Много ще страда тоя Яъз те първа  Shocked не го заслужава това момче това страдание... Sad
Чаалар си ни вика май,че ще зяпаме триъгълник...

 




Онлайн излемесито ни:

Я:Къде останаха тези? Х:Човека знае това място.Може да е навсякъде.Я:Добре,добре.Ние сме добре.Тук сме! Добре имам една идея.Хазан когато ти кажа да бягаш.Разбра ли? Х:Заедно! Я:Не! Х:Яъз казах ти заедно.Я:Хазан в ръцете на човека има истински пистолет.Ще му отнеме няколко секунди да ни застреля в гърба.Моля те! Аз ще се разтичам от другата страна и ще го разсея.Ти пък точно в обратната посока тичай! Разбрахме ли се? Х:Ще излезнем заедно от тук или няма да излезнем.Няма нито преди нито след това.Не мога да те оставя!Я:Хазан! Х:Ще умра тук с теб,но няма да те оставя! Я:Добре тогава....


Общи условия

Активация на акаунт