От кога на възглавница?

  • 1 134
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • гр.Банкя
  • Мнения: 287
Моя пък спи откакто се е родил на възглавница.Сложих сгъната пеленка и тя беше по-дебела от възглавницата и си спи сега на мноого тънка възглавничка.А като спи и главата му тежи и направо все едно спи само по калъфка.
и мойта щерка е по същия начин.

# 16
  • Мнения: 295
А вярно ли е според вас, че когато спят без възглавница (а имат нужда от нея) се обръщат по корем с дупето нагоре и така спят??? newsm78 Казаха ми, че в тази поза се изкривяват крачетата. От 1-2 седмици мойто бебе спи точно така, вече е на 8 месеца и малко, та се чудя дали е време да пробвам да му сложа възглавница. Иначе ми се искаше още да изчакам, ама знам ли.... newsm78. Някой консултирал ли се е с ортопед по въпроса?

# 17
  • Мнения: 2 910
Дъщеря ми все още спи без възглавница.

# 18
  • Мнения: 522
Зависи каква възглавница имаШ предвид newsm78 Аз съм сложила на Викториа, но тя е един пръст дебела.
и ние така. Peace

# 19
  • Мнения: 748
А вярно ли е според вас, че когато спят без възглавница (а имат нужда от нея) се обръщат по корем с дупето нагоре и така спят??? newsm78 Казаха ми, че в тази поза се изкривяват крачетата.
не.
това за изкривяването се отнася за съвсем малки бебета ако като спят по корем пръстите на крачетата са насочени навътре и при това трябва постоянно така да спят. при вас едва ли може да стане това, защото бебчето на 8 месеца е достатъчно подвижно и с достатъчно оформени стави, за да не се поучи такова нещо.

# 20
  • Мнения: 14 133
Моят сладур сам си поиска преди 10-на дни.Дотогава не изявявал желание да спи на възглавница.

# 21
  • Мнения: 27 524
Ние все още сме без,замо съм постлала една пеленка под главичката.Чела съм че може да се слага,когато обиколката на главата стане по-голяма от тази на гърдите.

Боже, каква е тази глава?  #Crazy Това, по моите представи поне, никога не може да стане, не и при нормален човек  Shocked

Има деца, които искат възглавница, други не. Трябва да се пробва. Аз сложих след 6-ия месец и сега не може без нея. Спи настрани основно и без възглавница главата му се изкривява и хич не е удобно.

# 22
  • Мнения: 4 392
И аз знам,че след годинката може да се слага.Засега спим без възглавница,пробвала съм ,но не спи на нея.

# 23
  • Мнения: 2 214
Таралежчето поне 5 възглавници различни му купвах никаква не иска

# 24
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Новородено на лигавник - ако повърне да не пера всичко.
После пеленка лятото да не поти целия чаршаф.
Възглавничка от сгънато одеало при кашлица от задна хрема - докато свърши.
Всички спим без възглавници и не ни липсват. Мъжа ми се отучи чак след няколко години спане до жена без възглавница. Simple Smile

# 25
  • на североизток
  • Мнения: 285
Симеон спеше без никаква възгланица до година и половина.Отскоро сам изяви желание да спи с възгланица след като заспива няколко пъти на една от нашите, с коти спим с баща му Grinning
Купих му детска възглавничка, не много висока и мисля, че няма проблем Hug

Общи условия

Активация на акаунт