::Лидл - 109:: 1.11-1.12.2017

  • 170 960
  • 1 591
  •   1
Отговори
# 990
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 187
Аз взех робот тази сутрин. Бяха изкарани точно 6 броя. В 8.10 вече бяха останали само 2.
Надявам се да смучи добре и да е добра помощница.

Свещите миришеха уникалноооо 😍😍😍
Не мога да се сдържа сори.... В Бургас явно тая машинка смучи...
Иначе влизам да похваля страхотния ликьор от Делукс серията. Наистина е невероятно вкусен, а и цената му не е висока.

# 991
  • Мнения: 2 838
😂😂😂
И какъв е проблемът. .смучи или не смучи, че и в Бургас 😂

# 992
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 187
😂😂😂
И какъв е проблемът. .смучи или не смучи, че и в Бургас 😂
Joy Joy Joy Joy Joy А де....

# 993
  • Мнения: 2 838
Както и да е. Не виждам какъв е смисълът да се заяждате рано сутрин. Изпийте си кафето и се усмихнете на новия ден Simple Smile В Бургас правим така Simple Smile

Приятен пазар на всички ☺

# 994
  • Мнения: 68 753
Пак нямаше яйца. Явно към 10 им карат стока, не знам...

Награбих свещи, рахат съм вече...

# 995
  • Sofia
  • Мнения: 1 767
Здравейте 🤗 Дали някъде в София са останали от детските прибори за хранене?

Вчера сутринта имаше в магазина на "Тодор Каблешков".

# 996
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 187
😂😂😂
И какъв е проблемът. .смучи или не смучи, че и в Бургас 😂
Joy Joy Joy Joy Joy А де....
Не се заяждам разбира се, забавлявам се с мекото писане. Явно не се сещаш, че се пише "смучЕ", а не смучи... Няма нищо, с добро чувство е.

# 997
  • София
  • Мнения: 13 273
Някой да знае дали в София е останал кош от тези

Вчера имаше няколко разцветки в Хаджи Димитър. Даже се засилих да взимам, но половинката нещо не ги одобри.

# 998
  • Мнения: 103
Здравейте,

Търся мнение за  тази кафемелачка;
 http://broshura.bg/lidl/lidl-broshura-do-26-11-17?r=1311#page=12

Някой купувал ли е такава и смеленото в нея кафе подходящо ли е за ЕСПРЕСО МАШИНИ /тези с ръкохватката,а  не кафеварка/.
Притеснява ме,  да не мели кафето прекалено ситно и да не става после за машината ми.

Мерси!

# 999
  • Мнения: 21 282
Кърпичките за почистване на очила хубави ли са ?
ПП - Каква им беше цената ?

# 1 000
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 857
Кърпичките за почистване на очила хубави ли са ?
ПП - Каква им беше цената ?

Да, одобряват се вкъщи. Около 2-3лв им е цената - не съм купувала скоро, че са доста в опаковка, та не се сещам точно.

# 1 001
  • Мнения: 21 282
Много благодаря  bouquet

# 1 002
  • Мнения: 100
Мишелин,  ако има в Асеновград, обаждаш си и казваш, че току що познат е видял, че има в еди кой си магазин и така не могат да ти откажат. Имащите такава машинка да споделят, върши ли им работа и как вакуумират "сочни" неща?
Имам машинкати от миналата година и съм доволна. За вакуумиране на сочни неща пускам торбичката по-дълга,т.е сока да не може да стигне да ръба за вакуумиране и запечатване.Единственият минус е че има голям разход на консумативи.При закупуване на машинката задължително трябва да се купят и допълнителни ролки,защото вървят като топъл хляб  Joy

# 1 003
  • софия
  • Мнения: 1 707

То така разсъждавахме и за дермоабразиото, че ще е боклук за тия пари, ама хората си го взеха и са си доволни, а ние чакаме ли чакаме да пуснат пак, ма на. А даже си мислех, че ще залежи...
[/quote]

Охххххх и аз го чакам ,но няма да пуснат тази година.На сайта на Санитас го няма едва ли ще се появи.

# 1 004
  • Мнения: 9 486
Кърпичките за почистване на очила хубави ли са ?
ПП - Каква им беше цената ?

Да. Peace
Разхвърляла съм във всички дамски чанти и колата
Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт