Фермата 3 - 2017 г. - Тема 8

  • 52 247
  • 878
  •   1
Отговори
# 855
  • Мнения: 35 119
И аз не разбирам защо да е целенасочено.

# 856
  • Мнения: 14 830
Андрейччо сбърка с видеото, което беше качил във Вайбър. Там си личеше, че Вили остава
Не е е грешка, съвсем целенасочено го правят.Жалко за Ивона и честита победа на Виолета. Яни си крещеше съвсем театрално, че даже плака с цел фермер.
Абсолютно съм съгласна.Такова викане не е било.Чаак мен ме дразнеше пред телевизора.
И треперенето на гласа и процеждането на две три сълзи според мен бяха с цел фермер.

# 857
  • ново
  • Мнения: 5 973
Даже за по-сигурно и Андрей каза на Ивона, че Яни се е разплакал, в случай, че не го е видяла. Smile Те май повечето подкрепящи я го правят заради фермерството.

# 858
  • Sofia
  • Мнения: 1 937
Той Яни с такава цел и в агитката на Ивона си беше,според мен.Очакваше да падне,а сега очаква и фермер да е.Да му беше неприятна Виолета,разбирам,ама при техтите отношения такова дране...

# 859
  • Мнения: 35 119
Много ми е интересно Виолета как ще се отнася с него след дуела.

# 860
  • Мнения: 337
Айде изкарахте и Яни лицемер Grinning Още през седмицата каза на Виолета, че ще подкрепя Ивона.А и мисля че не е чак толкова добър актьор, че чак да се разплаче насила.

# 861
  • Мнения: 14 830
Абе добре си беше постлал Яни и при двете.
Такова въртене около Вили, такова желание за масажи , за близост, па и покана за гурме вечеря при Михалчев.После признанието придружено с извинение че ще е за Ивона.
И тази подкрепа , това дране , тези едвам изстискани сълзи накрая...еми стратегия.Щото го видяхме как плаче истински все пак при дуела му с Вл.Николое.
И сега ако не е фермер язък му за номерата.

# 862
  • Sofia
  • Мнения: 1 937
Е чак па лицемер...
Стратегия си има,човека,що не  Wink

# 863
  • Мнения: 35 119
Но пък Ивона е много непредсказуема и очаквам да ни изненада в един момент с избора си

# 864
  • Sofia
  • Мнения: 1 937
А дано.На мен не ми се гледа Яни фермер.

# 865
  • София
  • Мнения: 62 595
Е, чак лицемер! Макар да гледах серията с дуела му със спортиста, ако правилно помня, че беше Яни, той пак разчиташе на съжалението. Спортистът направи жест, те вечерта и в колибата като бяха, спортистът много го надъхваше да продължи, а на мен ми стаана някак подозртелно, сякаш яни кокетираше с това, че е по-слабият. Изобщо целият му образ взе да ми мътнее, откакто започнах да гледам малко по-внимателно. Според мен е слаб като характер, но се приспособява покрай по-силните мъже и ги манипулира, защото те не виждат в него заплаха, то и външният му вид и излъчването му са такива. Мъж избягва да се бие с хора като него, защото някак не ги смятат за конкуренция, а вторите точно на това разчитат и се промушват.

# 866
  • Мнения: 337
Ами твърдите че Яни не е искрен и има задни мисли в подкрепянето му на Ивона.На това му се вика чисто лицемерие.Не казвам че не сте прави или пък че сте.Само той си знае.

А изказването на Виолета за обувките ми дойде адски злобно и грозно.

# 867
  • София
  • Мнения: 2 660
Аз не съзирам лицемерие в поведението на Яни, според мен той си е такъв, по-комплексиран и затова изглежда непостоянен на моменти. Съвсем не го виждам да ниже стратегии. 😶 И точно силните мъже са се прицелили в Яни и Калоян като следващи дуелисти, Яни го знае, нали говориха дори със Станислав. Аз съм ви казвала защо мисля, че се върти около жените повече, не е стратегия. Simple Smile

# 868
  • София
  • Мнения: 62 595
Именно, той ще е лицемер, ако го осъзнава, че го правви нарочно. А не го осъзнава, просто такъв му е номерът в живота, стратегията за намиране на място под слънцето. Сега щат-нещат, ще го нацелят мъжете за дуел, защото играта загрубя, вече всеки мисли за финала и парите и ще иска да си осигури още една седмица, пък каквото стане нататък.

# 869
  • Sofia
  • Мнения: 1 937
Добре,че нямаше пета игра тази вечер,много е тегава.А и винаги съм се чудила,защо трябва да е горящя каруцата.Каква е разликата,ако не е запалена,например  newsm78

И друго се замислих.Като че ли,за пръв път ни показват,че има и друга публика,освен участниците.Може и аз да съм пропуснала,де.Учудиха ме фермерите 2.

Общи условия

Активация на акаунт