Най-нежните моменти идват с Baby Crema!

  • 13 680
  • 166
  •   1
Отговори
# 105
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 591
Не, не познавам най-новият ви вид кърпички. Научих за него от тук. И с удоволствие ще го изпробвам, защото от почти 10 години цялото семейство използваме само вашите кърпички във всичките им разновидности.

# 106
  • Мнения: 238
Не, не  съм използвала новите мокри кърпички с памук, но с радост ще ги пробваме.
 Досега често използвахме тези със старият дизайн.
За нас е доста важно кърпичките да бъдат без алкохол и парабени- така, че в най- скоро време имам възможност за сравнение. Бих ги избрала, защото съм сигурна в качеството на Baby crema

# 107
  • Мнения: 837
Не съм ги използвала, но памукът звучи интересно. Ще ги пробвам 🤗

# 108
  • Мнения: 30
         Новите, с екстракт от памук, все още не сме ги ползвали!

# 109
  • Мнения: 5
Не съм ги ползвала още, но задължително ще си купя, защото съм убедена, че са страхотно меки и нежни както всичките ви продукти.

# 110
  • Мнения: 311
Досега купувах тези със старият дизайн. Много съм доволна. Не съм използвала новите мокри кърпички с памук, но с радост ще ги пробвам.

# 111
  • Мнения: 1 295
С удоволствие бих ги пробвала, защото съм използвала от другите кърпички на Baby Crema, по-стари видове и съм доволна - всички със страхотен аромат.

# 112
  • Мнения: 5 133
Все още не съм ползвала новите кърпички, но редовно ползваме другите Ви кърпички. Затова с удоволствие ще изпробвам и новите  Flowers Hibiscus

# 113
  • Мнения: 4 209
Новите, с екстракт от памук, все още не сме използвали.
Ползваме и харесваме другите варианти.

# 114
  • Стара Загора
  • Мнения: 880
Не съм използвала точно тези кърпички. Но описанието на продукта ме спечели , щом е с пантенол си заслужава да се тества. Екстракта от памук, който омекотява също отговаря на изискванията на една нежна кожа .Revolving Hearts

# 115
  • Мнения: 1 969
Не съм ги пробвала все още, но мисля да го направя. Описанието звучи добре. Харесваме продуктите на марката, мисля че е щадяща за нежната кожа.

# 116
  • Мнения: 65
Записвам се и аз в темата!

Не съм пробвала все още, но смятам в най-скоро време да ги пробвам. Simple Smile Съставът на продуктите изглежда добър.

# 117
  • Мнения: 6
Здравейте,не бях запозната,че има нов продукт(ползваме си със лайка и алое).С удоволствие ще го пробваме.

# 118
  • София
  • Мнения: 181
Не съм използвала точно тези мокри кърпички с памук, но с удоволствие бих ги пробвам.

# 119
  • Мнения: 397
Не съм ги ползвала, тъй като не съм ги виждала в търговската мрежа. Бих ги ползвала, тъй като съм доволна от други Ваши продукти. Смятам, че влагането на повече естествени материали къкъвто  е памука, е голям плюс за всеки един продукт - особено тези за детска кожа.

Общи условия

Активация на акаунт