Звездни компромати- 342 част

  • 98 824
  • 748
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 114
Много готини Ирина и Брадли.
Мерси за темата.

# 31
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Джо, снимките с позирането направо къртят.  Joy
На Драйвър това май му става запазена марка, и покрай Star Wars премиерите така се закачаха с Оскар
Скрит текст:
С Чайника поне си пасват на ръст Simple Smile)

# 32
# 33
  • Мнения: 17 546
Никол Шерцингер
Скрит текст:

Кендъл Дженър
Скрит текст:

Айрис Лоу(17), дъщерята на Джъд Лоу и с гаджето си, моделът на модна къща "Бърбъри" Келвин Буено(19)
Скрит текст:

Джо, bouquet

# 34
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Много е хубава дъщерята на Джъд. Прилича повече на мама, но от него е взела очите Heart Eyes

# 35
  • Мнения: 1 160
Благодаря и аз за темата Simple Smile

Много ми харесаха и на ме Брадли и Ирина, същ така и Шерцингер ,но да не ѝ беше така косата Simple Smile

# 36
  • Мнения: X
От цялата тази истерия покрай разразилите се скандални разкрития най- ще ме е яд, ако спрат "Къща от карти". Не ме интересува кой какъв е, а какво и как показва в съответната продукция. "Жертвите", или "Звездите" сами са си преценЯли колко голям ще е залъкът за тях и ще могат ли да го смелят. Със сигурност са били наясно с какво се заемат, какво става по хотелските стаи, партитата и частните събития, до които са драпали да се доберат. Още повече пък в крехка тийн възраст. Сега изведнъж започват с разкрития, които даже не е ясно доколко доказуеми са.

Ирина и Брадли много ме радват. Бебето е голям бонбон. Интересно ми е към момента каква е гледната точка на всички, които се кълняха, че това е поредният ПР договор?

Комбинацията на Рири с жълтите чехлички е потресающа.

Да не забравяме и кариерата на Пъпеша като говорител- и на МТЕЛ /по времето около Грашнов, или малко след това ако не се лъжа, т.е. когато тези кадри бяха наистина позлатявани/ и при Царя. Деса ако имаше поне малко от малко нещо в главицата, би си живяла прекрасно и се наслаждавала на живота, без да целИ на всяка цена да се шуми около скандалната й /уж/ персона. Подозирам, че всъщност е дълбоко нещастна и крещяща за внимание душа, която ще се погуби по аналогичен на леля си начин.

Последна редакция: вт, 31 окт 2017, 13:44 от Анонимен

# 37
  • Мнения: 834
Благодаря за новата тема.  Peace

Щерката на Джъд е много красива.

Запис с Рания

# 38
  • Мнения: 2 114
Къща от карти вече обявиха, че го спират. Както и че са дълбоко възмутени от Спейси. Мернах някъде и че брат му май се е изказал, че К. С. е бил насилван от баща си като малък.

# 39
  • Мнения: 2 114
Благодаря за новата тема.  Peace

Щерката на Джъд е много красива.

Запис с Рания

Рания е прекрасна.

# 40
  • Мнения: X
Къща от карти вече обявиха, че го спират.

Силно се надявам да размислят.  Mr. Green Може да им отнеме малко повечко време де. Ако повлекат крак и други "силно възмутени" продукции- то Холивуд ще фалира.  Laughing

# 41
  • Мнения: 17 546
Почвам да се чудя само смахнати хора с лични драми в живота си ли стават известни актьори?! newsm78 Не, че е 100%, но е масово.

# 42
  • Мнения: 2 114
Никол Божинова с грим и прическа за Хелоуийн и в поза:

https://instagram.com/p/Ba6Rx3xhA9-/

Малко too much ми идва, без да съм от пуританите на форума.

# 43
  • Мнения: 19 687
Никол Божинова с грим и прическа за Хелоуийн и в поза:

https://instagram.com/p/Ba6Rx3xhA9-/

Малко too much ми идва, без да съм от пуританите на форума.
Sorry, this page isn't available. Sad

# 44
  • Мнения: 22 036
Мирела, не можах да ти отговоря в предишната тема, но за миризмите - много е индивидуално и понякога се опияняваш от партньора си. Пова си е чистото физическо привличане и не е свързано с години.

Джо, не знаех, че са започнали връзката преди пълнолетието му. На Макрон. Знаех, че му е била учителка, но мислих, че са се консумирали след завършването му.

Много са цветни отношенията, но за това закона пази малолетните, защото някои от тях може да са много узрели и да се получи нормална връзка, но други са си деца. Не одобрявам връзки с малолетни по никакъв начин. Нямам проблем с връзки с голяма разлика, стига да са се случили след 25 годишнината на по-младия.

Общи условия

Активация на акаунт