Антицелулитен лосион на Galenic

  • 4 160
  • 25
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 83
Здравейте красиви майчета! Една моя позната ми каза, че антицелулитния крем на тази фирма /не съм сигурна дали изписвам правилно името, сори/ е най-добър за момента от всички на пазара - наистина имал ефект. Аз четох във форума за други кремчета, но според нея това е най - ефикасно срещу омразния целулит. Малко е скъпичък, та затова искам да Ви питам дали някой го е ползвал и дали е доволен от резултата, та да знам да си го купувам. Благодаря!  bouquet

# 1
  • Мнения: 5 618
Ползвам го десетина дни-не съм очарована, но продължавам да мажа. дори не ми заглажда кожата, а се мажа не веднъж /както е в указанията, а два пъти на ден. Ще мажа още, но засега ефекта не  е поразителен.  Thinking
Иначе миризмата му е разкош.

# 2
  • Мнения: 83
Доколкото знам се маже веднъж на ден и след около три седмици вече има видим резултат.

# 3
  • Мнения: 1 547
Ползвала съм ампулите и съм много доволна. Бих повторила, но в момента не ми се дават 50 лв. Миризмата е божествена, а кожата става много гладка. Но не си мисли, че ще ти премахне целулита. Масаж + диета + много течности + хубава антицелулитна козметика дава резултат. Борбата обаче е продължителна и упорита.  ooooh!

# 4
  • Мнения: 311
Здравейте на всички мразещи в червата целулита! Преди две - три години ползвах антицелулитен продукт на същата фирма - гел във флакон /изобщо не помня имена/. Ефектът беше страхотен. Верно, че заедно с него тренирах и не се скъсвах от ядене, но след месец-два панталоните ми падаха, а от гадния целулит имаше съвсем бегли следи. Препоръчвам го! Ама ако пък на някой не му действа като на мен, не ме убивайте после с камъни! 

# 5
  • Мнения: 5 618
Онче-бонче, никой няма да те убива. Всеки има "своят" антицелулитен продукт. Т.е. - на всеки различните продукти действат различно. За мен напр. това беше стария на Виши, но много хора се оплакваха, че на тях не действа. Оттогава пробвам най-различни продукти-Леокрема, Клиниънс, Дева, Ейвън, но не може да се сравни с Виши-то. Все пак аз продължавам да се мажа с Галеник-може да подейства, кой знае.  Simple Smile

# 6
  • Мнения: 311
"Борбата е безмилостно жестока..." Казват, че и на ROC антицелулитния бил добър, но само опитът ще покаже...Подарих на майка ми кремове на Виши за рожденния й ден - дневен и за около очите...След месец мазане трябваше да и правят операция на долния клепач...според доктора било от кремовете... Та kati_v ти си права - всеки сам открива кое му понася и кое не.

# 7
  • Мнения: 99
Миналата година изразходих два антицелулитни концентрата на Галеник /представлява зелен концентрат в пластмасово шишенце,наподобяващо епруветка/. Хубавото при него е, че действа 24ч и не е необходимо да се нанася два пъти на ден /както повечето антицелулитни продукти/. Ефект имаше още от първото шишенце, което ме подтикна да си взема веднага след това и второ/ тогава,края на лятото бяха на промоция Sunglasses/. Няма да сгршиш, ако опиташ, но незабравяй, че трябва да си постоянна и упорита в борбата с целулита , т.е започнеш ли веднъж няма спиране  Hug

# 8
  • Мнения: 76
Крема е страхотен, действа много добре, мисля че ампулите бяха по-добри, но за съжаление ги спряха. Ползвай го смело, ефекта ще ти хареса

# 9
  • Мнения: 5 618
Крема е страхотен, действа много добре, мисля че ампулите бяха по-добри, но за съжаление ги спряха.

Защ да са ги спряли? Аз ги видях в няколко аптеки.  newsm78

# 10
  • Мнения: 1 986
  Може ли да се ползва от бременни Rolling Eyes

# 11
  • Мнения: 1 564
Бихте ли казали някакви  ориентировъчни цени на лосиона?  bouquet

Последна редакция: чт, 18 май 2006, 11:26 от ninka

# 12
  • Мнения: 5 618
Бихте ли казали някакви  ориентировъчни цени на лосиона?  bouquet
Аз го взех за 38, но го видях на 43 и 45 лв.

# 13
  • Мнения: 83
Бихте ли казали някакви  ориентировъчни цени на лосиона?  bouquet
Една опаковка струва около 45 лева, но сега са в промоция и два флакона струват 70 лева - спестяваш около 20 лева, което хич не е малко. Аз ще се комбинирам с една приятелка и ще си го купим двете и ще ми излезне 35 лева.

# 14
  • Мнения: 13 512
Много е добър продукта, миналата година изразходвах няколко флакона ,съчетани с антицелулитен масаж и имаше видим ефект. Препоръчвам го.

# 15
  • Мнения: 386
Една опаковка струва около 45 лева, но сега са в промоция и два флакона струват 70 лева - спестяваш около 20 лева, което хич не е малко.
Къде е  промоцията, моля?

# 16
  • Мнения: 83
Аз съм от София и във по-големите аптеки, които продават от скъпата козметика съм го виждала, но може и да го има и в специализираните магазини за козметика.

# 17
  • Мнения: 99
Ползвала съм ампулите след като родих дъщеря си, след около месец съпружеското тяло повтаряше всяка вечер че целулита ми видимо е намалял и  ще продължавал да ме маже докато резултата хареса и на мен самата.Мисля че резултат при два - три месеца третиране на проблемните ти зони ще има и то строхотен, поне при мен беше така.
Успех!!!

# 18
  • Мнения: 1 547
Една опаковка струва около 45 лева, но сега са в промоция и два флакона струват 70 лева - спестяваш около 20 лева, което хич не е малко.
Къде е  промоцията, моля?

Промоцията е в аптечната мрежа, където продават козметика на Галеник. За да сме точни, 2та лосиона струват 69.20 примерно, а на опаковката е залепен кръгъл стикер с надпис: Спестявате 23 лв. Това е чудесно, знам, че продуктите са прекрасни, но хич не ми е кеф в момента да дам 70 лв. Пуф.

# 19
Здравейте,
Вчера си го купих и от днес започвам.
На упътването пише да се маже всяка сутрин. Проблем ли ще е ако го правя вечер, защото тогава имам повече свободно време.

# 20
  • София
  • Мнения: 4 966
Онче-бонче, никой няма да те убива. Всеки има "своят" антицелулитен продукт. Т.е. - на всеки различните продукти действат различно. За мен напр. това беше стария на Виши, но много хора се оплакваха, че на тях не действа. Оттогава пробвам най-различни продукти-Леокрема, Клиниънс, Дева, Ейвън, но не може да се сравни с Виши-то. Все пак аз продължавам да се мажа с Галеник-може да подейства, кой знае.  Simple Smile

От стария Виши и аз бях очарована.Ама грам целулит не ми остана/разбира се и диетка и спорт/.Дали и последния им сега ще е така сполучлив? Thinking

Една опаковка струва около 45 лева, но сега са в промоция и два флакона струват 70 лева - спестяваш около 20 лева, което хич не е малко.
Къде е  промоцията, моля?

Промоцията е в аптечната мрежа, където продават козметика на Галеник. За да сме точни, 2та лосиона струват 69.20 примерно, а на опаковката е залепен кръгъл стикер с надпис: Спестявате 23 лв. Това е чудесно, знам, че продуктите са прекрасни, но хич не ми е кеф в момента да дам 70 лв. Пуф.

Айде с някой да си делкаме 70-те лева о така си взимаме по един по 35?Simple Smile

# 21
  • Мнения: 10 605
ползвала съм ампулите и бях много доволна. Но... определено Лирак е по-добър,само дете е малко по-скъп. Имах видим ефект от него след 3-4 дни, без спорт и диети, а и работех на бюро и по цял ден си мачка дупето. След първоначалното 14 дневно мазане съм го ползвала отвреме-навреме за поддържане на ефекта.

# 22
  • Мнения: 5 618
Малко извън темата, но и тук да попитам - сещате ли се за парфюм, който напомня миризмата на този лосион. Много ми харесва за лятото.

# 23
  • Мнения: 5 317
Малко извън темата, но и тук да попитам - сещате ли се за парфюм, който напомня миризмата на този лосион. Много ми харесва за лятото.
Скоро имаше такава тема.Потърси я.

# 24
  • Мнения: 5 618
Малко извън темата, но и тук да попитам - сещате ли се за парфюм, който напомня миризмата на този лосион. Много ми харесва за лятото.
Скоро имаше такава тема.Потърси я.
Ама тя темата беше моя  Embarassed, но не намерих това, което търся, та реших да попитам и в тази.

# 25
  • Мнения: 3 576
Определено си заслужава парите.
От всички антицелултни дето съм ползвала единствено при  Виши и Галеник имаше видим ефект.
Мисля сега да си взема двойната опаковка и да си я ползвам 2 месеца тамън за морето ще съм екстра.

Тук е мястото да изкажа разочарованието си от Леокрема - миналата година тук майки го препоръчваха, сега гледам голяма реклама правят, обаче при мен въобще не подейства.

Общи условия

Активация на акаунт