Фермата 3 - 2017 г. - Тема 8

  • 52 284
  • 878
  •   1
Отговори
# 810
  • Мнения: 3 767
И аз като Станислав, не знам къде да застана. Май при Ивона. Абе, и двете да си тръгнат, все ми е тая.

# 811
  • Мнения: 14 840
Вили изгуби много време , докато се въртеше като шугава.

# 812
  • Мнения: 4 936
Оххх, не мога да спра да го мисля Яни, двете му любимки дуелистки! Едната му пълни главата, другата очите Simple Smile


Яни за Ивона? Какво каза, защо е при нея, а не при 'снощната' мома, че късно включих тв?

# 813
  • Мнения: 14 840
Оххх, не мога да спра да го мисля Яни, двете му любимки дуелистки! Едната му пълни главата, другата очите Simple Smile


Яни за Ивона? Какво каза, защо е при нея, а не при 'снощната' мома, че късно включих тв?
Така и бил обещал от самото начало ..преди да се залюби с Вили , обаче тъй като държи на думата си е на на нейна страна.

# 814
  • Мнения: 4 607
Много трудна тази битка за жени, не стига, че са толкова тежки тези менци, трябва с тях по гредата да се ходи, ами и препятствия...

# 815
  • Мнения: 4 690
О, много е трудна тази битка. Вили се справи много добре, за Ивона смятам, че ще е по-трудно, защото не е така физически подготвена.

Аз лично едва ли бих успяла да вдигна менците Joy

# 816
  • Мнения: 14 840
И аз ще се пльосна върху гредата...ако я нацеля изобщо де.

# 817
  • Мнения: 4 936
Кефи ме Яни как се пали Simple Smile

# 818
  • София
  • Мнения: 62 595
защо така издевателстват над момичетата, направо се изгърбиха с тези менци. На всичко отгоре този опусум само ме дразни с коментарите си - няма ли да млъкне!

# 819
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 402
защо така издевателстват над момичетата, направо се изгърбиха с тези менци. На всичко отгоре този опусум само ме дразни с коментарите си - няма ли да млъкне!
за 100 хил.  и по-силови трябва да са игрите.

# 820
  • Мнения: 35 187
Ужасно силови игри!! Това с каруцата съвсем не мога да го преживея! Защо не я махнат тая игра??

# 821
  • Вестерос
  • Мнения: 38 368
Обаче браво на Ивона , че с 23 сек или там колкото бяха беше по-бавна.
В тази ще бие Вили , ще има късмет.

# 822
  • Мнения: 14 840
Ох ама и Яни вряка яко.
На целия зор ако съм на арената и той ми кряка непрекъснато може главата му да се окаже осмата тухла.

# 823
  • Мнения: 4 607
Така като гледам, до каруцата може и да не се стигне.

# 824
  • Мнения: 4 936
кво ли ще дават ако няма пета игра?

Общи условия

Активация на акаунт