Фермата 3 - 2017 г. - Тема 8

  • 52 259
  • 878
  •   1
Отговори
# 825
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 898
Тази Виолета ми е толкова никаква. Държание, изказ, абе... Ужасна е. Да се връща във фермата и да си вирне носа.

# 826
  • Мнения: 6 577
Много злобна Виолета...като гледам времето, може и да има каруца.

# 827
  • Мнения: 4 606
Не знам какво ще дават, но Ивона още тук загуби според мен, в коването едва ли е по-добра от Вили.

# 828
  • София
  • Мнения: 2 672
Злобничка е Виолета, да и е много смешна с тези песни на Криско и сие 😄

Каруца няма да има като гледам времето. Дано Яни е фермер, ама като гледам как я овиква Ивона. 😄

# 829
  • Мнения: 4 936
Май стана ясно кой ще е. Само дано да не е Яни фермер, а Елена.

# 830
  • Мнения: 14 837
Не съм много убедена че Яни помага с тези викове на Ивона или по скоро я притеснява.

# 831
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
Ако бях на нейно място, щях да стана и да му зашия един през устата. Не мотивира, а дразни. Всеки случай, обаче, е странно, че е чаак толкова на нейна страна. По-скоро се старае да го демонстрира, май, за това така крещи. Иначе, видяха й се силиците НА Ивона, не са много. Явно Диана е била съвсем, съвсем слаба.

# 832
  • Мнения: 3 745
Не върви добре за Ивона и до пета игра май няма да се стигне. Изненада ме как се влачи по трасето, на първия дуел ми се стори много по-пъргава. Да не продуцентите да са я съветвали нещо, а? Smiling Imp

И на мен ми се струва, че виковете по-скоро я изнервят, отколкото да я насърчават. Виж, Виолета от крясъци се надъхва.

# 833
  • ново
  • Мнения: 6 015
Очевидно е, че Ивона ще загуби. С много приказки тръгна, а нищо не показа.
Виолета вместо да посвещава битки на децата и родителите си, не е лошо просто да се държи възпитано, за да не ги засрамва.

# 834
  • Мнения: 1 437
И аз мисля че няма да има пета игра, то няма време

# 835
  • Мнения: 4 936
Ивона си е по-слаба физически, но и прекалено силови игри за жени са им сложили.
Що няма прашки или нещо по-нормално?

А изказването какво беше: вместо книги обувки ли?

Очаквам с нетърпение простотиите, които ще се излеят след това: сигурно утре ще ги гледаме... Hug

# 836
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 310
Ивона е по-трътлеста от другата , по-страхлива е в стъпването по стълбата. там губи време

# 837
  • Мнения: 14 837
Ивона се оказа въздух под налягане .
Много закани, много хвалби, много стратегия ...а накрая .

# 838
  • София
  • Мнения: 2 672
Значи, като гледам Виолета, не виждам физически коя ще й се опре...може би Валерия. И то ако реди тя игрите.

# 839
  • Мнения: 4 606
Вили се справи като мъж, браво на нея.

Общи условия

Активация на акаунт