Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци - 68 - ноември 2017

  • 104 871
  • 1 327
  •   1
Отговори
# 930
  • Мнения: 1 973
Днес по обяд ми се обадиха по телефона от Куинс, да ми съобщят, че печеля флашка и да си дам адреса за доставка. Казаха ми, че срокът за доставка е 20 работни дни и че прозвъняват на всички печеливши.

# 931
  • София
  • Мнения: 23 156
Тези, които са получили обаждане от куинс дали могат да кажат с коя буква им започва първото име, чудя се дали не звънят по азбучен ред.  Thinking

# 932
  • Мнения: 340
Тези, които са получили обаждане от куинс дали могат да кажат с коя буква им започва първото име, чудя се дали не звънят по азбучен ред.  Thinking
На мен ми звъннаха миналата седмица мисля в четвъртък, името ми започва с Е.
И нали е непознат номер, аз не вдигнах, защото според настроението си действам в такива ситуации и понякога вдигам, понякога не.... После потърсих номера в гугъл все пак, ако мога да разбера кой е заритал за мен и ми излезе темата ни, викам край, изпуснах наградата  Mr. Green  флашка печеля де, само с една бележка бях...имам позната с над 15, като я видя и ако се сетя трябва да я питам спечелила ли е

# 933
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 185
И аз виждам на калиакра само до 4- то теглене Rolling Eyes

# 934
  • Сф
  • Мнения: 10 780
Учудих се, обаче Hulk, нали ти казах, че ми върза с монитора сутринта и ми почна супер деня, ето сега и мен ме има в Dove, а  ми е едва второ, трето участие за 10 г-ни в игра на бг мама./ Не участвам за спорта във всички игри тук/
Е ми късмет, кво да правиш..Kissing Heart
А като си спомня, че скоро за ютиите се разправяха , че не ставало случайно. ..
Отделно довършвам днес една презентация, та дано там спечеля- това ми е най- важно!
Хора не се отчайвате, аз почнах да печеля и от други игри, просто съм постоянна и упорита. По- принцип, максимата ми за живота е "Почукай на 10 врати- все една ще се отвори". Не се отказвам и съм оптимист!
Успех на всички и във всичко!

Последна редакция: вт, 21 ное 2017, 22:28 от PureLove

# 935
  • Мнения: 1 822
и аз съм оптимист. моя хроничен невървеж си ме убеждава че със сигурност има хора и с хроничен вървеж.

печелил съм от игра във форума, но не ми пратиха наградата. която не беше кой знае какво та не ми пука. а Орео си ме 'лъзнаха за втори път че ще пратят чашата и това беше.

# 936
  • Мнения: 361
Тези, които са получили обаждане от куинс дали могат да кажат с коя буква им започва първото име, чудя се дали не звънят по азбучен ред.  Thinking

Звъняха ми днес на обяд. Започвам с М. И аз предполагам, че са по азбучен ред.

# 937
  • Мнения: 2 590
И аз счупих каръка, има ме в списъка на Дав. Първа награда изобщо от 2 години насам. ooooh!

Честито на всички спечелили.

Аз вече сериозно се дразня на ЦКБ обаче!

# 938
  • Мнения: 1 822
и аз, но по други причини.

# 939
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 061
Ехаа, и мен ме има в печелившите от Дав. 
За първи път играя във форуна, стана ми мн приятно. И благодаря специално на Лаленце за линка към играта.
Късмет на всички.

# 940
  • София
  • Мнения: 23 156
Аз съм със " С " утре евентуално може и да ме огрее.  Mr. Green

Аз не разбрах, ако не успееш да вдигнеш, можеш ли да върнеш обаждането, че утре съм на лекар и ако решат да звъннат може да не успея да вдигна.  Thinking

# 941
  • sofia
  • Мнения: 1 950
Аз съм с "В"  и  ми звъняха миналата седмица, не можах да вдигна веднага, после се обадих и върнах обаждане, даваше свободно - не ми дигнаха.След 30 минути някъде ми върнаха обаждане!

# 942
  • София
  • Мнения: 23 156
Аз съм с "В"  и  ми звъняха миналата седмица, не можах да вдигна веднага, после се обадих и върнах обаждане, даваше свободно - не ми дигнаха.След 30 минути някъде ми върнаха обаждане!

Супер, благодаря. Явно наистина е по азбучен ред.

# 943
  • Мнения: 3 815
Печелившите от Калиакра са публикувани във фейсбук страницата им.
https://www.facebook.com/KaliakraBG/photos/a.659582517503359.107 … ype=3&theater

# 944
  • Мнения: 10 874
Честито на всички! Hug
Ей такива постове обичам да чета, а не „мрън“. Stuck Out Tongue Winking Eye

И благодаря специално на Лаленце за линка към играта.
Е, няма защо. Hug
Аз мислех, че всички сте видели темата с игрите във форума и сте си включили известията за нея. Ако знаех, че не е така, щях да напомня по-рано. Blush

печелил съм от игра във форума, но не ми пратиха наградата. която не беше кой знае какво та не ми пука.
Трябвало е да сигнализираш и съм сигурна, че нещата щяха да се оправят.

PureLove, страхотен пост! Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт