DOLUNAY - ПЪЛНОЛУНИЕ- С участието на Йозге Гюрел и Джан Яман.ТЕМА 8

  • 51 651
  • 746
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 6 594
Я си представете Деметка и Асуман под един покрив  hahaha hahaha hahaha hahaha
Сградата ще се срути просто от такава комбинация.
А Дениз ще емигрира.

# 706
  • Мнения: X
Ферит е длъжен да се извини за грешката си. Не защото Асуман е достойна за това, а защото Ферит е достоен човек. Когато си сгрешил, си длъжен да се извиниш, независимо кой е човекът насреща ти. Не заради друг, а заради себе си. По същата причина исках Назлъ да разкрие сестра си в първите епизоди. Моралът и възпитанието нямат двоен стандарт.  Naughty Така виждам аз нещата.

# 707
  • Враца
  • Мнения: 791
Какъв ти фиктивен брак, направо са си истинско семейство.
Иди им го обясни  ooooh! ooooh! запънали са се и двамата като магарета на мост  ooooh!
Това е серията на всички, но не и на нашите, при все че трябваше да е тяхната  ooooh! ooooh! надявам се да
НЕ свърши с пристигането на рускокоска в дома на Ферит  Praynig

# 708
  • Мнения: X
Я си представете Деметка и Асуман под един покрив  hahaha hahaha hahaha hahaha
Йок артък. Дениз съвсем ще го подлудят.  Shocked А двете ще си изскубят косите и ще се избият. Няма, няма. Демет ще ходи да циври на рамото на Ферит. Серията да не би да свърши с пристигането й в дома му и с пускането на бомбата? Страшен клифхенгър ще бъде това направо.  ooooh!

# 709
  • Мнения: 3 203
Момичета не ви ли се стори ,че Булут не каза думите от фрага  newsm78"ако искате аз ще изляза " ей тези СЦ направо ни пращат  за зелен хайвер. Честно доста им се подразних. Naughty Подхвърлят ни нещо за захранка и после очакват ние да клъвнем като рибки  Crossing Arms  ай сиктир им вече  Naughty  Очаквахме ,че любовта вече ще възтържествува  ама йок много хладни Назлъ и Ферит нещо се поотдалечават и то стремглаво  с бързи темпове  Tired Tired Tired Железен Ферит не се поддава .Много му силни  и стабилни хормоните  Joy Joy Joy Joy

# 710
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 819
Демет да не стана затворник в собствения си дом....

# 711
  • Мнения: 3 203
И аз мисля ,че серията ще завърши с Демет на вратата и ще гадаем цяла седмица дали е стреляла по Хакан или по-друг заложен от Хакан  newsm78

# 712
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 819
Ферит е длъжен да се извини за грешката си. Не защото Асуман е достойна за това, а защото Ферит е достоен човек. Когато си сгрешил, си длъжен да се извиниш, независимо кой е човекът насреща ти. Не заради друг, а заради себе си. По същата причина исках Назлъ да разкрие сестра си в първите епизоди. Моралът и възпитанието нямат двоен стандарт.  Naughty Така виждам аз нещата.
Hands Plus1 но понякога най трудно е да кажеш "извинявай"

# 713
  • Мнения: X
Момичета не ви ли се стори ,че Булут не каза думите от фрага  newsm78"ако искате аз ще изляза " ей тези СЦ направо ни пращат  за зелен хайвер. Честно доста им се подразних. Naughty Подхвърлят ни нещо за захранка и после очакват ние да клъвнем като рибки  Crossing Arms  ай сиктир им вече  Naughty  Очаквахме ,че любовта вече ще възтържествува  ама йок много хладни Назлъ и Ферит нещо се поотдалечават и то стремглаво  с бързи темпове  Tired Tired Tired Железен Ферит не се поддава .Много му силни  и стабилни хормоните  Joy Joy Joy Joy
Той навремето, ако наистина е бил влюбен в Демет, хормоните му яко са бушували, ама тя направо го е попарила с това нейно поведие (ти си егоистична, капризна и незряла) и му е убила всякакво желание за страстна и пламенна любов. Ох, на Назлъ хич не й е лесно, с такъв препатил от любови мъж  Joy Joy Joy Да вземем да й подарим един наръчник в любовта?  hahaha

# 714
  • Враца
  • Мнения: 791
Мими просто СЦ вместо да ги съберат зорлем ги отдалечават един от друг.. поне да един целуфан да ни пуснат та да мирнем ... ама ЙОК  ooooh! ooooh! ,вече ми се промени мнението русата да остане при Ферит, да я видя тогава Назлъ  Whistling Whistling не мисля че ще се ядоса, ами напротив от ревност може да предприеме нещо да запази мъжа си .. кой знае  Whistling Whistling

# 715
  • Под звездите
  • Мнения: 898
Ферит е длъжен да се извини за грешката си. Не защото Асуман е достойна за това, а защото Ферит е достоен човек. Когато си сгрешил, си длъжен да се извиниш, независимо кой е човекът насреща ти. Не заради друг, а заради себе си. По същата причина исках Назлъ да разкрие сестра си в първите епизоди. Моралът и възпитанието нямат двоен стандарт.  Naughty Така виждам аз нещата.

Не съм съгласна с теб.  Не мисля, че има безгрешни хора на този свят. Всеки човек има право на прошка и на шанс. След, като иска да се поправи и не е виновна, би трябвало да получи извинение.

# 716
  • Мнения: X
Мими просто СЦ вместо да ги съберат зорлем ги отдалечават един от друг.. поне да един целуфан да ни пуснат та да мирнем ... ама ЙОК  ooooh! ooooh! ,вече ми се промени мнението русата да остане при Ферит, да я видя тогава Назлъ  Whistling Whistling не мисля че ще се ядоса, ами напротив от ревност може да предприеме нещо да запази мъжа си .. кой знае  Whistling Whistling
Игличке, какво предлагаш да предприеме? Аз имам няколко идеи, доста диви, щото му е съпруга и има пълно право да ги осъществява  Embarassed, ама с тая цензура дето я имат, надали ще се осъществят.  #Cussing out

# 717
  • Мнения: 6 594
Абе точно на Асуманката да й се извинява, не мисля че има нужда.
Но може да й обясни, че трудно ще й се довери.
Той на Назлъ не се извини след историята с хладилника, че на нея.

Не се отчайвайте, момичета.
Сега ще водят семейно Булут на стадиона на "Бешикташ".
Е, и Дениз ще дойде, ама какво да се прави.
Тоя лепчо сякаш има мярка за неотклонение, все край тях.

Това в джоба му да не е шала на Назлъ?

                    

# 718
  • Под звездите
  • Мнения: 898
Мими просто СЦ вместо да ги съберат зорлем ги отдалечават един от друг.. поне да един целуфан да ни пуснат та да мирнем ... ама ЙОК  ooooh! ooooh! ,вече ми се промени мнението русата да остане при Ферит, да я видя тогава Назлъ  Whistling Whistling не мисля че ще се ядоса, ами напротив от ревност може да предприеме нещо да запази мъжа си .. кой знае  Whistling Whistling

 newsm10

# 719
  • Мнения: X
Ферит е длъжен да се извини за грешката си. Не защото Асуман е достойна за това, а защото Ферит е достоен човек. Когато си сгрешил, си длъжен да се извиниш, независимо кой е човекът насреща ти. Не заради друг, а заради себе си. По същата причина исках Назлъ да разкрие сестра си в първите епизоди. Моралът и възпитанието нямат двоен стандарт.  Naughty Така виждам аз нещата.

Не съм съгласна с теб.  Не мисля, че има безфгешни хора на този свят. Всеки човек има право на прошка и на шанс. След, като иска да се поправи и не е виновна, би трябвало да получи извинение.
Аз също не вярвам в безгрешните хора (къде има такива?!). Но Ферит отказа да действа по твоя аргумент, следователно трябва да му предложим другия - да го направи заради себе си. Ако Назлъ му пусне тази стръв, той няма да се дърпа. Твърде горделив е и ще приеме.

Общи условия

Активация на акаунт