Сватба 2018 година - Варна

  • 97 139
  • 706
  •   1
Отговори
# 255
  • Варна
  • Мнения: 1 200
Аз до колкото видях салфетките им са малки 33/33 и стават по-вече за декупаж. Шарени са с цветенца, патенца, пиленца, зайчета. Тишлайфери не видях. Сватбените салфетки трябва да са 40/40 . Иначе чаши имат много хубави и са на добри цени. Аз от там купих нашите.

# 256
  • Мнения: 1 196
Салфетки имат различни размери, мисля че имаха и по- голям размер от 33/33. И имаха точно сватбен тип салфетки, в един цвят с лека релефна орнаментика. Онзи ден минах от там и имаха налични и в магазина, освен и шарените, за които споменаваш. Не съм в къщи, но след работа мога да снимам нещо от каталога им и да кача снимка. Не съм разглеждала и аз много в магазина, защото бързах и каталога не съм разлиствала още, понеже не сме на етап украса, но аз с кумичката ми ходих, тя ми го показа и те са взели от там чашите и салфетките си. И аз се сещам, че бяха големи тези на тяхната сватба, в прасковен цвят, пак релефни.

# 257
  • Варна
  • Мнения: 1 885
Колко струват твоите чаши?

# 258
  • Варна
  • Мнения: 1 200
Колко струват твоите чаши?
Моите са цял сервиз Александра оптик и са кристалит - 6 чаши 36 лева струваха. Като тези на снимката, но без златния кант.

# 259
  • Мнения: X
Хайде и аз да се включа като бъдеща булка с дата 24.08.18 г. Сватбата ще е само с близки и роднини, около 40 човека. В ресторант "Бялата къща" ще бъдем. Капаро 200 лв дадохме и куверта е 32 лв. Двойна стая в хотела е 40 лв, а апартамента е 50 лв. За водещ и диджей избрахме Ники Генов, цената му за 5 часа е 700 лв. Сватбената агенция е Бижу, всичко излезна 450 лв. Менче, табелки, свещи, живи цветя, калъфи с панделки, украса за кола, за колите на гостите, килимче с цветчета, салфетки.. 30 лв е монтажа и демонтажа. Все още си търся фотограф и съм готова напълно.

# 260
  • Мнения: 538
Ей, че това Бижу беше ангажирано за нашия ден...При нас само за украса +изнесен ритуал ще е към 700 лева... а монтаж и демонтаж е 100лв. Всичко ми се вижда много скъпо...

# 261
  • Мнения: X
Ей, че това Бижу беше ангажирано за нашия ден...При нас само за украса +изнесен ритуал ще е към 700 лева... а монтаж и демонтаж е 100лв. Всичко ми се вижда много скъпо...

Явно цените са се променили, не знам.

# 262
  • Варна
  • Мнения: 153
Предложения за меден месец, края на септември ?

# 263
  • Варна
  • Мнения: 1 885
Аз обикновено избирам екскуризии на Ню Болкан Турс - тук има оферти от Варна. Тъкмо сега започват да записват за септември. И ние тогава ще си направим медената седмица Laughing

А относно подготовката ни - вече се оглеждам за рокля. Намерих една рускиня, която ще ми я ушие за 600 лева, ако не намеря нещо друго. За съжаление, съм пищна и това е доста трудно. Иначе ако ми ставаше нещо от наличните в магазина, щеше да ми я продаде за 350 лева. Моите чаши ги взех за 25 лева, защото бяха последна бройка. Намерих една агенция, откъдето може да се наемат кутии за паричните подаръци и картичките, кошнички за шаферките, дори рокли, ако имат вашия размер.

# 264
  • Варна
  • Мнения: 563
Предложения за меден месец, края на септември ?

Ние ще ходим в Малага в началото на октомври Simple Smile

# 265
  • Мнения: 1 196
Ние миналата година края на септември- началото на октомври бяхме на Санторини. Може би най- доброто време да го посетиш е именно есента, или пролетта. По- малко туристи, без непоносими жеги, иначе на острова е приказно, времето и водата все още са добри за плажуване. Като цяло Цикладските острови са добър изобр, според мен. Аз пак бих отишла.
Иначе тъй като бих искала нещо да направя лично, възнамерявам кутията за картички и пари, кутията за халките, книгата за пожелания и може би късметчетата да си ги изработя аз.
За шаферките, тъй като нито бих желала да ангажирам, което и да е от момичетата да си купи нов тоалет или да е в конкретен цвят, нито пък желая да утежняваме излишно нашия бюджет, за да им ги купя аз, мисля просто да им взема някакъв обединяващ елемент- бижу за коса, цветна бутуниера за ръката или нещо такова, което да е еднакво за всички, а тоалетите, която, с каквото се чувства удобно.
За рокля още не съм оглеждала никъде. Имам идея какъв модел бих желала да пробвам, но не съм се разбързала, може би ще ида след края на май месец да поразгледам бутиците.
Някой може ли да сподели отзив за оператора Ганчо Ганев?

# 266
  • Мнения: X
Някой да има представа от къде мога да си поръчам кумско пиле за град Варна? В интернет излизат само за София и Пловдив...

# 267
  • Варна
  • Мнения: 1 885
Хубаво е, ако човек може сам да си направи някои неща, но аз не съм толкова сръчна. Ето две снимки от мен:

# 268
  • Варна
  • Мнения: 563
Ние миналата година края на септември- началото на октомври бяхме на Санторини. Може би най- доброто време да го посетиш е именно есента, или пролетта. По- малко туристи, без непоносими жеги, иначе на острова е приказно, времето и водата все още са добри за плажуване. Като цяло Цикладските острови са добър изобр, според мен. Аз пак бих отишла.
Иначе тъй като бих искала нещо да направя лично, възнамерявам кутията за картички и пари, кутията за халките, книгата за пожелания и може би късметчетата да си ги изработя аз.
За шаферките, тъй като нито бих желала да ангажирам, което и да е от момичетата да си купи нов тоалет или да е в конкретен цвят, нито пък желая да утежняваме излишно нашия бюджет, за да им ги купя аз, мисля просто да им взема някакъв обединяващ елемент- бижу за коса, цветна бутуниера за ръката или нещо такова, което да е еднакво за всички, а тоалетите, която, с каквото се чувства удобно.
За рокля още не съм оглеждала никъде. Имам идея какъв модел бих желала да пробвам, но не съм се разбързала, може би ще ида след края на май месец да поразгледам бутиците.
Някой може ли да сподели отзив за оператора Ганчо Ганев?


Чувала съм добри отзиви за него, но беше зает за нашата дата

Babyhug, провери Бистро Ника, мисля, че там гледах такива пилета

# 269
  • Варна
  • Мнения: 1 885
Днес влязох в Грабо и попаднах на оферта - 50 лева за час видеозаснемане. Могат да ви направят клипче или да заснемат изнесения ритуал/ритуала в общината или каквото искате. Може да се свържете директно с фирмата. Аз лично не искам филм на цялата сватба, но на ритуала - да.
Друго интересно предложение - Игра за влюбени, ако искате да изненадате половинката си. Вие измислихте ли някакъв подарък за Него? Relaxed

Общи условия

Активация на акаунт