НОВА Абитуриентска седми4ка 15 / 21.05.06 А бяхме млади...

  • 6 491
  • 162
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 7 914
Добро утро, момичета!
Нека започнем петъчния ден с:


С усмивка всичко става по лесно!
Лек ден!

# 106
  • Мнения: 1 049
Честита годишнина на патерици на  ДидКа лЮбопИтКа  bouquet

аз нали си дойде тати и бях ангажирана  Blush Crazy
Kalida, тати ми донесе сувинир една чинийка дето на мен се ми харесват за стена и каза че там дори един магазин неможял да види  newsm78 и че там определено не ще ме заведе  Mr. Green
Приятен ден  bouquet

# 107
  • Мнения: 7 914
Maika , ха , че интересни снимки...наистина ще бъде много интересно ако имаш възможност да ни разкажеш нещо повече за  маорите  girluu

ДидКа лЮбопИтКа , получила си страхотно мил подарък Hug
И едва ли тортата дето си я правила ще е по лоша , а за вкуса съм сигурна, че ще е далеч по добра smile3521


Kalida , Рос го "мъчихме" 7 седмици, а Тоби късметлията ще го тормозим само 5.....И Рос го води татито ( #Silly )и проблеми нямаше, дажи всички много са го глезотили, докато аз с Тоби не спирам да се Embarassed... миналия вторник дори се опита да сръфа инструктора ooooh!... а досега никога не е правил дори и опит за подобно нещо към друг човек! Ама нали трябва да има първи път..... smile3516

amei   , я кажи спинка ли без пижама? Crazy

Eli cz
, успя ли да свалиш нещо? newsm78

# 108
  • Мнения: 5 476
Джорджа, нали Монца е в северна Италия? Някъде там имате уникални солени гейзери, има ги само на др. две точки в света- в Тайван и в Япония, как се казва този курорт / вчера четох за Тайван, но не пишеше мястото в Италия/? Thinking

  Буон джорно !  Hug

Да,Калида,Монца е не 12 км от Милано,честно казано не съм много наясо с тези гейзери,снощи питах мъжа ми ,той каза,че имало в Тоскана,някаква долина на Дяволите ,където било подобно на Исландия ,като изглед и около вулканите Етна и Везувий...но кои точно са солени не знам  newsm78 ...пък и в Гугъл нищо не можах да намеря...ще питам една приятелка,на която съпруга е геолог,надявам се да знае  Peace

Ще бягам,че днес съм по задачи,ще се правя хубава за започвашия утре празничен уикенд...едно птиченце ми каза,че май ще ходим в Тоскана...но не съм много сигурна.  Wink
  В понеделник ще докладвам с точност!
  Весел уикенд на всички!
    bouquet
 
 

Последна редакция: пт, 19 май 2006, 10:50 от Giorgia

# 109
  • Мнения: 1 017
Добро утро, мили момичета   bouquet

Ще се постна по късничко, че бързам (пак), ама ви чета на пресекулки, и съм с вас, макар и неактивно  Hug

Зелен чАй съм приготвила, с джинджър, КАлида, и едни виенски сладки, превъзходни (диетата да се застреля  Crazy)
ДовечЕра съм на тържество по случАй дисертация, и дано да се побера в роклята си  Rolling Eyes Blush

ПрегръЩам ви и ви желая прекрасен усмихнат ден   bouquet

Дидка, страхотен подарък, мен ме трогна, а представям си на теб какво ти е  Hug

Хайде, Ели, на чеШка земя ли си вечЕ??

  bouquet Heart Eyes  bouquet Heart Eyes  bouquet Heart Eyes

# 110
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
да се обадя, май 3а последно до след другата седмица...отиваме вьв ваканция да си печем дупетата, а малкото да се рови в пяська....много ще мии липсвате, но няма да иимам нет.....сега ме чакат багажиите, като трябва да ии3гладя и прането от вчера Crazy....но ако остане време, на линия сьм Hug Heart Eyes....поне да кажа чао Heart Eyes

# 111
  • Мнения: 1 017
чАо, Амейка, много да почернеете, да се наиграете с пясък, да се чипкате, да си почивате, и просто да си бъдете заедно  Hug

 Heart Eyes  bouquet

# 112
# 113
  • След завоя в дясно
  • Мнения: 1 351
Добро утро, момичета!
Ето ме на завръщам се във вашите редици с бодра крачка на токачка newsm57(само да не се спъна някъде Wink)
  hahaha hahaha hahaha hahaha
Временните ми отсъствия, моля да бъдат извинени поради уважителни причини. Blush
Братчето ми беше на гости.
Не го бях виждала близо две години.
Много приятна и емоционална седмица ми беше.
Лек ден, отивам да наваксвам с четенето

# 114
  • Мнения: 7 605
Ехоооо,

и аz се вклю4вам пак, в4ера компата не съм вклю4ила въобЩе. Да се от4ета, контролния пеглед на малката мниа добре, макар и с 1 4ас рев  Mr. Green  но важното е, 4е вси4ко е окей. Само дето не мога да събирам урина zа иzследване....Дадоха ми едни торби4ки които се zалепват "там долу" но все се отлепват  Confused  Голяма борба е.
В4ера аz ходих на лекар, каzаха 4е било мастит в на4ални стадий и ми преписаха една електри4еска помпа под наем (от аптеката), та сега помпя след всяко папкане. То направо време не ми остава от кърмене, помпене, стерилиzиране, смяна на памперси.....и хайде вси4ко на ново. А бе zнаете как е, какво ви обяснявам на вас ветераните  Wink  Но, слава богу, малката е мнооого по добре, в4ера спа доста и по4ти не плака. А какъв номер ми иzигра сноЩи  ooooh!  След храненето в 8 имаШе колики и пла4еже много, та я вzех на ръце. Успокоих я и накрая zаспа в ръцете ми, аz бях легнала на дивана. РеШих да не я слагам в леглото й, zа да не я будя, на ли скоро Ще се събуди zа да папка. Да, ама сметката беz кръ4маря, тя спа до 5 4аса сутринта  Crazy  И аz все така на дивана с нея в ръцете, нали да не я будя, и уж всеки момент така или ина4е Ще се събужда  Crazy  Та 4ак в 6.30 съм легнала истински  Crazy но поне до 9.30 спахме. Сега повърна пак малко и спи в ръката ми, не ме питайте как пиШа, жалко 4е го няма татито да ме снима  Wink Татито е в Лондон но се прибира късно таzи ве4ер.

Елииии, дано пътуването да е било леко и беz инциднетно. Дано скоро имате нет  Praynig

Зай4енце, добре доШъл на татито, дано и неговото пътуване да е било добро.

Амей4о я кажи, къде Ще ходите??? Искам и аz  Crossing Arms  Тук времето е такъв коШмар, вали, има силен вятър, студено е...а бе гадна работа.

Дидка, на патерици 4естита годиШнина, с пожелания zа оЩе мнооооого Щастливи години. Много хубав подарък имате от де4ицата.

Джорджа, блаzя ти zа Тосканата, страхотен район е. Да правиШ много снимки  Wink

Хайде, стига толкоz, 4е с дете в ръце не се пиШе лесно  Wink

# 115
  • UK
  • Мнения: 1 334
Ей Ел, тъкмо се чудех къде се затри  Grinning
Майка, аз от известно време се канех да те питам за местните ви. Мъжа ми работи в тясно сътрудничество с една маори девойка и в началото беше направо потресен  Grinning Казва, че била много агресивна и се държала много властно с всички, кара им се доста  Laughing А тя всъщност е младо момиче, не им е шефка, учи още. А и не е много прието такова поведение все пак. Според него тя не се усеща и си е такава по природа,т.е. той смята, че са си такива по принцип. Има ли нещо такова ?
Калида, Ивана спа два дена до 7:30 и се поосвежих малко, но днес сме си по старому. Няма как, ще трябва да свиквам да си лягам рано.
Амей, приятна почивка  Wink

# 116
  • Мнения: 7 430
Благодаря ви за хубавите пожелания - Жаничка, приемам с най-голямо удоволствие предложението ти Hug

Амейка, пожелавам ви приятно изкарване на почивката - да се попечете и заради нас Wink че при нас май идва пак зима....Днес е такъв студ ooooh!
Май важи приказката за новия емигрант, който като дошъл в Канада и попитал: " Кога започва лятото в Монреал  newsm78 и приятеля му отговорил, че миналата година точно на тази дата отсъствал от града Mr. Green"

....аз да се оплача, че снощи си получих една контракцийка и днес сутринта на закуска - още една.
Бях забравила какво е, ама....се подсетих набързо от болката Tired

# 117
  • Мнения: 2 959
Привети и от мен, Момичета!

Амей, страхотни снимки.  Hug Както винаги чакането ни се възнагради. Разкошни са! Особено тази къде сте се гушнали с Алекс е много сладка. Какъв е този голям камък около които сте с Шоколадчо? Това ли е един от новите Ти панталони, стой ти добре?! А и на партито сте изкарали добре. А какво е усещането от допира на слонският хубот до дланта Ти, аз никога не съм имала таз възможност? Приятно изкарване на ваканцията и много слънце да насъберете и много, много усмивки. Да нацелуваш Алекс по сладките бузки от нас. Heart Eyes

...че там определено не ще ме заведе ...
Зайченце, очевидно Алжир не му е тръпката, къде му допада на Вашият тати, той само до там ли го командироват? Как беше срещата м/ у двамата Ти любими мъже? Heart Eyes

...миналия вторник дори се опита да сръфа инструктора ...
Звездичка, страхотна плодова закуска, Ти още ли си на диета, виж дори Мама Б я отказа? А Тоби май силен харектер има подбира си обкръжението и проявява претенции? Hug

Джорджа, желая Ти да изкарате един невероятен и романтичен weekend в Тоскана, да обиколите цялата Дяволска долина. Др. седмица предвкусвам страхотни разкази и снимки от теб. Любимият очевидно знае как да привлече и задържи една романтична Венера. Hug

...аz ходих на лекар, каzаха 4е било мастит в на4ални стадий и ми преписаха една електри4еска помпа ...
Татянка, аз в такива случай разчитам на моята безотказна и естествена помпичка- Даничка. И аз пробвах в началото с помпи, но всичко без резултат. А за спането, защо не пробваш да си легнете двечките с Миленка заедно, или все още се притесняваш да не я нараниш неволно? Приятно посрещане на Татито Ви от Лондон. Peace

...Временните ми отсъствия, моля да бъдат извинени поради уважителни причини..
Елл, привет, ние се познаваме все още, но има време. Как беше срещата Ви с братчето/ това наистина е основателна причина/, емоционална, нали? Hug

...Ивана спа два дена до 7:30 и се поосвежих малко, но днес сме си по старому....
Маймунка, а не става ли с кърмене да я поприспиш още малко? Thinking

....аз да се оплача, че снощи си получих една контракцийка и днес сутринта на закуска - още една...
Дидка, ама това са Бракстън Хиксовите, но защо пък толкоз болезнени? newsm78 Ако са от "фалшивите" поне още няколко седмици имаш да чакаш. Peace А за времето при Вас не се притеснявай, след седмица такива горещини ще има че от топло ще се оплакваш. Peace А как беше крем- карамела? Успяли да ни го снимаш или биде набързо излапан? Heart Eyes

Хубав и топъл ден Ви желая с много усмивки и приятни емоции.

# 118
  • UK
  • Мнения: 1 334
Калида, ами то последния половин час спане на практика е кърмене  Mr. Greenобаче видях, че и растат три зъба, така че и прощавам  Grinning

# 119
  • След завоя в дясно
  • Мнения: 1 351
Маймунка, затъжила се бях аз за вас Hug
Цункай малкото зайче с биричката в лапичката от нас Wink
Kalida, в една от старите теми прочетох за Mangosteen опитвала съм го харесва ми(на 1/2 не, ама той си пада повече по кокълите Crossing Arms)
Тук не е много скъп за плод, замисляй се за заселничество при нас Wink
Дидонка давай по смело, а после като го нагушкаш онова мъниче в коремчето Hug
Амей-че много ти е пораснало буболечето пу- пу. Почивка само с положителни емоции ти пожелавам.
Татянче с пожелания за бързо оправяне на маститния проблем Hug
Маме Б много официялно звучиш-дисертация, рокля(бална ли Wink) , ще разказваш като се поосвободиш

След около 2-3 седмици се прибираме в БГ.
Няма да има вече кралски остров за мен. Може, само като на екскурзия.
Много ще ми липсва, сигурна съм.
Най- щастливите ми мигове бяха тук.
Всяко зло за добро, надявам се

Общи условия

Активация на акаунт