Време е за ИКЕА! - Тема 24

  • 132 238
  • 787
  •   1
Отговори
# 750
  • софия
  • Мнения: 4 985
Някой има ли от рафтчетата с улей за картини? Издръжливи ли са, увисват ли, дори да не се слага нищо тежко върху тях?
Бяхме в чужбина и там в една от квартирите имаше от по-едрите стенни рафтове Lack . Бяха поувиснали.
Планувам шкафовете в хола, не харесвам особено "секции" и ми се иска нещо по-раздвижено. Обмислям тези рафтчета за снимки да са около телевизора.Едно дълго над него и евентуално(още ми е съмнително дали ще стои добре) по 2 отстрани. Като ще стоят снимки, свещи...прахосъбирачки. Ако има книги, то целенасочено ще слагам по-лекички. Но ме притеснява дали няма да провиснат и така.
Ние имаме до леглата на децата, използват ги като рафтове - едната освен картини с рамка и стъкло си  дръжи и коркова дъска - всякакви неща е накичила, дори декорирала с малките Икейски лампички. Вечер си слагат телефоните докато се зареждат При едната щерка сменихме леглото и рафта остана на високо, значи можеш да си представиш, че не е леко експлоатиран, понеже понякога се понабира на него за да си докопа телефона...
Мисля, че ключовото е в начина на закрепване - при нас е гипскартон с голям луфт след него. Рафтчето сме закачили с метални охлюви с винтче. (сетих се за онази илюстрация, в която всичко за жената е винтче Simple Smile

# 751
  • Мнения: 7 279
Тези рафтчета за снимки,ММ ги е харесал да ми ги нареди зад вратата в кухнята вместо етажерки и на тях да съм си слагала безбройните бурканчета и кутийчета с подправки.До месец дано мога да споделя за издържливостта им Wink.

# 752
  • софия
  • Мнения: 4 985
Тези рафтчета за снимки,ММ ги е харесал да ми ги нареди зад вратата в кухнята вместо етажерки и на тях да съм си слагала безбройните бурканчета и кутийчета с подправки.До месец дано мога да споделя за издържливостта им Wink.
не виждам причина да не издържат! даже ми се струва много симпатично като решение.

# 753
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Нали днес трябва да излязат новите Икеа фемили оферти?
Предните бях до 30.06.

# 754
  • Мнения: 6 292
Нали днес трябва да излязат новите Икеа фемили оферти?
Предните бях до 30.06.
Ами трябваше на 1.07, изтекоха и офертите с до 40% намаление, ама те са бавни от Икеа с качването на новите....

# 755
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Ясно, благодаря!
Имам разни дреболии за поръчване, но ще изчакам да видя какво ще намалят.

# 756
  • Мнения: 3 939
Къде точно ги намалят?
Пуснете линк

# 757
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 853
Воала https://www.ikea.bg/sale/   Peace

# 758
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Доста добри предложения има, но нищо от това, което чаках не е намалено. Simple Smile
Здраве да е де. Пак поръчах. Simple Smile

# 759
  • Мнения: 6 292
    Пратих ММ да вземе един Малм, мислех да е пак Бримнес ама и той ще свърши работа, да го пробваме и него. Трябваха ми два гардероба TRYSIL с плъзгащи врати и чекмеджета, ама на объркали са се и са намалили малките Stuck Out Tongue Winking Eye Взел е и два комплекта за спалня от тези единичните по 6 лв за гости като идват. Има наистина добри намаления на някои неща.

    Последна редакция: пн, 02 юли 2018, 23:15 от drago_2008

    # 760
    • Мнения: 10 687
    Аз да се отчета с един Калакс - осмица, да има синковеца къде да си държи играчките. Много съм доволна от цената Simple Smile

    # 761
    • Бургас
    • Мнения: 10 348
      Пратих ММ да вземе един Малм, мислех да е пак Бримнес ама и той ще свърши работа, да го пробваме и него. Трябваха ми два гардероба TRYSIL с плъзгащи врати и чекмеджета, ама на объркали са се и са намалили малките Stuck Out Tongue Winking Eye Взел е и два комплекта за спалня от тези единичните по 6 лв за гости като идват. Има наистина добри намаления на някои неща.

      Хубави ли са спалните комплекти? И аз им се чудех, не че ми трябват, ама за тази цена.. Simple Smile

      Последна редакция: вт, 03 юли 2018, 08:50 от Мaрия

      # 762
      • Мнения: 6 292
      Идея нямам специално за сините. Спахме с такива бежови в една къща за гости и останах приятно изненадана. В магазина ми се струваха доста рехави, но там като ги видях застелени и пипнах ми се сториха доста прилични. За тези пари са разкошни, то нищо не може да купиш за 6 лв като алтернатива. Иначе предпочитам комплектите на Икеа в ценовия клас от 30-50 лв и обиковено от тях купувам.

      # 763
      • Бургас
      • Мнения: 10 348
      Благодаря!
      Сега ме е яд, че не ги поръчах. Взема да прежаля още една доствака.  Laughing

      # 764
      • Мнения: 18 501
      Дайте линк моля.
      Едва ли ще поръчам, защото нещо не ми харесват тези, които имаме дотук, но да разгледам и аз Simple Smile

      Общи условия

      Активация на акаунт