НАЗОВИ МЕ ПО ИМЕ *ADINI SEN KOY* С ЕРКАН МЕРИЧ И ХАЗАЛ СУБАШЪ - STARTV - ТЕМА 4

  • 141 095
  • 737
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 109
              Добър  да е денят на всички пишещи и четящи прекрасната тема.Благодаря на неуморните преводачки   и на всички правещи темата толкова красива , както и  за  всичко споделено.                             Цвети! Не само ръката на Еркан е палава --виж и тази на Хазал в началото на фрагмана .Сладури.  Реших да потърся  за себе си отговор кога и как Мюзеин е станала част от живота на ГГ.Попаднах на момент който съм забравила--еп 10 13 мин   Омерм     /Преди всичко ти си играчка която съм купил с пари.Ти си купена за това си знай мястото../   Въобще СЦ и реж. дават ли си сметка какво творят --много са объркани и немощни .Аз съм от старото поколение --на времето имаше т.н.художествена самодейност  по партийна, профсъюзна и ОФ  и т.н/Оставам с впечатлението, че не съм дорасла  да разбера създателите на филма.Пародия--Омер се бие с Питона Зехра крещи ''пусниме'' и те я пускат.Всички стоят и гледат и обратно--Питона насочил пистолет към Зехра стои и гледа как Омер бие с дървото бандитите и не реагира...Вглупавия сценарий включиха Нихат и Айше.Много ми хареса играта на Япрак.В 191 еп. след 35 мин.Айше след разговота  по телефона  сподели с леля си що за човек е бабата--властна ,деспотична ,конфликтна--не е била в добри отношения както с майка и така и  с  Мюзеин.Навярно ще ни пили нервите.Очаквам Омер да разбере част  от неща след разпитите на Зехра от полицията-дано!  Джан се спаси защото столът беше паянтов и при падането част от облегарката се счупи и той си освободи ръката. Както Лу  забеляза Омер спеше не само с  вратовръзка но и с елече--навярно като стане още по студено ще спи и  с палтото.Не знам да се смея ли или да плача.       На всички желая  през  седмицата преди праздиците само хубави  и добри дни. В..а.

# 706
  • Мнения: 28 075


Цвети Hug,


Скрит текст:
застанала е до актьора Шимси Инкая, участва във ВВ Кьосем.


Нинка wavey Hug
Вера hahaha, и аз щях да пиша - с жилетка, вратовръзка, сако, липсват само палто и шал Joy





# 707
  • Мнения: 347
Привет момичета АСК!
Може би са легнали само да си "починат"Kissing Heart След този " екшън"...По-точно Зехра е легнала и Омерчик веднага се възползва.Трогателен е когато е гузен...А сега много трабва да е гузен!
Лу,:hugs: с нетърпение чакам резюмето ти...
Вера:hugs:,Цвети,:hugs:,Вили:hugs:
Екатерина,благодаря ти за красотата:heart_eyes:...

# 708
  • Мнения: 3 555
 wavey   Привет, АСК-и   wavey
 Rolling Eyes  Благодаря за интересни постове   bouquet  
 Peace  Благодаря и за преведения 178 епизод, мили момичета  bouquet по-различен ми е този епизод и много си го харесвам най-вече заради страхотните комични сцени и добре изиграни от Еркан и Хазал   Heart Eyes  голямо търсене на пръстена беше от Зехра  Crazy а Йомер си примря от кеф    Stop  Joy


  Şey dicektim.. Çay..   Crazy  и забрави да го направи  Joy


 ooooh!  Честно си признавам, че от епизодите през отминалата седмица съм много ... направо отчаяна от СЦ и режисьорката  Mr. Green   #2gunfire  и ...  губя надежда, че ще ми харесат новите, които са заснели  ...   Thinking  
Лу Hug  Цвети  Hug
Скрит текст:
Wink  Тази снимка с Şemsi İnkaya и седналия до него Джансел Елчин е от сета на турския сериал "Кırık Кanatlar" (1-ви сериал на Томрис Г. за ДЕ в Турция и с ГР ), който е за същия исторически период като Родината с Халит и Берк  Peace и сниман също в Айвалък.  Гледала го с хърватски субтитри само до 24 еп. заради ДЕ  Heart Eyes  в който го "убиват", защото Томрис веднага му дава ГР в Hatırla Sevgili в партньорство с Окан Я. и Берен С.  Peace  
Цитат


 Wink  В КК за пръв път видях и "зейбек" и то от наскоро пристигналия в Турция ДЕ   Peace
https://www.instagram.com/p/BFJ0bPjjbBn/
Заставката на КК :
https://www.youtube.com/watch?v=i4yd_VW0GZg

# 709
  • Мнения: 28 075
https://www.instagram.com/p/Bc2BU6iAFzY/?taken-by=startvadinisenkoy

https://www.instagram.com/p/Bc2CUCcAD21/?taken-by=startvadinisenkoy

Прическата е готова, да влиза следващият Laughing Laughing









Нинка Hug, колко да е гузен Laughing Щом е заспал Wink Mr. Green Чакам да видя кой гръмна ooooh! Да идва най - после полиция, армия ако трябва, но да излязат от гадните катакомби Praynig
Дайче Hug bouquet

Никой не гръмна. Бандитът накара Йомер да хвърли кола, водят преговори, Йомер иска да стрелят в него, Зехра вика - нее, успя да блъсне ръката на бандита, Йомер го повали, всички бандити са там hahaha hahaha Сирени... идва комисар Мурат,



Зехра прегърна Йомер - сцената от фрагмана,





стиска ръката му, ще я счупи,



дойде и Джан...
Керем каза на Джанан, че Сабах не трябва да знае нищо.
Йомер подписа документ на комисаря, Зехра - също, Джан успокоява нещо Хедие по тел, ще дават показания в полицията, когато им е удобно. Зехра иска да ходят в болница заради ръката на Йомер, той се дърпа.
В колата - пак за болницата, Йомер отказва, седят на метър разстояние, той е ядосан май, Зехра каза на Джан да не я нарича госпожа, а кака hahaha
В стаята - как ще ходи в болница Joy Joy - кака Зехра мед. сестра, превърза го, благодари му, че е спасил живота ѝ, пита как е разбрал... Повече се гледат, отколкото превързват hahaha hahaha





Отиде да му донесе пижама, той си спомня всички сцени с нея в катакомбите, каза си нещо във връзка с бандитите Rolling Eyes,



после му носи чехлите, накрая отиде да му приготви храна. Донесе сандвичите, той заспа Laughing Laughing гладен ooooh!



Гледа го, спомня си катакомбите...





 Говори си, целува го - сцената от фрагмана.



Събува се, ляга, гледа го. По някое време посред нощ, мята ръка върху неговата ранена, той я гледа, но търпи. Сутринта - той в кабинета, има съмнения, че тя играе за пари.



Зехра се събужда, вижда петно кръв от ръката му, в кабинета го няма, в хола - играе с Асия,



идва Джеврие - май пак каза нещо за бебе... ще закусват...



Отново Йомер в кабинета, обажда се комисарят, тръгва да излиза, идва тя - дълъг разговор - той мисли, че всичко е за пари.
В кабинета в холдинга - идва комисарят, разказва за бандитите - следили са цялото семейство... Зехра в стаята... обажда се на Сабах - не се чувства добре, да дойде тя в имението newsm78 Тръгва да отнесе подноса с храната, звъни се на вратата. Идва бабатаааа. Mr. Green Гледа Зехра - със зелена пола, червени обувки Shocked ooooh! Заведе я в хола, извика Айше, която я поздрави, но е притеснена и май не се радва. Бабата иска вода, Зехра излиза.
След рекламите - Зехра ѝ дава водата, пие, на вратата се появява Йомер, никой не го вижда, с гръб са към него. Той ги гледа Shocked и чува какво казва бабата на Зехра - да вземе чантата ѝ и да внимава. Не разбрах коя чанта, вероятно има багаж, който трябва да се разопакова. А може да е и дамската ѝ чанта. Тъй като Зехра не се представи, бабата или не знае коя е или нарочно ѝ говори като на прислужница. #Cussing out



Та утре ще видим Йомерчик как подскача край Захарче hahaha

Имаше сцени - Джанан и майка ѝ в Салим, някакъв приятел се появи при Керем, в работилницата Корай говори с Ясемин по тел Mr. Green, Салим... Айше с Нихат, Мюге в кафенето.

Прилича на онази загадъчна къщурка, пред която е сниман Йомер.

Последна редакция: пн, 18 дек 2017, 23:44 от LU4IQ

# 710
  • Мнения: 347
Ееее,екшъна продължава значи!
Хайде вече в конака ...

# 711
  • Мнения: 28 075
Нинка Hug, в конака са, но дано този комисар е кадърен, защото Йомер смята Зехра едва ли не за съучастничка на бандитите. Тя в кабинета му каза колко се е страхувала..., но той не се предава. Не ѝ вярва, та надеждата ми е в доброто ченге. Wink Без превод това разбрах. Ще видим дали заради бабата сценаристите ще успеят да пречупят Йомер. Добре стана, че още с идването ѝ той видя отношението към Зехра. А като ѝ каже, че е госпожата на дома Grinning, съвсем ще я накокорчи hahaha

От фотосесията, която очакваме през м. януари Grinning



И клипче

https://www.instagram.com/p/Bc2Vanugrmn/?taken-by=nefretilebaslayanask





Ако сценаристите имаха регистрация във вконтакт.... Mr. Green Mr. Green hahaha hahaha



Целувки от Еркан и Хазал Heart Eyes Heart Eyes

https://www.instagram.com/p/Bc2c6TCg3Ri/?taken-by=hazalsubasii

https://www.instagram.com/p/Bc2dVnYA0_X/?taken-by=startvadinisenkoy







https://www.instagram.com/p/Bc2dalHnZ0v/?taken-by=klassmagazin

Последна редакция: пн, 18 дек 2017, 19:02 от LU4IQ

# 712
  • Мнения: 347
Благодаря ти, Лу!:heart_eyes:
Помислих си,че Омер може да заподозре Зехра е едва ли не за съучастник,но ми се стори прекалено!Еееех,Омерчик!
Но,това са сценаристите...
Ще чакаме превода!

# 713
  • Мнения: 1 732
Лучи,отнова благодаря..Успяваш и филма да ни преразкажеш и да ни покажеш новостите,свързани с него..

  Не гледах серията днес,но по анализа съдя,че Зорба още не си е отишъл,уви!Много търпелива тази Зехра ей,аз не бих.. На всичкото отгоре четох,че  ѝ е забранил да излиза от конака пак,под домашен арест демек...Като в  1 сезон,крачка назад..
    Моята надежда е или в комисаря или в Сабах..А този новия да не го въведоха за Джанан?
    Иначе пристигането на бабата е копи-пейст, като в Пътечките.Разликата е,че там Куши я поля с мръсна вода още с влизането,но и тук бабата я обърка с обслужващия персонал....Надявам се ,заставайки зад жена си Йомер да осъзнае още веднъж какъв човек е всъщност тя...
    Дано  сц  не копират всичко,например ,бабата да направи така,че Айше да намрази Зехра и да противопостави Йомер с Айше....Ей това не ми се гледа,но все пак го предпочитам пред детските сцени в катакомбите..     
       Много хубава фотосесия са им направили на нашите сладури,аз очаквам с нетърпение излизането на списанието,защото предполагам от казаното от Еркан ,че в него ще си разкрият част от личните отношения.
     А,колкото до Фатош и аз мисля,че тя не е омъжена,поне в последните години(имам предвид,ако се е развела) и няма свои деца.Но,както за много,така  и за мен инстаграмаът ѝ е затворен.Даже се чудя защо ли?

# 714
  • Мнения: 28 075
Вили Hug, а ти последвала ли си я в инстаграм? Когато някой направи профила си поверителен, то е за хората, които не го следват.
За новия приятел на Керем нищо не мога да кажа, само видях, че се появи в офиса му.
Йомер в края на разговора със Зехра в кабинета наистина спомена конака, но не зная как ще я контролира, ако тя реши да излезе Rolling Eyes. Тя засега се удържа Wink, затова каза на Сабах да дойде в имението, уж била уморена.
От бабата очаквам всичко. Тя няма друга причина да се появи, освен да се самоназначи за управителка Mr. Green след като е разбрала, че Мюзеин вече я няма. Не може да не знае, че Йомер е женен и затова реши още в първия миг да унижи Зехра. Но сметката ѝ ще излезе крива - появи се Йомер и никой не го вижда. От това, което преди време чухме от Айше и сега видяхме и нея, и Йомер - мисля, че и двамата имат някаква причина да не харесват баба си. В първи сезон Йомер заставаше срещу всеки в имението, който по един или друг начин показваше неуважение към Зехра. Във фрагмана видяхме, че и сега ще го направи. Всъщност когато преди време Айше говори с баба си по телефона, после каза ли на Йомер, че тя има намерение да дойде? Мисля, че не.
Ето я последната сцена

https://www.instagram.com/p/Bc2jrB6Hzmr/?taken-by=xzehraomer

Тази много ми хареса - боли го, но не си отдръпна ръката Grinning, само малко... и се спря Laughing

https://www.instagram.com/p/Bc2hKPBnGU8/?taken-by=omerxzehra

Фотосесията е хубава, но качествените снимки засега са малко. Не зная защо са избрали този тоалет за Хазал. Доста странен за подобна изява, а и за момиче като нея. Пастелни цветове много ѝ отиват, имаше такива тоалети в първи сезон, с едно нежно червило...





С коафьора Сабит Аккая



Вили, не ми се вярва Еркан и Хазал да кажат нещо за личните си отношения в репортажа. Нали чакаме края на сериала Grinning Wink
Нинка Hug, Йомер си спомни телефонния разговор на Зехра с бандите, по - точно края му, когато тя обещаваше, че ще отиде във фирмата. И друго си спомни - първия момент като се появи в катакомбите и я видя да си говори с тях. Като прибавим единия милион, ето ти готов сценарий. ooooh! Но аз се надявам, че този полицай, когото ни представиха не случайно с име, снимка, ще разнищи всичко до край. Защо Питона все още е на сета / тези дни /, нямам идея. Очаквам с нетърпение и появата на Сабах в имението. Дано само не повторят вече видяно от зрителите - те двете да си говорят, а Йомер да подслушва и така да чуе истината.

Може би са от екипа на Klass magazin

Последна редакция: вт, 19 дек 2017, 05:59 от LU4IQ

# 715
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Здравейте!  Hug

Лу  Hug много забавно предаде и днешната серия  bouquet

Вера  Hug много от нас забелязват слабостите на екипа и ги споделяме, даже и в днешната серия, макар да гледах първо с телефона и да чаках с нетърпение развръзката в началото, все пак забелязах и хората на Питона на заден план.  ooooh! Един се надига и тръгва да излиза, друг се търкаля на земята, трети се превива зад гърба на Омер и се държи за пистолета, ама... по-късно, когато в суматохата нашият Супермен тръшна Питона на масата, хората му като препарирани и сякаш чакаха сирените, та да се събудят и да хукнат. Ама пък и полицаите и те бързо нахълтаха, че и бандити успяха да хванат, само не разбрах какви показания подписаха Омер и Зехра, как точно аджеба обясняват появата си тук - бяло петно е, нищо, че Омерко пак упреква жена си, че заради пари се е замесила с тези... Вярно полицаят му каза някои неща и той се замисли, ама все още не се пита защо се случват някои неща, а просто напасва картинките да му се наредят според размислите за златотърсачката Зехра. И... макар и да му се забиват, като тръни и сцените, в които все пак усеща чувствата и не може да се замисли за тях и някак ги оставя настрани. Така принизяват вече образа на този преди силен и обичащ бизнесмен, че... как да не ни е яд. Ще му измъкнат и бизнеса под носа, защото не внимава изобщо, не разсъждава и приема за вярно първото показало му се пред очите или ушите ( ако слухти зад врата) нещо за доказателство.







Ах, Омер, ах... отвори вече тези очи и...слушай не само зад вратите, изслушай и самата Зехра, остави я да говори, дори сам я питай как и защо...   ooooh!

За бабата... нещата засега са 1 към 1 с Пътечките, дори и опита на Зехра да целува ръка, но... прекъснат от бабата с друга задача, сега е ред на бея да обяви, каква е всъщност Зехра.  Simple Smile

А сесията днес... хем ни изненада, хем и някак я очаквах - с такава реклама и за такова списание... си беше нормално и хубави снимки да направят. Аз дори и на корицата искам да ги видя - заслужават го, имат и визия, и заслуги. Кои други актьори с първи главни роли и то в невен сериал, могат да се похвалят с такава слава, а и фенска обич...  Wink





Аз пък да си кажа... харесвам Хазал, когато е с ярък цвят дреха - много и отива, червено, циклама, жълто, синьо...

Дайче  Hug за снимките с актьорите от ''Пречупени криле''... и аз ги разпознах, гледах го още навремето между двата сезона на ЗС, харесвах го и точно затова писах, че ги нямаше в профила на Фатош, щях да ги забележа и отразя на всяка цена.  Peace

# 716
  • Мнения: 28 075
Добро утро! Hug
Вера Hug добре описа бандитите в катакомбите преди вчера, но Цвети Hug, мисля, че заканата на Питона преди да избяга, не е случайна. Затова го видяхме и на сета - снимките от предни дни. Може би ще нападне отново...

Цвети Hug, не казвам, че на Хазал червеният цвят не ѝ отива. Не зная каква е идеята на фотосесията, но Еркан е със смокинг, папионка.. Вярно е, че ресни и волани сега са много модерни, но този тоалет ми изглежда като за танци - прекалили са с воланчетата - по две на всеки ръкав. Снощи си мислех, че ако Еркан беше без папионка, без вратовръзка - като в еп. 180, може би щеше да е в унисон с тоалета на Хазал. Случайно сега видях това, докато търсех друго в gece.


Скрит текст:







Цитат
изслушай и самата Зехра, остави я да говори, дори сам я питай как и защо...

В кабинета той я попита какво прави, как се е забъркала с тези бандити... Но нали не очакваме Зехра да му каже - Четин, снимките и т. н. Wink

# 717
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Добро утро!  Hug





Лу  Hug покрай Туба, а и с някои светски събития в Турция от последните седмици... май такъв тип рокли са хит - дантели, волани... На мен не ми изглежда толкова зле, като се сетя какви други съм виждала... дори е сладка, Хазал е съвсем като момиченце с нея.



Малко по малко ни приближават и към хубави моменти вече.
Омер, макар и със съмнения все още, започва да говори и доста мило на Зехра, объркан е от нещата които мисли и вижда, а заради баба ще се наложи и да поиграе някоя игра...



А за това дали Зехра ще каже и кога за Джанан и Четин... мисля, че тя трябва и да го е написала в показанията си, защо да го крие и да съчинява нови версии да обясни връзката с Питона. За тях тя писа и на Омер в писмото, а че той не го прочете... тя няма как да знае, затова и сега не бърза да го казва, но... все в един момент нещата ще се натрупат и всичко ще се изясни.

# 718
  • Мнения: 28 075
Да, Цвети Hug, и на Оскар -ите ми направиха впечатление. Като модел ми харесва нещо такова Wink



Тук има и други

https://www.instagram.com/explore/tags/museumoffineclothing/

За показанията, които Йомер и Зехра подписаха - за първи път виждам да се прави не в полицията, а там, където ги завариха Rolling Eyes Какво са писали - мъгла. Кого подозира Йомер - не каза на комисаря, когато го посети в кабинета. Нали полицията трябва да провери подозренията му и да ги докаже или отхвърли. По цялата тази история ще разтягат още много локуми - все с идеята Йомер да продължи да мисли Зехра за алчна ooooh! Sad и да снове насам натам объркан и раздвоен. #Crazy

https://www.instagram.com/p/Bc4FhPOApxC/?taken-by=adinisenkoy.star_

Актрисата Джансу... - Мюге вече пуска снимки от Белград, явно участието ѝ е приключило Praynig

Рейтинг
http://www.ranini.tv/reyting

# 719
  • Мнения: 347
Привет, момичета АСК! 

Все си казвам да не се ядосвам, а просто да гледам, ама не ми се получава!
Не стигаха смешните екшън сцени, ами продължават да творят глупости.Снощи се смях Омер като тръшна Питон на масата и около 5,6 мъже с оръжие стояха и гледаха нелепо.../това, за което и Цвети:hugs: е писала , а и на всички ни прави впечатление/.
Но, както и да е, и това "прощаваме", в крайна сметка това не е екшън сериал, макар , че вече и аз незнам какъв точно е...
Според мен нямаше нужда Зехра да отваря вратата, държейки  с подноса с храна, за да подчертаят впечатлението на бабата.Ако не се лъжа, в близост до вратата , има скрин или нещо подобно, и абсолютно нормално е да го остави там преди да отвори.Така или иначе, бабата пак можеше да помисли Зехра за обслужващ персонал и без това нелепо висене около 5,10 минути с таблата в ръка.
Докато Зехра пренесе подноса с храна от стаята до кухнята, включително и срещата с бабата, това да са около 15 минути, най- много.През това време, Омер отиде до фирмата, срещна се с комисаря, говори с него, и се върна
Ясемин също я отбелязаха снощи, в "тайствен" разговор с Корай?!Да не би да я връщат в сериала след първия семестър, или така дистанционно , зад кадър ще участва?!
Както и преди писах, не си направиха труда да представят,  някакво обяснение за отсъствието и от сватбата /сигурно е имала ликвидация:stuck_out_tongue_winking_eye:/, ама сега я споменават...
Иначе,  за забулената баба , измислиха обяснение : фрактура на крайник
Спирам с критиките, че няма да ми стигне темата, ще изхабя последните страници на хубавата тема с негативни коментари!
Всички недоволства, критики и подобни , писани и неписани, споделени и несподелени, ще ги изтърпя ,заради това:

Много ми липсват ...

Общи условия

Активация на акаунт