Бургас - 5

  • 20 528
  • 287
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 9 913
благодаря за посрещането Simple Smile Били, с теб май се познаваме задочно от друго място Simple Smile
продължавам с издирването на педиатър. Някой да е чувал нещо за Спиридонова?

# 196
  • Мнения: 277
Ехо, здравейте бургаски мами! Аз съм си от Бургас, но живея от 2 години в София. След 10-на дена си идвам за цялото лято и ще се радвам на срещи с вас  Hug Живея до Славейковото пазар4е в центъра, та ще ми е удобно по всяко време. Мисля че и на протеста ще дойда. В София не успях, защото ме е страх по градския транспорт с количката, но в Бургас ще дойда, надявам се.Аз предлагам пред Елит, че в центъра ще е лудница...
А за Толчева, тя ми беше личен и после миналото лято и педиатър на Габи-та мога да кажа-тя ще препоръча сок на 2-я месец, плодово на 3-я, зеленчуково на 4-я, месно на 5-я и т.н... Т.е-ранно захранване.

# 197
  • Мнения: 393
На новия простест ще присъствам 100%!  Hug

tedka*, градинката на Елит е малко неподходяща, кой ще ни обърне внимание там?  Rolling Eyes По-добре до х-л България, тъкмо е близко и до Общината. Можем да съберем и доста подписчета!  Laughing

П. С. Мами, какво ще правим сега без топла вода?  Close

# 198
  • Мнения: 1 035
ако искате някоя мама да пусне анкета,4е аз незнам как става. и да гласуваме и за 4ас и за място. на мен ми е все тая. само предложих,а вие решавайте,но нека тоз път сме по-организирани и сериозни.

п.с. каде и до кога няма да има вода?

# 199
  • Мнения: 595
Май става въпрос за профилактика на топлата в Славейков newsm78
Тедка, донеси на новия протест подписите от 1 юни да ги съберем заедно и аз още не съм изпратила старите - тетрадката има още мяст за подписи!
За х-л България съм съгласна тъкмо повече хора ще има Peace

# 200
  • Мнения: 9 913
тц, не е профилактика.
http://www.darik.net/?p=article&cid=3&id=68132
егати каръка съм Simple Smile

# 201
  • Мнения: 595
Съчувствам на всички от потърпевшите комплекси!
Ако ще слагате бойлери да ви светна, че Юнгата си е класика в жанра, а за банята непременно бързонагряващ, щото аз сега чакам мноооооооооооого дълго ако случайно забравя да го пусна през нощта. Иначе е ок и нормален на Теси най-евтиния.
Ако питате мен има някакъв заговор с цел да се газифицираме ама НЯМА!!!
Не съм съгласна!!!

# 202
  • Мнения: 1 298
Иха,сега в техномаркетите ще има опашки като за хляб  Joy Joy
Доколкото разбирам е заради неизплатени дългове към топлофикация  newsm78

# 203
  • Мнения: 17
И аз да се включа в тази темичка,ама вие толкова много сте изписали от последното ми влизане във форума че немога да вляза в час  Simple SmileДобре че е Тедка да ме информира за по важните събития.На 01.06 неможах да дода на протеста защото часъ не ме устройваше,за 01.07. се надявам да дойдем с малкия,но трябва да е следобед или сутринта.
Поздрави на всички  .

# 204
  • Мнения: 127
Оооххх, наистина ли скоро няма да пуснат топлата вода?!? И сега к`во - като индианците пак топли вода, разреждай, поливай, че тя от душа тече ледена направо   Cry .... абе не е работа....ще трябва да се взима бойлер явно, бясна съм направо

# 205
  • Мнения: 1 035
а пък тука в М.рудник в момента и студена нямаме  newsm78
то4но по4нах да готвя и пуснах пералнята и от раз спря  #Crazy
ще ни побъркат!  сега и за водата да ни пуснат  трябва да протестираме!  #2gunfire   Joy

# 206
  • Мнения: 1 975
Това е просто отвратително tantrum Rage. Как е възможно в разгара на лятото да се случва подобно нещо. И аз бях учудена от ледената вода, която тече от ''червения кран'', но си мислех, че е профилактика някаква, а то какво се оказа. Да му мислят тези, които нямат бойлери и са с малки деца, може да са и по 120 лв., но дали всички могат да си го позволят в момента newsm78 #2gunfire

# 207
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Хорааааааааааа дайте да действаме, това на нищо не прилича посред лято да ни оставят без топла вода. Не бива да оставяме нещата така, дайте идеи кво да правим. Това е просто ужас!

# 208
  • Мнения: 595
На първо време поне един бойлер за банята вземете!
И да не се хващате за проточните! Иначе през зимата ще псувате освен топлофикация и производителя на бойлера!
Аз пак казвам - това е далавера на Овергаз - за да се газифицираме.
На нас откак копат за газ ни спират редовно тока. #Cussing out #2gunfire

# 209
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Ще ни уморят заради далаверите си, това на нищо не прилича. В тази връзка препоръчайте бойлер за банята и кухнята моля.

Общи условия

Активация на акаунт