Търся медицинска козметика срещу акне

  • 8 378
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • София / Перник
  • Мнения: 584
Здравейте,

аз също ползвам серията на Ла Рош - Ефаклар и съм много доволна, но и аз бих посъветвала за преглед от специалист - може да спести доста време лутане и пробване на различни марки медицинска козметика! Simple Smile

Успех!

# 16
  • Мнения: 718
Ла рош  Ефаклар и аз съм ползвала, но не останах доволна.

Истината е, че всеки ще ти препоръча това, което на него конкретно му е подействало. Но всяка кожа е различна и само добър дерматолог може да ти каже в твоя случай кое ще е най-подходящо.

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Не се влияй от мненията тук,всеки ще ти препоръча това от което той е доволен.Посети дерматолог и според мен.

# 18
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
..а душ олиото на същата серия е невероятно...

Аз имах страаааашно много пъпки, черни точки и какво ли не като тийнка и трябва да си призная, че "нечовъркането" ме спаси + спирт

Какъв спирт ползвахте?
Имам въпрос и относно душ олиото - пени ли се както душ-гел? Икономично ли е? И след употребата му може ли да се пропусне мазането на тялото с лосион?

# 19
  • Мнения: 55
..а душ олиото на същата серия е невероятно...

Аз имах страаааашно много пъпки, черни точки и какво ли не като тийнка и трябва да си призная, че "нечовъркането" ме спаси + спирт

Какъв спирт ползвахте?
Имам въпрос и относно душ олиото - пени ли се както душ-гел? Икономично ли е? И след употребата му може ли да се пропусне мазането на тялото с лосион?
Аз ползвам салицилов спирт от 1% и наистина помага, но нанасяш с памуче само върху пъпките иначе изсушава.

# 20
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Благодаря. bouquet

# 21
  • Варна
  • Мнения: 1 601
Аз цял живот съм имала проблемна кожа и съм опитвала какво ли не. Най-доволна бях от измиващия гел от същата серия и крема La Roche-Posay Effaclar Duo
  • , често ги продават в комплект.  Никак не ми изсушаваха кожата, която бих определила на моменти като мазна, на моменти смесена. Чувствах се страхотно с тези продукти доста години. Пробвала съм почти всички останали медицински серии - изсушаваха ми кожата доста. Паралелно с тях бях започнала да пия за няколко месеца една добавка на български професор с канела, куркума и протеини, не знам от комбинацията с козметиката ли дойде ефекта, но като цяло при мен пъпките излизаха в долната част на лицето и си бяха основно на хормонална основа. За 2-3 месеца комбиниране на добавката и тази козметика лицето ми се изчисти до ден днешен, но кое повлия основно не мога да кажа. А бях с ужасни обриви, болезнени подкожни пъпки. Ендокриноложката ми каза, че понякога се получава от самия вид кожа, пусках си изследвания, нищо. Дерматолозите - да, ако е добър, би следвало да те насочи, но много често изписват едни и същи рецепти на марки, от които получават процент.

# 22
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Приятелка,, много ме заитригува тази добавка. Би ли дала линк към нея?

И моето акне е концентрирано в долната част на лицето,хормоните ми са ОК( даже докторката не можа да повярва).
Имам мини комплект включващ измивния гел -50мл и крема Еффаклар Дуо-15мл. , но все още не съм ги пробвала.

# 23
  • Варна
  • Мнения: 1 601
Линк за добавката (ако е възможно да пускам така):
http://siriusd.biz
Аз леко скептична бях към нея, но ми я препоръча позната, която е фен на алтернативната медицина и реших да опитам. Имам и Хашимото, най-вече и заради него опитах. Лично за мен ефектът беше много добър.

# 24
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Линка не води конкретно към една добавка,а към всички(4) предлагани в сайта.

# 25
  • Варна
  • Мнения: 1 601
Добавката си е 1, преди беше един вид. Сега са ги направили отделни, за да не се пие повече количество според случая, дозировката е различна според това какъв ефект се търси и се различават по концентрацията май основно, доколкото схванах. Аз пиех класическия вариант, тогава беше само той.

# 26
  • Мнения: 2 242
Здравейте!

Аз от тийнейджърските години съм си все с проблемна кожа.. Редовно почиствам с тоник за лице с Лайка на Кокона - около 2-2.50лв струва, също така използвам розова вода отвреме навреме. Единственото нещо, което помага и на мен и на моя приятел е едно зелено стикче от Орифлейм с чаено дърво. Много е ефикасно - гарантирам. Почиствам си лицето, мажа се с това нещо и на следващия ден пъпката е изсъхнала, ако е била подута и червена се е скрила или е останало съвсем леко. Много съм доволна, но и това не премахва трайно. Аз се третирам с него, когато имам проблемни подкожни пъпки. Пила съм какво ли не, мазала съм се с какво ли не и нищо не ме е спасило до момента...
Но наистина стикчето го препоръчвам, пак е някакво решение, дори и временно.
https://bg.oriflame.com/products/product?code=30155 - пускам линк, защото не успях да прикача снимка..

Общи условия

Активация на акаунт