Много слънце и усмивки!!! 15.05 - 21.05

  • 9 377
  • 157
  •   1
Отговори
# 15
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Вале съжалявам,но май по всички детски болници е така! МОя позната пролетта лежа в инфекциозно и ужаса който описа е същия като твоя само дето е имало и сестра-садист, дето почти е убила едно малко дете с небрежието и грубото си отношение.
Не знам на кой му стиска да се държи лошо с дете - дори и преуморен и зле платен!?

# 16
  • Мнения: 446
Светле, не зная дали твоето детенце дъвче дъвка, обаче така след операция на сливици най-бързо се разнасят кръвонасяданията и секретите. Споделям го от личен опит - на 20 год. ми вадиха сливиците, ужасно срастнали, и падна голямо дране. Номерът с дъвката ми го каза тогава лекарят, и буквално на третия час след операцията нямах никакви болки, пийвах и хапвах /!/ без проблем. Оттогава е изпробвано от много близки, няма пропуск.

# 17
  • Мнения: 3 698
Вале, много да нагушкаш Калоян от нас.Дано не се повтарят повече подобни изживявания.Милото, сега да си почива повече, а и ти, че сигурно си полудяла с тези ужаси в болницата Sad.Пробвах да ти звънна, но номера който ти имам явно е някакъв стар /имам го още от срещата в Борисовата/ та ще ти пиша тук.Исках да ти кажа за ЕЕГ-то.Хубаво е да си подготвена ако решат, че трябва да се направи.Слагат на детенцето една шапка от ластици, за която са прикрепени жичките и другите там работи /сори за термина "др.работи" Embarassed/, та исках да кажа, че шапката е доста стегната и детенцето не бива да мърда.А това дразни и ако Калоян е по-раздразнителен след боледуването не се знае дали ще се получи нещо.Само това исках да ти кажа, да имаш предвид, че се изисква да се стои неподвижно.Стискам палци всичко да е наред.Целувки на Калоян и Мими  Heart Eyes

Светле, браво на Теди, той е геройче, мноого се радвам, че всичко е минало ок.Бързо възстановяване и целувки  Hug .

Много целувчици и за Яни, бързо да оздравява, че колко бели го чакат........ Hug

Момичета, видях че в Данет има топки ако някой се интересува, Лорка имаше същата, удобни са...

# 18
  • Мнения: 534
[quote author=gele73 link=topic=100306.msg1767510.......       тя ще се изнерви и всъщност няма да се държи адекватно на това обследване.Та въпроса ми е-възможно ли е да свършат за две седмици с обследването.Аз се съмнявам.Пък и как ще ходя всеки ден от Люлин до МА сама с двете деца-не ми се мисли.Какво ще ме посъветвате вие? Hug
[/quote]Четейки вашите постове ми се струва,че за вас не е спешно точно сега да проведете това обследване.Аз съм на мнение,че наистина са необходими 4-те седмици.Така детето не се преуморява,има време да свикне със специалистите и да даде най-доброто от себе си.Дъщеря ви е малка и за такъв кратък период и при непривична обстановка рискувате необективност.Клиниката е консултативна,там не лекуват,знаете какъв е проблема на детето,така че защо бързате? Tada Успешна седмица и късмет на всички!                                                                                           

# 19
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
Вале, в трета градска ли бяхте? Sad
Много позната картинка, но освен характерното за много болници безхаберие, там има една (луда- според мен) сестра, която вманиачено подрежда легълцата като за изложба и според нея бебоците трябва да стоят отвити, а одеалцата - красиво подредени в кошарката...  #Cussing out
А за Литвиненко... не знам кво да ти кажа, то направлението по принцип е за невролог... ама невролозите са хвани единия, удари другия... Нашата ни беше пратила при Христова, която уж била по-добра, ама нищо ни нямало и на генетик да сме отишли... Найденов пък беше казал, че няма проблеми, пък ей ни на, проблеми нямаме, само дето Насе не говори.
Заради гърча ли е това направление?

# 20
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Да Кате- в Трета градска. А направлението заради гърча е-да. Притеснявам се, защото казват, че това което описвам не е "типичен температурен гърч"- каквото и да означава това, а и температурата не беше чак толкова висока-39 градуса беше. А за болницата - не ми се говори, защото не искам да обиждам никого. Хората бяха повечето много внимателни, но самата организация на отделението е такава. Просто от тях не се изисква достатъчно според мен. Правят само това, което е прието...преди 50-60 години и е като свещена крава- не търпи промяна. Иска ми се нещо да направя, но какво?

# 21
  • Мнения: 1 271
Хей да ви кажа че Теди вече си хапна една купичка грис и си пийна доста водичка.
И е един усмихнат - все едно не е било.

Всичко най-на всички!
  bouquet

# 22
  • Мнения: 3 698
Хей да ви кажа че Теди вече си хапна една купичка грис и си пийна доста водичка.
И е един усмихнат - все едно не е било.

Всичко най-на всички!
  bouquet
  bouquet  bouquet  bouquet

# 23
  • Мнения: 997
 Само вметка - присъединявам се към анти фен клуба на Литвиненко. Но от всички страни чувам коментари, че е добър диагностик. Той ни постави диагноза още с първия преглед. А това много важно.
  Валя, в последствие видях, че си написала къде сте лежали. С риск да наруша някое правило на форума - избягвайте Трета градска . Не знам какво си видяла ти, но аз лично видях дете вързано с пелени за решетките на леглото. Право. Беше не по-голямо от две години. Само, без родители. Толково съжалих, че нямам фото на телефона. На моето запитване беше обяснено, че си сваляло абоката. Сигурно е така, но беше ужасна гледка.
   Вчера ходихме на разходка в Борисовата градина. Намерих си петлистна детелинка. Зарадвах и се като малко дете. Реза заяви, че това е люцерна, но не е, детелинка си е. Заявявам най - отговорно, че утре ще пусна фиш 6/49 и за 6/42 и за всичко останало за което се сетя. Стискайте палци.
   На Боби още не са му избили горните зъбки. Мъчи се много. Не може да хване играчка и да я сложи в устата да си почеша венците. С много труд докарва  ръчичката, но като се ухапе - плаче. Като не успее да се начеша, пак плаче. Изобщо, почти непрекъснато мрънка. Преди малко го приспах. Точно седнах да пиша и той се събуди. Не иска да яде. Приспах го отново на ръчички. Дано сега поспи. Ползвали ли сте тези гелчета за венци, имат ли ефект?
 

Последна редакция: пн, 15 май 2006, 22:02 от елена акманова

# 24
  • София
  • Мнения: 1 333
Здравейте!!!

Не пиша защото няма с какво хубаво да се похваля, а има само лошо, което още не е съвсем потвърдено и ме е страх от утрешното разчитане с нов специалист. Този не е сигурен и не може да каже нищо категорично.... никога нищо не екатегорично при нас.. писна ми вече.. обиколили сме всички светила в тази държава.

Молете се и за нас!

Светле, радвам се че всико е минало добре при вас и Теди вече похапва и пийва! И Мими излезе горе-долу добре след пълната упойка - спа 2 часа, а трябвало да се събуди след 15мин според лекаря, но не повръща и си хапна добре и вода дори пи Simple Smile После си беше същата както винаги-нервна и киселка . Нашето си момиче.
Имахем и сутрешно спешно проишествие, което можеше да е с фатален край, но слава на Бога се разминахме само с леко разкъсване на клепача.
Надявам се утре да имам сили и да пиша какво е мнението на образните диагностици.

# 25
  • Мнения: 3 698
Нанди, вие сте в мислите и сърцата на всички ни, не се отчайвай миличка, с вас сме.Целувки на Мими!

# 26
  • Мнения: 534
Не зная какво да кажа, но имаш моята виртуална подкрепа.Стискам палци,кураж и успех!

# 27
  • Мнения: 2 543
Нанди,  Hug!!!

# 28
  • Мнения: 2 116
Желая успешна седмица на всички!   bouquet Дано топлите слънчеви лъчи стоплят нашите души!  Flowers Sunflower  Kissing Heart  Two Hearts

# 29
  • Мнения: 3 743
Само вметка - присъединявам се към анти фен клуба на Литвиненко.
...
 

И аз Rolling Eyes
Вале, надявам се, че Калоянчо вече е добре Hug и дано повече нямате такива неприятни моменти Praynig

Светле, браво на бате Теди Hug, а това за дъвката и аз съм го чувала.

Нанди, толкова ми се иска да ти напиша нещо хубаво, което ще те успокои поне мъничко  bouquet. Дано утре има добри новини Praynig

Общи условия

Активация на акаунт