WIZZ AIR - 28

  • 83 346
  • 763
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 1 195
Здравейте, имам закупен билет за 25.02 и с предишните ми полети знам, че 1месец по-рано е чекинга. Сега обаче видях, че има промяна, което е адски тъпо! Въпроса ми е имате ли наблюдения 2 дни преди полета дали има още останали места 2 едно до друго? И наистина ли е така безплатни са местата чак 48 часа преди полета? И ако не се чекирам те на произволен принцип ли ще ми разпределят местата?
п.с. Съжалявам ако се повтаря въпроса ми, но наистна нямам време да изчета всичките теми назад. Благодаря!

# 736
  • София
  • Мнения: 1 819
Да, има. Миналия месец ни даде четири места един до друг. Ти ще се чекираш, може би питаш, ако не закупиш места??

# 737
  • Мнения: 1 122
Ако не се чекирате онлайн, то ще Ви струва пари на летището (10€ на човек). Дали ще има 2 места едно до друго- зависи колко е пълен самолета. Кой може да знае... А като толкова искате 2 места едно до друго- просто си ги купувате.
Ако нямате време да четете темата, отворете сайта WIZZ:
https://wizzair.com/bg-bg/informatsiya-i-uslugi/informatsiya-za- … chvane-na-borda#/

# 738
  • Мнения: 1 195
Да, има. Миналия месец ни даде четири места един до друг. Ти ще се чекираш, може би питаш, ако не закупиш места??
Да имам в предвид ако сега не закупя места, после все пак ще имам някакъв избор нали, няма автоматично да ни разпределят някакви места?

# 739
  • София
  • Мнения: 1 819
При чекиране разпределят местата автоматично.

# 740
  • Мнения: 1 122
Автоматично разпределят после.

# 741
  • Мнения: 3 368
Ако не закупиш места избор нямаш, както те разпредели системата. Ако има 2 съседни обикновено ги дава. Случвало ми се е с ММ да пътуваме през няколко реда.

# 742
  • Мнения: 26
Миналия месец ми даде 5 места едно до друго, едни и същи на отиване и връщане. На отиване самолетът беше пълен, на връщане разпродаваха места и преди полета. Което не пречеше една майка да са я разпределили отделно от 10-годишното й дете. Аз се чекирах веднага щом системата ме допусна, на минутата, може затова да ми е дало заедно седалките.

# 743
  • Мнения: 4 808
Моите наблюдения са, че ако не закупиш места, винаги разпределят отделно, целта е да те накарат да поискаш да си купиш място.

# 744
  • Мнения: 1 195
Автоматично разпределят после.

с две думи ако не си платиш И места, гаранция няма че ще са 2 едно до друго, защото сега единствения вариант да се чекирам е като заплатя и места, а аз не искам това....е много тъпо са го измислили...ще си помисля следващия път дали да летя с тях. Миналата година летяхме до Италия с тях и 1 месец по-рано се чекирах и си запазих места както искам, без да се налага и за места да доплащам Sad Добре че сега ще летим без децата...

# 745
  • Мнения: 3 368
Не виждам как сте запазили местата които искате без да плащате?! Избора на места винаги се е заплащал, без значение кога се чекирате.

# 746
  • Мнения: 4 808
Аз не говоря само за Уиз, а и за други компании, но Уиз го правят най-редовно - ако не си купите места, да ви сложат в двата края на самолета.

# 747
  • Мнения: 4 808
Не виждам как сте запазили местата които искате без да плащате?! Избора на места винаги се е заплащал, без значение кога се чекирате.
И аз не виждам как може да си запазите места, без да си ги заплатите. За Италия просто по случайност местата ви са били едно до друго.

# 748
  • Мнения: 1 195
Не виждам как сте запазили местата които искате без да плащате?! Избора на места винаги се е заплащал, без значение кога се чекирате.
при  он-лайн чекирането имаше опция да си изберем местата, сега е по-различно, местата се заплащат допълнително....... а аз не смятам да плащам повече, предпочитам да ги дам тия пари за входове на атракции Simple Smile
Както и да е не е болка за умиране, важното е че имаме места все пак Simple Smile а къде ще са точно са подробности. 1 час полет е все пак не 10 Simple Smile

# 749
  • Мнения: 3 368
Ами писали сте, че сте летели с Уиз и сте запазили местата които искате без да плащате. Така се заблуждават потребителите които нямат много опит.

Общи условия

Активация на акаунт