WIZZ AIR - 28

  • 83 327
  • 763
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 27 486
alpha_beta , благодаря. bouquet

# 16
  • София
  • Мнения: 128
Благодаря за новата тема!
Във вторник сутринта в 6.15 ч. майка ми ще лети от София за Валенсия. Ще бъде само с ръчен багаж, колко рано горе-долу е добре да отидем,  че сутрин рано е страшна лудница? Последния път като пътувахме отидохме 40 мин. преди полета и беше голямо тичане.

# 17
  • Мнения: 716
Аз само с ръчен багаж ходя поне 2 часа преди полета. 40 минути преди полет ми се струва адски екстремно.

# 18
  • София
  • Мнения: 128
Аз само с ръчен багаж ходя поне 2 часа преди полета. 40 минути преди полет ми се струва адски екстремно.
Абсолютно, изпитах го, значи ще я закарам към 4.30ч. Flowers Cherry Blossom

# 19
  • София
  • Мнения: 53
Здравейте, искам да попитам дали някой е имал моя проблем: имам платено групово членство и направих резервация за двама. В цената на билетите се отрази отстъпката, но сега забелязах, че за чекирания багаж не ми е отразена отстъпката от 5 евро. Резервацията вече е платена. Има ли смисъл да им пиша и да искам възстановяване на сумите за чекиран багаж?( Надявам се, че разбрахте какъв е проблема). Става въпрос за 40 лв.

# 20
  • София
  • Мнения: 6 554
Да следя. Blush

# 21
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Каква е връзка на метростанцията на Т2 с шатълите за Т1?
Много ли се ходи пеша?

Мерси  Peace

# 22
  • Варна
  • Мнения: 2 263
Да споделя, вече пътувах с Уиз Варна- София и обратно, снощи се прибрахме.Системата ни беше разпределила 3-мата заедно / мен, ММ и детето/, което беше супер.На отиване и на връщане летях и с дамска чанта, макар да нямах право на такава към сакчето с багажа ми, но ѝ бях остававила място при нужда да я тикна вътре.Не се наложи да го правя в крайна сметка.
В София видях че излитахме на изход D1 за Варна, този от който досега са ни извеждали и с Бг.Ер. за Варна.Ако някой ще пътува с малко дете да знае, че на този гейт след секюрити проверката няма тоалетна и е хубаво да посети тази на летището преди да мине проверката.
На отиване от Варна за София на 24 окт. вечерта летяхме в много лошо време и доста силна турболенция, четох в интернет, че няколко часа по-късно върнали полет в Истанбул, не могли да кацнат във Варна, заради времето.

# 23
  • Мнения: 27 486
Дадените размери за чекирания багаж (Ширина: 149 см •Височина: 119 см •Дължина: 171) означават, че размерите може едновременно да са такива? Няма ли максимален сбор на трите измерения като при някои други самолетни компании? Не че реално би ми било възможно да чекирам и занеса до летището багаж с подобни размери Mr. Green , това си е направо огромен кашон... Crazy
Колко време преди полета е възможно да чекирам? Крайният срок е 48 часа (защото не избирам места в самолета) да чекирам, но откога започва онлайн чекирането не забелязах.... newsm78
Забравила съм, след онлайн чекирането ще ми изпише ли от кой терминал ще е полета (до Неапол е)? Предния път като пътувах от тази тема разбрах, че на Т1 ще кацаме в София Laughing
Винаги отивам поне 2 часа по-рано на летището. Досега никога не ми се е случвало да са се оказали твърде много Mr. Green
Скрит текст:
На летището в Рим (Фюмичино), а последния път и в Неапол докато после стигна до изхода голямо бързане е било. В Неапол докато стигна до гейт Б12 беше ужасно, имах чувството, че ще изпуснем полета с детето, докато намерим откъде се минава (някаква стъклена стена имаше и не ми беше ясно откъде е вратата, за съседните гейтове врати си имаше), после този от паспортната проверка говореше по телефона; почакахме доста, а аз гледах как самолетчето на Уиз си прави маневри и хората започват да излизат към него..... Mr. Green hahaha

# 24
  • Мнения: 964
Колко време преди полета е възможно да чекирам? Крайният срок е 48 часа (защото не избирам места в самолета) да чекирам, но откога започва онлайн чекирането не забелязах.... newsm78
Забравила съм, след онлайн чекирането ще ми изпише ли от кой терминал ще е полета (до Неапол е)?
Началният срок е 48 часа до 3 часа преди планирания час на заминаване.
Международните полети на Уиз се изпълняват от/до Терминал-1.

# 25
  • Мнения: 964
Каква е връзка на метростанцията на Т2 с шатълите за Т1?
Много ли се ходи пеша?

Мерси  Peace
Ходи се 200 м. до изхода на Пристигащи.

# 26
  • Мнения: 27 486
Nedy Ivanov, стори ми се, че докато резервирах прочетох клауза, че ако си закупя места в самолета, то тогава ще мога да чекирам онлайн до 3 часа преди излитане....или нещо подобно.  newsm78 Мерси за уточнението за 48-те часа bouquet

# 27
  • Мнения: 4 322
Дадените размери за чекирания багаж (Ширина: 149 см •Височина: 119 см •Дължина: 171) означават, че размерите може едновременно да са такива? Няма ли максимален сбор на трите измерения като при някои други самолетни компании? Не че реално би ми било възможно да чекирам и занеса до летището багаж с подобни размери Mr. Green , това си е направо огромен кашон... Crazy
Не е задължително да ги напълните тези размери Wink Това са такива размери, че да може да мине по лентата за багаж и през вратата на багажното


















































































































































































































































































































































# 28
  • Мнения: 61
Здравейте! Ще пътувам до Щатите, проблем ли е според вас ако имам в багажа си опакован в оригиналната си кутия мобилен телефон?

# 29
  • Мнения: 964
Nedy Ivanov, стори ми се, че докато резервирах прочетох клауза, че ако си закупя места в самолета, то тогава ще мога да чекирам онлайн до 3 часа преди излитане....или нещо подобно.  newsm78 Мерси за уточнението за 48-те часа bouquet
Ако закупите място се чекирате 30 дни преди полета до 3 часа преди заминаването.

Общи условия

Активация на акаунт