WIZZ AIR - 28

  • 83 348
  • 763
  •   1
Отговори
# 150
  • Варна
  • Мнения: 389
Привет! Спомням си, че беше коментирано, но не мога да го намеря! В резервацията съм добавила една буква повече на дъщеря ми. По паспорт е изписано Elia, а на билета Eliya. Това проблем ли ще е?

# 151
  • Мнения: 466
Ако пътувате с кола от някой град до Терминал 1, къде си оставяте колата?

# 152
  • Мнения: 3 372
Привет! Спомням си, че беше коментирано, но не мога да го намеря! В резервацията съм добавила една буква повече на дъщеря ми. По паспорт е изписано Elia, а на билета Eliya. Това проблем ли ще е?
Можеш еднократно и безплатно да поправиш грешка в името. Ако не намериш къде е опцията пиши и ще ти обясня по-подробно.

# 153
  • Варна
  • Мнения: 389
Привет! Спомням си, че беше коментирано, но не мога да го намеря! В резервацията съм добавила една буква повече на дъщеря ми. По паспорт е изписано Elia, а на билета Eliya. Това проблем ли ще е?
Можеш еднократно и безплатно да поправиш грешка в името. Ако не намериш къде е опцията пиши и ще ти обясня по-подробно.

Проблема е, че съм се чекирила вече....

Сега видях, че срещу името пише "Промянана име" - това ли е?



Успях! Много благодаря:)

Последна редакция: вт, 21 ное 2017, 09:31 от Мим

# 154
# 155
  • Мнения: 276
На паркинга на Терминал 1 я оставихме за една седмица последния път.

# 156
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
Скрит текст:
Здравейте, търся мнения от хора с повечко опит.
Купих билети за лятото, налага се обаче да променя датите на пътуването с 2 седмици.
И започнах да смятам щетите. Simple Smile
Което включва - глобата от 35 евро в посока + разликата в билетите.
Понеже цената на полета в момента (през лятото) е много висока
та се чудех - има ли някакъв шанс за по-добри цени, за да изчакам докато направя промяната?
[/spoiler]
Може да изчакаш, ако има промени в часа ще имате право на безплатни промени. Или цените да паднат и направо да си купите нови билети. Но има вероятност и да се вдигнат, нищо не е сигурно.
Та ти си решаваш дали все пак можеш да рискуваш със старите дати, макар и не идеални или не, дали наложително трябва да летиш или не (примерно ако цената не падне, а се вдигне много)...
Благодаря за мнението.  Hug
Ако има промяна в часовете, това вероятно става ясно не по-рано от една седмица?

# 157
  • Мнения: 2 465
Ако има промяна в часовете, това вероятно става ясно не по-рано от една седмица?

Някой път става и доста по-рано.

# 158
  • София
  • Мнения: 37
Извинявайте за глупавият въпрос! Как и изглежда отпечатана бордната карта– не мога да кача снимка– или имам проблем с компютъра или с принтера. Много бледо ми отпечатва полето на което пише бордна карта и пояснителните бележки, иначе баркода датите името са добре. Дала съм черно бяло.

# 159
  • Мнения: 31
Здравейте,
 С новите промени не се гарантира превоза на ръчния багаж в салона на самолета. Ако се получи това по време на проверката на  багажа ли  казват, че ръчния ви отива в багажното или непосредствено преди самолета.

# 160
  • Мнения: 2 465
Здравейте,
 С новите промени не се гарантира превоза на ръчния багаж в салона на самолета. Ако се получи това по време на проверката на  багажа ли  казват, че ръчния ви отива в багажното или непосредствено преди самолета.


Непосредствено преди самолета.

# 161
  • Мнения: 466
Galettta, благодаря.

# 162
  • Мнения: 31
Благодаря за отговора. Един допълнителен въпрос. Ако предадеш личния си багаж за чекиране/такава опция имаш/ важат ли правилата за салонен багаж/например за течности/ или са тези за чекиран

# 163
  • Мнения: 2 465
Благодаря за отговора. Един допълнителен въпрос. Ако предадеш личния си багаж за чекиране/такава опция имаш/ важат ли правилата за салонен багаж/например за течности/ или са тези за чекиран

Не. Не важат. Няма ограничения за течностите. Важат правилата за чекиран багаж.

# 164
  • Мнения: 27 587
Като разпечатах билетите отдолу има някаква реклама за някаква карта и най-отдолу има пунктирана линия и символче ножичка. Някой знае ли защо? newsm78
::: , т.е. ако салонния багаж се да де безплатно за чекиране в него може и да има течности? Ножове в големия чекиран куфар нали не са проблем? В оригиналната си опаковка са.

Общи условия

Активация на акаунт