"Сега и Завинаги" Asla Vazgecmem Тема 2

  • 133 684
  • 748
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 973
Привет!

Емилия Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes bouquet

Labrex Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes bouquet

Благодаря ви за всичко, което сте публикували в темата. smile3501 smile3501 smile3501 newsm51 Снощи имах гости и не можах да реагирам на вашите хубавини,  с които ни удостоихте.
Днес на работа успях с крайчеца на окото да погледна и много ви се зарадвах. Надявам се заедно да направим една жива и с хубави събеседвания тема.

Аnileda7 Hugблагодаря за това ти включване. Ние с теб се познаваме от една друга тема и ти казвам добре дошла тук. Знам, че обичаш и жълтините и ще се радвам, ако знаеш нещо да го споделиш ей така за конушма.  Много разчитам и на Емилия да продължи с инфото, което е чела за сериала и актьорите.
Това с ризите много ми хареса. Наистина предстоят серии с много цветове ризи, които сменя Ийт.
Вярно е , че се "скъса" да си сменя ризите и то в работно време Joy Joy Joy Но пък му отиват  Peace






# 46
  • Мнения: 1 973
Пропуснала съм една лилава риза. Wink



И раираната



С една красива и естествена усмивка ви пожелавам приятно гледане

# 47
  • Мнения: 1 973
Тук с Къванч Татлату.



манекенските години





Последна редакция: пн, 06 ное 2017, 20:24 от Dimana-nova1

# 48
  • Мнения: 31 128
Откога търся тази тема и сега ми излезе случайно. Благодаря! bouquet

# 49
  • Мнения: 22 867
Хайде и аз с жълтини. Уф, ами как да не го ревнува Алмеда!

Скрит текст:



Отишла да си види мъжлето на снимки на "Черната перла" и веднага се появили писания, че е от ревност към Ханде Ерчел. А то било по друга причина.
Отговорът на Алмеда:
Който и да пише тези новини – новините не се пишат само за да ги четат! Противни сте!
1.   Той е моят мъж! Откога посещението на собствения мъж е „атака“?!
2.   Отидох да видя заснемането на сцената с Азис, където пият чай и което продължава до сутринта (само защото не мога да стоя сама вкъщи!)
3.   Аз знам за кого съм омъжена! Казвам ви, откажете се от тези новини за „ревност“!

Не ѝ е лесно на Алмеда с тоз талантлив хубавец!



На тая снимка нещо на Григор ми заприлича май?



С Алмеда


# 50
  • Мнения: 22 867

Да добавя и едно клипче, което много ми хареса. Подсказва, че сериалът наистина ще е интересен, а не боза. Peace



https://www.youtube.com/watch?v=s17b_1yRvUM&feature=youtu.be

# 51
  • Мнения: 1 973

Да добавя и едно клипче, което много ми хареса. Подсказва, че сериалът наистина ще е интересен, а не боза. Peace



https://www.youtube.com/watch?v=s17b_1yRvUM&feature=youtu.be

Labrex Hug
 newsm10сериалът, наистина е много интересен и най-вече е доста динамичен, с интензивни събития. Жалко, че кой знае кога ще го дават напред във времето.

Благодаря за инфото от предходния ти пост  за Алмеда. Ами така си е, като се е омъжила за тоз талантлив красавец ще виси по снимачната площадка. Дано по-бързо да направят наследници, че тя малко да забрави ревността си. Иначе мъж като него и то от зодия Стрелец много трудно се опазва да не кажа невъзможно.

# 52
  • Мнения: 13 506

Да добавя и едно клипче, което много ми хареса. Подсказва, че сериалът наистина ще е интересен, а не боза. Peace



https://www.youtube.com/watch?v=s17b_1yRvUM&feature=youtu.be

labrex, това клипче, което си свалила е цяло съкровище!

      Откакто открих темата чакам някой да свали тези клипчета и .... дочаках. newsm44

      Благодаря ти! newsm51

      Сериалът "Сега и Завинаги" наистина е много по-различен от всичко,
      което съм гледала, а в клипчетата са отразени най-драматичните моменти.

      Поздравления за сценаристите, режисьори, стилисти и изобщо за целия екип,
      който участва в "Сега и Завинаги".

      Това е нещо различно, една любовна история, която те държи в напрежение от първия до последния
      епизод. Любов - буря, любов - кошмар, любов - мечта, любов - приказка.

      История, която те грабва и актьори Толгахан и Амине, които те оставят без думи!  newsm03






     
Момичетаnewsm51страхотни сте!

Вашите коментари и снимки са красиво допълнение към епизодите, които всички ние следим с интерес! smile3501

# 53
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 368
Добро утро момичета HugHugHug
Снощи отново не можаф да гледам епизода, хванах оттук-оттам 10-15 минути и не можах да разбера защо Елмаз се нагълта с хапчета? Разбах, че е събрала смелост и е говорила с Ийт, че го обича, но той не я забелязва. После Ийт беше при Нур, но толкова студен и я питаше има ли да казва нещо?
Офф май доста неща съм изпуснала Neutral Face. Ще се опитам да наваксам, ама не ми е ясно кога ще успея Rolling Eyes.
Благодаря ви момичета, че слагате инфо за актьорите и сериала. Радвам се, че темата се оживи Flowers HibiscusFlowers HibiscusFlowers Hibiscus.

# 54
  • Мнения: 304
Добро утро момичета! Много хубава темичка -сериала си  заслужава.Кажете къде мога да гледам сериите с рус. суб.

# 55
  • Мнения: 122
Здравейте!

Голям кеф с тези снимки в темата. Благодаря ви! love001 newsm51

Хубаво е момчето и това е! Жена му да мисли какво я чака. hahaha hahaha

Това с ризите е страхотно. А голичкият Толгахан направо ми спря дъха. Embarassed Embarassed Embarassed
Леле, още е сутрин, а аз какво ви дърдоря. Joy Joy Joy

Котелина, Елмаз е една манипулаторка и интригантка, която си търси аудитория. Нейното посягане към лекарствата е от отчаяние, че Ийт не само че не я отразява както тя иска, а й каза, че трябва да напусне и работа и дома си. Той направо я изгони отвсякъде. Тя изпадна в нещо като шоково състояние, каза че е свършено с нея и реши да се трови.

Labrex, благодаря за това красиво клипче. Наистина показва част от драматичните събития, които предстоят до края на сериала.

Емилия, ще ти цитирам част от поста, който много ми хареса.

 "Сериалът "Сега и Завинаги" наистина е много по-различен от всичко,
      което съм гледала, а в клипчетата са отразени най-драматичните моменти.

      Поздравления за сценаристите, режисьори, стилисти и изобщо за целия екип,
      който участва в "Сега и Завинаги".

      Това е нещо различно, една любовна история, която те държи в напрежение от първия до последния
      епизод. Любов - буря, любов - кошмар, любов - мечта, любов - приказка.

      История, която те грабва и актьори Толгахан и Амине, които те оставят без думи! " newsm03

# 56
  • Мнения: 122
Добро утро момичета! Много хубава темичка -сериала си  заслужава.Кажете къде мога да гледам сериите с рус. суб.


Здравей Мери, най-лесно на мен ми беше да открия сериала на руски като написах в Гугъл следното:

" Ни за что не откажусь" или "никогда не откажусь" и там ще видиш линкове със сериите.
Така аз започнах да го гледам с руски субтитри, та будувах доста време, докато видя края.

# 57
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 368

Котелина, Елмаз е една манипулаторка и интригантка, която си търси аудитория. Нейното посягане към лекарствата е от отчаяние, че Ийт не само че не я отразява както тя иска, а й каза, че трябва да напусне и работа и дома си. Той направо я изгони отвсякъде. Тя изпадна в нещо като шоково състояние, каза че е свършено с нея и реши да се трови.


Ани  Hug /мога ли така да те наричам  Rolling Eyes/
тя Елмаз сама си го извоюва това отношение на Ийт към нея. Всъщност той разбра ли, че именно тя пусна клипчето от онова интернет кафене  newsm78. Ако е разбрал, сигурно затова е показа пътя  Thinking

# 58
  • Мнения: 122
Я, малко и момичето да видим. За момчето е ясно, че ще му публикуваме снимки по-често Wink Wink Grinning









Хубаво ни е момичето, със странна красота, според мен. Не е пълна красавица, но има някаква невероятна фотогеничност и приятно излъчване. Доста е дълга след като почти стига до Толгахан , а той доколкото не се лъжа е 1,87 м. висок.
Хубава двойка според мен и добре  разбиращи се приятели. Това виждам от следната снимка

# 59
  • Мнения: 122

Котелина, Елмаз е една манипулаторка и интригантка, която си търси аудитория. Нейното посягане към лекарствата е от отчаяние, че Ийт не само че не я отразява както тя иска, а й каза, че трябва да напусне и работа и дома си. Той направо я изгони отвсякъде. Тя изпадна в нещо като шоково състояние, каза че е свършено с нея и реши да се трови.


Ани  Hug /мога ли така да те наричам  Rolling Eyes/
тя Елмаз сама си го извоюва това отношение на Ийт към нея. Всъщност той разбра ли, че именно тя пусна клипчето от онова интернет кафене  newsm78. Ако е разбрал, сигурно затова е показа пътя  Thinking

Котелина, можеш да ме наричаш Ади, така ми казват моите около мен. Да, Ийт разбра, че тя е пуснала клипчето.

Общи условия

Активация на акаунт