Искам да кажа ... (140) през ноември 2017

  • 263 626
  • 5 596
  •   1
Отговори
# 4 230
  • Germany
  • Мнения: 7 980
Очилата си чистя най добре с ...чаршафи Simple Smile Това понякога. Иначе имам 2 кърпички, които чистят много добре и редовно си ги пера и ползвам. Повечето обаче само замазват, та пробвайте няколко вида.

# 4 231
  • Мнения: 39 554
Аз знам, че някои ползват кърпички за почистване на фотоапарати.

Вижте каква хубава рокля има в компроматите. Защо сега не съм абитуриетнка и 20 см. по- висока!!!!

Скрит текст:

# 4 232
  • Мнения: 5 374
Нито аз, нито дъщеря ни е доволна от кърпичките на Лидл.
Първите ѝ стъкла бяха нисък клас и голям зор виждах да ги бърша. Научих си урока и за мен, а сега и с новите ѝ очила, избрахме възможно най-скъпите, самопочистващи и бла-бла. Определено съм по-доволна, забърсвам ги с един замах.
На моите пишеше, че могат да се мият с хладка вода, понякога им мятам една чешма, да се освежат, хихи.
Подаръкът за Коледа за малкото Лято е осигурен.

# 4 233
  • София
  • Мнения: 1 590
Сетих се за още нещо, бърша очилата с микрофибърни кърпи, от по-гъстите.
Даже по едно време си бях нарязала кърпата на малки кърпички, за всеки калъф. Не се перат с омекотител обаче!

# 4 234
  • Мнения: 18 014
Какви са цените в Музейко, дребната иска да ни води там, струва ли си изобщо, на 11 е?

# 4 235
  • София
  • Мнения: 18 679
Страхотно е в Музейко! Цените не помня, но ги има на сайта, виж ги там, по спомени къмто 50-тина лв. за нашето семейство, вкл. билети за планетариума.

# 4 236
  • В Космоса
  • Мнения: 9 882
Със сапун и вода си мия стъклата. Почистват се идеално.

Абре, на борда покупките от безмитния къде точно се държат? Не съм обръщала внимание хората да се мандахерцат с торбички, пък ние имаме доста неща да пазаруваме от безмитния, та се зачудих...

# 4 237
  • Мнения: X
Честито на празнуващите днес!  bouquet

Болните д оздравяват бързичко, че идва уикенда!  Hug

Рая, нашето момиче обожава тези музеи на науката и абсолютно навсякъде ходим. Пиши дали й е харесало!

Последна редакция: пт, 24 ное 2017, 14:19 от Анонимен

# 4 238
  • Мнения: 14 352
Жълто цвете, аз си мия очилата с вода и сапун. Имам и кърпичка, и тя е добре, но не знам каква е.

# 4 239
  • Germany
  • Мнения: 7 980
Такааа, пак сме със скарлатина. Тествахме го /имаме тестове вкъщи/ и има е положителен. Утре ще го водя при педиатърката да даде антибиотик. Отрових си децата с тоя пеницилин! Всяка година поне по веднъж са със скарлатина откакто сме тук...
Акаша, покупките от безмитната си носим или в пликчетата или прибирам пликчето в ръчният багаж, ако има място.

# 4 240
  • Мнения: 11 707
Ужас, Мони, не знам какво да кажа. Дано този път да е за последно 😐

# 4 241
  • София
  • Мнения: 18 679
Мони, какво става у вас....един през друг😕 Много неприятно! Потърсете някаква причина обаче за скарлатината, аз сякаш не съм чувала друго дете да я е карало толкова много пъти. Къде се заразява?

И аз покупките от летището си ги нося в пликчето или ако имам място- в ръчния. Но пък и обемни неща не съм взимала, какво толкова ще пазаруваш, че чак пък се чудиш къде ще го сложиш?

# 4 242
  • Мнения: X
Мони, съчувствам ви!  Hug Дано да не е това, от което се опасяваш  Praynig

Акаша, в торбичка и в ръчният багаж!

# 4 243
  • В Космоса
  • Мнения: 9 882
Мони, да минава бързо! Не знам с тези болести вече, дотегнало ми е.

Ами подаръци за домакините, имат две деца, плюс нещо за папкане, някое уисче, туй-онуй... Ръчният (втория, по-обемния) ще е в багажното, а в мен ще е дамска чанта, няма да се поберат.

# 4 244
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 860
Мони, провери му нивата на вит Д.
Контеса, музейко е нива под това което ти знаеш. Аз лично останах много разочарована.

Да знаете на Роут 66 хубавото му е само рътя. Градчето нямаше нищо

Общи условия

Активация на акаунт