Време е за ИКЕА! - Тема 24

  • 132 473
  • 787
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 6 366
Имам 200т в Икеа картата си и изтичат. Колко лв. са това? Мога ли да ги ползвам в онлайн магазина?/
Най-малко можеш да ползваш 2500 т., които се равняват на 10 лв отстъпка. Ако имаш само 200 т ще ти изгорят. Ако имаш 2800 г например, ще ти ползват най-старите точки по ред на натрупване и ще ти останат след евентуална покупка най-скоро натрупаните точки.

# 256
  • Мнения: 46 604
Не знаех, че има срок. Къде мога да видя колко е?

# 257
  • Мнения: 1 334
Харесала съм ти ъглови диван SANDBACKEN , но виждам, че се предлага само в светло бежаво и сиво, което няма да ми се върже с замисления от мен интериор. Има ли възможност да се "тапицира" в друг цвят? Доколкото следя темата май там могат да ушият пердета например, но калъф за диван???? newsm78

# 258
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 886
Не знаех, че има срок. Къде мога да видя колко е?

2 години от датата на покупката.

# 259
  • Мнения: 2 015
А как мога да проверя броя на натрупаните точки?

# 260
  • In transit
  • Мнения: 12 008
А как мога да проверя броя на натрупаните точки?
В сайта на икея, като се логнеш. Там ти дава колко точки имаш натрупани до момента.

# 261
  • Мнения: 46 604
2 години от датата на покупката.
Благодаря! Няма шанс да се задържат толкова при мен Bowtie

Да похваля този стелаж.Вкарах го в PAX 60 см, пасва точно и излиза по-евтино от отделните кошници. Стабилно е, чекмеджетата се движат плавно Hands Plus1

# 262
  • София
  • Мнения: 23 208
закрепи ли го някак вътре в гардероба?
преди години си взехме огромен гардероб с врати , който са плъзгащи, но се сгъват на две.
сега искам да сложа кошници, но откъм пантите няма как да ги закрепя.
та нещо подобно би ми свършило работа, само трябва да го завинтя към рамката някак  Rolling Eyes

# 263
  • Мнения: 1 787
Някой може ли да изкаже впечатления от серията BESTA? Правя си тук разни конфигурации за хола... хубави ли са пуш-механизмите и въобще как ги намирате мебелите?

# 264
  • sofia
  • Мнения: 8 955
Беста-та са си ок. Аз ги ползвам в коридора като шкаф за обувки - 2 бр. с височина 60 с врата и отгоре сме сложили от тези по-ниските с чекмедже. При монтажа на чекмедже тъпото е, че рафта не е плътен и се получава една пролука в задната част (беста-та ни е от по-стария вариант, май и при тази серия променяха нещо).
Пуш-а така и не го монтирахме Satisfied Ей така, без дръжка отварям чекмеджетата.

# 265
  • София
  • Мнения: 546
Аз имам няколко бести, като първият ми шкаф е почти набор на Бг Икеа Simple Smile Добре са, живи и здрави са си още. Не знам колко размествания са преживели и постоянно им разменям я вратички, я рафтове и чекмеджета - още ме търпят Simple Smile Сега имам 5-6 двойни шкафа с доста врати и чекмеджета, всички са с пуш и от всички тях имам само 2 механизма, които вече не работят. Не ми е проблем и аз като vesi1 си ги отварям без дръжки Simple Smile Някой път може и да се наканим да сменим неработещите пуш, евтини са. Но май не виждам необходимост засега, отварят се лесно.
За мен най-голямото им предимство е това, че дават възможност за много размествания и промени. За мен е важно, защото всичко ми омръзва след 1 година някъде Blush

# 266
  • София, България
  • Мнения: 2 228
Привет, доста време проучвам и вече реших да купувам нова завивка за спалнята от Икея. На повечето от другите места нямат Кинг сайз, а на мен ми трябва наистина голяма завивка. Та реших да я взема с няколко комплекта чаршафи направо. Проучих, избрах, обаче ми се иска да изчакам да пуснат 20% намаление на спално бельо. Някой дали може да знае кога ще има, или как да направя тъй, че да не пропусна все пак ... През колко време горе долу пускат такива намаления ?

# 267
  • Мнения: 7
Здравейте на всички!

Дойде ден да потърся мнение и във Вашият форум.

Ремонтирам апартамент, който ще се отдава под наем и търся основни мебели, като спалня и диван, които да са максимално устойчиви.

За сега съм се насочил към Икеа заради цената и дизайна.

Ще ми бъде от голяма полза, ако се включат хора с преки впечатления от модели, който използват вече няколко години.

Благодаря!  bouquet


 

Последна редакция: пт, 12 яну 2018, 12:37 от SkyJo

# 268
  • Мнения: 5 323
Обмислям бюро за  12-т годишна госпожица. Отзиви
http://www.ikea.bg/home-office/Desks-and-tables/Desks/Desks-for- … cke-180/09903014/ ?

Или има по-добри варианти?

# 269
  • Мнения: 46 604
закрепи ли го някак вътре в гардероба?
преди години си взехме огромен гардероб с врати , който са плъзгащи, но се сгъват на две.
сега искам да сложа кошници, но откъм пантите няма как да ги закрепя.
та нещо подобно би ми свършило работа, само трябва да го завинтя към рамката някак  Rolling Eyes
Не, свободно си стои. Има 4 крачета, които са с гумена глава, благодарение на нея не приплъзва въобще. Освен това се регулират лесно и като се нивелира съвсем не шава Simple Smile

SkyJo, прегледай и сайтовете от типа на олх, базар.бг, има доста неща, включително на Икеа, които са 2 ръка, но са като нови.
За наематели не знам обаче дали са подходящи мебелите им от ПДЧ. Имаме гардероб и спалня и материалът е доста мек, особено при кантовете, избягвам го при обзавеждане под наем.

Общи условия

Активация на акаунт