Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци - 68 - ноември 2017

  • 104 794
  • 1 327
  •   1
Отговори
# 960
  • при късмета
  • Мнения: 24 060
Различни са, и при мен не съвпада. Не помня символа, но не беше на първия ред

# 961
  • Русе
  • Мнения: 2 610
Пристигна ми ваучера от Мастеркард..Kissing Face Ще го оползотворя за коледен подарък. Simple Smile

# 962
  • Мнения: 1 932
При мен днес беше чашката на последния ред. Не съвпадат.

Аз пък днес звънях да си търся флоралната вода от Brite. Бяха ме забравили. Обещаха, че до края на седмицата ще си я получа.

# 963
  • Русе
  • Мнения: 2 610
Абе днес за каква награда играем на Лидъл...опаковъчна хартия ли?Anguished

# 964
  • Бургас
  • Мнения: 909
Какво ви изписва когато регистрирате код за Хиперактивност и веднага ли се разбира, че си спечелил, нещо ми е съмнително вс

# 965
  • у нас
  • Мнения: 5 730
На мен ми беше първото на третия ред /за Лидл/. И аз не можах да разбера от картинката каква е наградата.

# 966
  • София
  • Мнения: 930

Аз пък днес звънях да си търся флоралната вода от Brite. Бяха ме забравили. Обещаха, че до края на седмицата ще си я получа.

И аз не съм си получила флоралната вода. Ама си чакам, то нали за някои неща си чакаме по 3 месеца.
Pepich, на кой телефон звъниш за флоралната вода?

# 967
  • Пловдив
  • Мнения: 1 053
Току що символа ми беше чорапчето на първия ред.Мисля, че  дневната награда е покривка и кърпа(и) за маса.
Да се похваля дойде ми палатката от нестий - 101,02лв.Служебната бележка е по чл.35.

# 968
  • Мнения: 1 932
Мелина
На този звънях:  02 /952 66 05
Има го в сайта на играта.

grogyy85
За коя игра става въпрос?

Последна редакция: ср, 22 ное 2017, 12:14 от Pepich

# 969
  • Бургас
  • Мнения: 909
Мелина
На този звънях:  02 /952 66 05
Има го в сайта на играта.

grogyy85
За коя игра става въпрос?
Много ме дразни телефона ми, пише си ги някакви, по подразбиране ми сменя думите, за вафли хипер питам Simple Smile

# 970
  • Русе
  • Мнения: 2 610
Веднага ти изписва, че си спечелил...имах възможността, една нощ, след регистрирани поне 50 кода да го видя тоя надпис.Simple Smile

# 971
  • Мнения: 2 291
Хайде и аз пак при вас.Най-накрая спечелих от игра във форума.То не, че нещо друго съм печелила тази година, освен 20лв. от ZEWA, а изядох тонове вафли и правих през ден сладки и питки с брашното.
 Но по Коледа стават чудеса!
Честито и на останалите печеливши! И много награди до края на годината!

# 972
  • София
  • Мнения: 930
Мелина
На този звънях:  02 /952 66 05
Има го в сайта на играта.

Благодаря, Pepich!
Обадих се, на мене ми казаха, не са ме забравили, има още много води за доставяне и всички ще си получим подаръците.

# 973
  • София
  • Мнения: 803
На мен ми беше първото на третия ред /за Лидл/. И аз не можах да разбера от картинката каква е наградата.
За Лидъл като кликнете на изображението ви излиза каква е наградата на голям екран - покривка е Simple Smile за днес

# 974
  • Мнения: 1 932
Мелина
На този звънях:  02 /952 66 05
Има го в сайта на играта.

Благодаря, Pepich!
Обадих се, на мене ми казаха, не са ме забравили, има още много води за доставяне и всички ще си получим подаръците.


Надявам се да е така. Hands Plus1


grogyy85
Хвърли ме в размисъл с тази Хиперактивност Grinning
Аз не съм печелила още от тяхната игра, а съм изяла около 50 вафли. Видях, че вече са ти отговорили.

Общи условия

Активация на акаунт