Звездни компромати- 342 част

  • 98 848
  • 748
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 518
Тъкмо попаднах на снимката на Райна и си помислих, колко добре и изглежда дупето, нито е анорексичка, нито е пълна, има хубави извивки.

# 706
  • Мнения: X
Чарли Шийн май си мълчи още.

Отрече обвиненията малко след като излязоха.

http://people.com/tv/charlie-sheen-accused-of-raping-corey-haim/

Мерил Стрийп на корицата на "Воуг"'.
Скрит текст:

И интервюто й с Ана Уинтор. Видео -
http://video.vogue.com/watch/meryl-streep-anna-wintour-interview-the-post-video

# 707
  • Мнения: 9 663
Не мога да отместя поглед от луфтчето на Райнето,което е като сълзичка. И се питам това от слабота ли се получава или от сексуален стаж  Thinking
На колко години си? Rolling Eyes

# 708
  • Мнения: 4 871
Райна откъде има средства да пътува толкова? Кариерата ù замря, доколкото към запозната. За кой бизнесмен се е прикрепила?

# 709
  • Мнения: 18 576
Райна си е екстра във фигура. Обаче ме учудва. Ако е сериозно обвързана, е нелепо да пуска подобна снимка. Ако пък е свободна жена на 36 - кого ще впечатли с такава визия почти без гащи? Сексапила не би трябвало да й е основния коз сега. Освен ако наистина не търси спонсори, но знам, че е обидчива на тази тема и може би не е това.

# 710
  • Мнения: 2 071
Никога не съм я харесвара Райна. Някак ми е простовата винаги, ако ще и в най-луксозния курорт да е снимана. Не ми се връзва с обстановката никак.

# 711
  • Мнения: 6 000
Райна, според мен, винаги е имала едни представи за себе си, които не се препокриват много с реалността.
Доста ми е инфантилна, а в същото време се стреми максимално да показва сексапил чрез крака и задник.

# 712
  • Мнения: 4 871
Тя нали беше в някой от сезоните на ВипБрадър. Гледах я там. Е, няма такова надуто, тънкообидно и суетно същество като нея! Страшно неприятна!

# 713
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 690
Не мога да отместя поглед от луфтчето на Райнето,което е като сълзичка. И се питам това от слабота ли се получава или от сексуален стаж  Thinking
На колко години си? Rolling Eyes
На достатъчно,че лично да съм попадала на жени,които поради интензивна,безразборна смяна на сексуални партньори придобиват една лека разчекнатост,която преди това не са имали.

# 714
  • Мнения: 6 000
Според мен това не зависи от бройката на сексуалните партньори или осъществените контакти.

# 715
  • Мнения: 375
Значи разкрачеността се появява, ако партньорите са много, но не и ако правиш често секс с един партньор?

# 716
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 690
Предполагам се появява от сексуален стаж без значение дали е само с един или с различни. Просто конкретно тези при които аз съм го забелязала са били с доста.

# 717
  • Мнения: 6 417
Райна, според мен, винаги е имала едни представи за себе си, които не се препокриват много с реалността.
Доста ми е инфантилна, а в същото време се стреми максимално да показва сексапил чрез крака и задник.

...които отдавна не са това, което бяха.

# 718
  • Мнения: 375
Предполагам се появява от сексуален стаж без значение дали е само с един или с различни. Просто конкретно тези при които аз съм го забелязала са били с доста.
По тази логика жените около 50 да речем, с приличен интимен живот с партньора ситрябва да са доста хм разкрачени Wink

# 719
  • Мнения: 2 114
Според мен е ген и няма нищо общо със секса, но нямам научно обяснение на тезата си.

Общи условия

Активация на акаунт