"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 33

  • 34 610
  • 769
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 51
Днес говорих и лекарката ми по телефона и обясних какво се е случило. Тя ми каза да изчакам няколко дена да повторя теста и слес това да отида при нея на преглед. Надявам се да има добри новини, защото това бебече е правено с много любов и желание (плюс една годин а опити) Simple Smile

# 751
  • Мнения: 7 519
При толкова бледа черта няма да се види нищо, единственото което може да се направи в момента е кръвен тест.

# 752
  • Мнения: 45
Здравейте
Искам да Ви попитам дали мога да си направя тест преди закъснението?
Много искаме да си имаме бебенце,от 2месеца пробваме..Миналия месец не стана,трябва да ми идва на 01.12 , имам леки болки ниско в корема някяк си ми се повръща но не съм повръщала,гърдите ми са болезнени откакто сме правили..Grinning
Мисля,че го правихме точно в деня на овулацията,след ден пак и пак е свършил в мен Relaxed
Все съм си гладна и все ми се яде нещо , дали съм бременна според вас Pensive

# 753
  • Varna
  • Мнения: 1 730
Толкова рано няма симптоми на бременност, по-скоро е от силното жалание

# 754
  • В един копнеж!
  • Мнения: 2 407
Откакто все си гладна и все ти се яде нещо, трябва да си бременна мноого отдавна.
Лесно е, направи си тест след закъснението. Ще си покаже-или има втора черта, или не. Няма как отсега да ти се повръща, да ти се повдига и т.н., и т.н. Болезнените гърди са ти от предстоящия цикъл най-вероятно.

# 755
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 673
Това си симптоми които се появяват на по късен етап от бременността,а при някои дори липсват.
Тест направи след закъснение.Най достоверен резултат има тогава.

# 756
  • Мнения: 7 325
дали съм бременна според вас Pensive

Пак ли да вадим кристалните топки
Тест можеш да се направи по всяко време, друг е въпроса какво ще покаже.
Надявам се числото в ника да не отговаря на годините на авторката.

# 757
  • Мнения: 25 750
Здравейте
Искам да Ви попитам дали мога да си направя тест преди закъснението?
Много искаме да си имаме бебенце,от 2месеца пробваме..Миналия месец не стана,трябва да ми идва на 01.12 , имам леки болки ниско в корема някяк си ми се повръща но не съм повръщала,гърдите ми са болезнени откакто сме правили..Grinning
Мисля,че го правихме точно в деня на овулацията,след ден пак и пак е свършил в мен Relaxed
Все съм си гладна и все ми се яде нещо , дали съм бременна според вас Pensive

Около 14 дни след настъпила овулация може да направиш тест.

# 758
  • Мнения: 471
Момичета случи ми се нещо странно този месец ..
Цикълът ,макар и дълъг, ми е много точен - 40 дни , като преди да ми дойде имам кафяво зацапване

На 14.10 ми дойде последно
Сега трябваше да ми дойде на 23.11 ,но на 17.11 имах кафяво течение продължило до 22.11 и спря
нямам кървене като при цикъл ..

Има ли смисъл да правя тест , не сме планували бременност , или по - скоро  да правя изследвания ?
И при мен се получи така с 2-рата бременност уж ми дойде леко кафеникаво,по-скоро бих го нарекла зацапване за около 3 дена и спря,помислих си че ми е цикъла,но след няколко седмици ми зацапа розовеещо и си направих тест,който се оказа положителен.

след колко седмици горе долу ?
щото аз направих тест и е отрицателен на шуърчек и имам един ден заъснение и на мен ще ми е втора бременност

# 759
  • Мнения: 88
Момичета на 21год. сме аз и моя мъж от половин година правим безуспешни опити за бебе. Днес бях на гинеколог каза мъжа ми да си направи спермограма а аз да пия противозачатъчни 3 месеца и след това да ги спра и пак да ме прегледа. Можело за имам поликистоза и за това. Нещо да знаете какви са тези указания? Бързаше и не беше много склонна да ми разяснява.

# 760
  • София
  • Мнения: 11 491
Как така "можело" да имаш поликистоза? И хоп - противозачатъчни? Сменете докторчето Rage

# 761
  • Мнения: 5 468
Тереза, половин година не е много време и според мен е рано да търсите проблем. Препоръчва се да се потърси репродуктивен специалист(не обикновен АГ) след 1 година неуспешни опити. Ако все пак сте решили вече да търсите проблем, ориентирайте се към репродуктивна клиника, защото иначе може да си загубите времето. Това, което са ти казали е меко казано несериозно. Без поставена диагноза докторът ти стреля на посоки. За спермограмата, наистина при изследвания се започва първо с нея, тъй като проблемите при мъжа се откриват по-лесно, а на жената изследванията са много. На твое място, обаче, не бих бързала да се затормозявам с лекари. Това ще ви повлияе негативно. Аз лично забременях след 9 месеца опити. Успех!

Последна редакция: вт, 28 ное 2017, 14:08 от Happy_mommy

# 762
  • Мнения: 25 750
Да, защо не изчакат резултат от спермограмата и тогава да започва противозачатъчни...тези лекари, много обичат експериментите...на чужд гръб.

# 763
  • Мнения: 88
Успокоихте ме благодаря. От София съм моля препоръчайте свестен гинеколог.

# 764
  • Мнения: 105
Успокоихте ме благодаря. От София съм моля препоръчайте свестен гинеколог.
д-р Валери  Манчев в Щерев. ✌

Общи условия

Активация на акаунт