Сватба 2018 година - Варна

  • 97 118
  • 706
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 538
Вчера моето момче си купи цялостно облекло от сватбения център. Всички неща са много хубави.

# 331
  • Мнения: 993
И преди съм казвала - "Адели". Моят мъж си взе всичко оттам и е разкошно и качествено.

# 332
  • Мнения: 109
Моят годеник пък си държи на Крис и си взе нещата от там.

# 333
  • Мнения: 538
и аз настоявах да се отиде до Крис, но моя човек изобщо не обича да обикаля, а и си беше харесал вече в сватбения център

# 334
  • Мнения: 266
А в Ролман гледали ли сте? Ние натам сме се запътили и ще видим какво ще предлагат....

# 335
  • Мнения: 1 187
Здравейте , за пръв път пиша в темата , вече се омъжих във Варна преди две седмици и само искам да ви споделя че Фотографа  който предлага ритуална зала е под всякаква критика , телефона ми за 200 лева  прави по хубави снимки. Говоря и за фотографите отпред които без да искаш те снимат и за тези които снимат вътре. Предполагам че вие сте си наели  , но все пак реших да ви кажа : ))

# 336
  • Мнения: 538
пффф ние на подписването няма да имаме наш си фотограф, защото ще е в тесен кръг. Разчитах на този от ритуална зала. Не, ченяма да снимат и малкото гости, ама нямам много вярва на развълнуваните ръце на семейството

# 337
  • Мнения: 1 187
пффф ние на подписването няма да имаме наш си фотограф, защото ще е в тесен кръг. Разчитах на този от ритуална зала. Не, ченяма да снимат и малкото гости, ама нямам много вярва на развълнуваните ръце на семейството
.

И ние на него разчитахме по същата причина ама ей сега взех снимките наистина са гадно качество не мога да си изкривя душата : /

# 338
  • Мнения: 2 721
Аз съм много доволна от снимките в Ритуалната зала, много са хубави, идеална е светлината и всичко. Тези отвън също се получиха много добре. Може би не му се е получило нещо във вашия ден, иначе и на мои познати снимките са супер.

# 339
  • Мнения: 993
Момичета, понеже моята сватба мина преди 2 месеца и съм забравила, но ми се струва, че в документа за Ритуалната пишеше, че в таксата се включва и диск със снимки от тях? Аз такъв не съм получила, само изкупихме снимките, предлагани навън (по 5 лв).

# 340
  • Мнения: 538
Може ли да пратите някоя снимка? Аз като цяло не харесвам атмосферата на ритуална зала и за това нямам големи очаквания, но поне качеството на снимките да не е 1.3 МП...

# 341
  • Мнения: 2 721
Ние имаме и диск със снимки, по-добре идете и питайте , защото наистина се включва в сумата.

# 342
  • Мнения: 538
Момичета, понеже моята сватба мина преди 2 месеца и съм забравила, но ми се струва, че в документа за Ритуалната пишеше, че в таксата се включва и диск със снимки от тях? Аз такъв не съм получила, само изкупихме снимките, предлагани навън (по 5 лв).

Как не сте получила?! На мен в бележката мипише 80 лева -снимки; 80 лева - ритуал. Ако няма да получа нищо ще ме прощават ама няма да ги черпя 80 лева. На мен ми обясниха, че ако не ги платя тези пари и ние няма да имаме прово да се снимаме вътре.

# 343
  • Варна
  • Мнения: 1 885
"Класически ритуал – 160 лв. Това включва: ритуал с лек музикален фон на живо, комплект снимки и CD и право за фотозаснeмане."

Явно и снимките за младоженците са безплатни, а тези отвън трябва да са само за гостите, нали?

Извинявам се за въпроса, със сигурност се повтарям, но медицинските за Варна какви трябва да са?

# 344
  • Мнения: 993
Да, точно това пишеше и при нас, а диск не видяхме. Аз бях изключила изобщо, че И това влизаше в цената, а не го получихме.

Общи условия

Активация на акаунт