Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци - 68 - ноември 2017

  • 104 870
  • 1 327
  •   1
Отговори
# 945
  • Мнения: 1 822
ами писах им. както и на Орео 2 пъти. не винаги сигнализирането оправя нещо Laughing

# 946
  • Мнения: 10 874
ами писах им. както и на Орео 2 пъти. не винаги сигнализирането оправя нещо Laughing
Наистина съм изненадана. Чела съм постове на потребители със забавени и/или объркани награди, които са си получили нещата след подаването на сигнал към редакторите или администраторите. Не знам при теб защо се е получило така...

# 947
  • Мнения: 1 822
тука си беше някаква махленска играта ама от Орео съм направо очарован. 2 пъти уверение Laughing пазя опаковката още.

дойде чашата - грешен код. тогава не бях единствения и викам "еми така е, всички ще се оправят сега и след 1-2 седмици пак ше дойде" (пиша им де, не очаквам сами да се сетят). обаче йок.
айде викам, още 1 път ще пиша. още 1 път ме увериха че ще бъде доставена Laughing
реално това, което се обещава не е задължително и да се дава принципно Laughing

# 948
  • Мнения: 2 627
За Орео не се ядосвай, Hulk, те накрая нещо се изложиха или им свършиха чашите. На мен 3-4чаши с различни кодове от моите ми пристигнаха. И мвн ми казваха, ще ви ги пратим, но така и не ми ги пратиха. Жената в Тпост казваше, че последния месец почти всички чаши идвали с грешни кодове и си ги връщали обратно. Не знам какъв им беше кяра да обикалят България чашите. Иначе чашките бяха супер.

# 949
  • Мнения: 862
Леле и аз да похваля, че печеля комплект от Dove. Много съм щастлива, честито на всички спечелили. Много се радвам, ползваме техните продукти вкъщи, така че комплектът ще ми е много полезен.

# 950
  • София
  • Мнения: 491
Имам две излишни чаши Орео. Ако някой ги иска, мога да ги разменя за нещо.
И аз съм сред печелившите от Дав.

Аз се интересувам от чашите...от последната игра ли са?

# 951
  • Мнения: 9 471
Имам две излишни чаши Орео. Ако някой ги иска, мога да ги разменя за нещо.
И аз съм сред печелившите от Дав.

Аз се интересувам от чашите...от последната игра ли са?

Да, в синята картонена кутия.

# 952
  • Мнения: 1 632
Да се похваля и аз с награда от Dove Simple Smile не съм печелила от много време вече

# 953
  • Мнения: 1 207
И аз да се похваля с Dove, точно навреме, тъкмо бях привършила на малчо продуктите!!!Честито и на другите спечелили!!! Hug

# 954
  • Мнения: 9 496
И аз да се похваля с Dove, точно навреме, тъкмо бях привършила на малчо продуктите!!!Честито и на другите спечелили!!! Hug

И аз! Party
Честито на всички!
Hug

# 955
  • Мнения: 13
Днес в играта на Lidl, като печеливш символ за регистрация се падна чашка (втори ред). Нека някой сподели дали съвпадат, за да знам да публикувам ли занапред.

# 956
  • Мнения: 36 909
Вчера вечерта пробвах със снежния човек и не съвпаднаха.

# 957
  • Мнения: 14 849
При мен също не беше чашката,случайно го открих-бастунчето на първия ред.

# 958
  • Перник
  • Мнения: 2 265
Не са еднакви. При мен днес беше най-долния ред пуловерчето.

# 959
  • Мнения: 2 583
На Лидл играта всеки път са различни.

Общи условия

Активация на акаунт