Фон дьо тен, бази за грим и перфектен тен - 28

  • 123 256
  • 744
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 1 152
Здравейте,

От 10г. ползвам фдт на Макс Фактор – Color Adapt No 70 и сега разбирам, че ще го спират от производство, наред с цялата марка. Някой от вас запознат ли е?
Та, търся помощ, тъй като до сега съм тествала какво ли не и нищо не може да ми се нагоди така добре на кожата като цвят, текстура и покривност, дали имате идея за препоръка какво да пробвам, което да е максимално близо до този продукт?

Благодаря предварително!

# 376
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
На твое място бих се запасила с 3-4 опаковки https://www.enzo.bg/max-factor/colour-adapt-techen-fon-do-ten/ или пък от друго място. И като ми свършат,тогава да търся заместител. Peace

Кажи каква ти е кожата,с какво те спечели този ФДТ?

# 377
  • Мнения: 1 152
Разбира се, ще се запася. Но търсенето на заместител е на дневен ред.

Кожата ми е нормална, чиста, с леко омазняване в Т-зоната, много леко. Тенът ми е светъл, явно с рядък тон, тъй като всеки друг фдт личи като го сложа, докато този се адаптира перфектно.  Може би е важно да спомена, че фдт не го мажа плътно като крем, а в Т-зоната и разнасям настрани и съответно с този ми се получава, т.к. се адаптира/слива.
Другите, които съм пробвала, или жълтеят на лицето ми или пък ме правят много бледа.

# 378
  • Мнения: 2 122
Ще спрат от производство цялата марка, правилно ли разбрах?

# 379
  • Мнения: 432
не съм забелязала да спират max factor,
Имат нови продукти, сменени опаковки също

Последна редакция: пн, 12 фев 2018, 20:08 от LOSHKA

# 380
  • Мнения: 1 152
Така ми каза моя приятелка, докато издирвала същия фдт. Възможно е и да са я подвели, затова реших да проверя и тук, ако някой има инфо...

# 381
  • France-Bulgaria
  • Мнения: 94
Момичета, в търсене съм на фдт - със светла кожа съм, смесена - по-скоро към суха, но челото в края на деня леееееееееееко лъсва. До сега ползвах дълготраен фдт на Clarins, а отскоро редувам с Wake me up на Rimmel. Първият ми идва малко сух и не достатъчно дълготраен, а вторият, има лъскави частици, които според мен си личат и на лицето.

В клипчета в Ютуб срещнах много добри отзиви за Диор Форевър, както и за Ланком teint idole ultra wear. Чудя се и на ЕЛ Дабър Уеар нюд къшън -
Скрит текст:
. Търсня най-вече дълготрайност и минимум средно покритие, което да изравнява тена и да стои свежо на лицето.

Кой бихте ми препоръчали? Никак не се доверявам на консултантките в големите магазини и препочитам да отида с ясна идея какво търся  Embarassed
Ползвала съм Диор Форевър,добър е.Ще останеш доволна.
Но,ако държиш на нещо по-хубаво пробвай Sensai ,ползвам го и съм възхитена.
Като цяло обожавам цялата им козметика!
https://www.enzo.bg/sensai/cellular-performance-foundations-krem-fon-do-ten/

# 382
  • Мнения: 2 122
Така ми каза моя приятелка, докато издирвала същия фдт. Възможно е и да са я подвели, затова реших да проверя и тук, ако някой има инфо...

Гугнах го, понеже не съм чула подобно нещо, но не излезе такава информация.

# 383
  • Мнения: 1 152
Ами ще взема да им пиша тия дни, да се реши въпроса. Мерси за съдействието!

# 384
  • Мнения: 35 968
мислиш ли, че някой ще спре макс фактор като марка от пазара и ще го знае само една квартална продавачка?
вероятно наистина обновяват линията - дали формули, опаковки или продуктите като цяло, това е друг въпрос

# 385
  • София
  • Мнения: 5 289
Спрян е само фон дьо тена Colour adapt.

# 386
  • Мнения: 1 600
Наскоро рекламираха във фб пак адаптиращи се фдт-на Кройтерхоф(но не за мазна кожа) и М-асам

# 387
  • Мнения: 2 805
Самсара - след коментара ти за Римел се разрових и видях, че има два вида фдт със средно покритие и с пълно покритие, но не пише за какъв тип кожа е. Твоята кожа каква е?
Моята е с мазна Т-зона и си взех  Revlon color stay за комбинирана кожа, но искам да го сменя с нещо пак от такъв ценови клас.

Извинявам се за закъснелия отговор, но сега влизам. Моята е смесена, Т-зоната е мазна, но не много. Имам и дехидратирани участъци около брадичката. Значи 25 часа не съм го тествала дали издържа, но едни 8 без да се свлича и  да прави петна го умее  Grinning ФДТ-ът на Римел. Аз съм им фен на спиралите на тази марка. А пък цветът който съм взела е най-точния за моята кожа, която е явно е много трудна за уцелване. Неутралните най ми пасват, а много марки нямат такива.

Пробвай го, не е скъп, дори и да не ти допадне, поне няма да си хвърлила маса пари Simple Smile

Но,ако държиш на нещо по-хубаво пробвай Sensai ,ползвам го и съм възхитена.
Като цяло обожавам цялата им козметика!
https://www.enzo.bg/sensai/cellular-performance-foundations-krem-fon-do-ten/

Чуден е Сенсай, и цената му е чудна.
130 лв за ФДТ.

# 388
  • Мнения: 2 838
Момичета, Pretty Shop продават ли онлайн?

# 389
  • France-Bulgaria
  • Мнения: 94

Самсара Simple Smile

Не е само ФДТ.
Предлага, както авангардна грижа за кожата ( предназначена да хидратира и укрепва кожата), така и феноменално, подобно на кожа покритие Wink За това и цената е такава.

Общи условия

Активация на акаунт