Любители на Котки - Тема 118

  • 41 116
  • 742
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 19 196
В къща сме, аделинда.

# 76
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 531
Страхотна снимка, предлагам да я използваме за корица на следващата тема. Kissing Heart

# 77
  • Мнения: X
Благодаря ви момичета Blush Kissing Heart
Взех си нов телефон и това са ми моделите JoyJoy
Кукумицинка, поздравления за решението!

# 78
  • София
  • Мнения: 4 714

 Когато котето е само, то спи през цялото време, защото няма с какво или кого да се занимава

Кое спи, кое подрежда.....  Wink

Тоя, моя голям подмазвач, ей! Mr. Green До сега не бяха се виждали на живо с "баща" си. Продаде ме за две шишчета с човешки подправки. На двайстата минута, то не беше гушкане с предни лапи по брадата му, не бяха целувки, мъркане. Предател. Mr. Green

DivaOrhideq, много сладки и спокойни твоите модели.  Heart Eyes Моя хич не ще да излиза. Ама съм в апартамент.

За решението на кукумицинка знаех предварително.  Heart Eyes

A eто и нова снимка на предателят: 
Скрит текст:

 

# 79
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 277
Кукумицинка, като те чета все искам да ти кажа, че си едно голямо, голямо сърце.
И Таня.
И Стейси.
Една силна прегръдка за трите.

# 80
  • Варна
  • Мнения: 6 348
Коте! Heart Eyes
Снощи Милето имаше от оня проблем, с акането. Тюю, плака поне един час в поза клек. Дадох и разхлабително + масло. Днес ака нормално. Но тя не желае да яде нищо друго, освен гранули. Не щеше и масло, но аз го мацнах на козината и после близа.
Женето и Мага също близаха масло, но те с желание, разтопено от човешки пръст.
Котуньо расте с всяка снимка!
Следя всички снимки и се радвам за кукумицинските, на орхидейчето и т. Н.

# 81
  • Мнения: X
Момичета, решихме в сряда да кастрираме Хоти и Китана. Преди 3 дни направиха 7 месеца. Ще ги взема да си ги гледам вкъщи няколко дни след кастрацията. Има ли нещо специално да ми препоръчате? Не да ги храня 24 часа преди операция и какво друго?
Колко дни средно се възстановяват?

Ето още малко "позьорски" снимки на момичетата ми.
Скрит текст:





# 82
  • София
  • Мнения: 8 348
ами нищо специално всъщност
след два дни не си личеше, че са кастрирани
първия ден гледахда не скачат по диваните сами, ама ги изпуснах на няколко пъти

може да се зъбят една на друга, реагират понякога странно на упойката, предвиди възможност да ги разделиш, ако се наложи
Сиси си беше ок, ама Джуджи я избиваше на агресия след упойката, та стоя затворена в клетката цяла нощ, докато и мина

# 83
  • София
  • Мнения: 13 256
Не да ги храня 24 часа преди операция и какво друго?

Ще умориш от глад момичетата!  Wink 12 часа са достатъчни.  Laughing Вечерта ги храниш по-раничко (при сутрешна операция), а преди лягане им прибираш и водата.  

При желание можеш да се подготвиш с бодита, в случай на интензивно гризане и дърпане на конците. Но не винаги е необходимо. Дъщеря ми уши боди на Дейзи, но така и не се наложи да го облича. На Боги също не съм обличала. Лекарката ми каза в случай на нужда да сложа ръкав от нещо или разтеглив чорап с 4 дупки за краката. Simple Smile Но пък в първи пост има кройки за мераклийките.  Wink

И не забравяй да разпиташ с какви конци работят! Нормалното е да са разградими и да не се налага да ги свалят. Както и за размера на разреза. Нормалното е до 2-3 см. Виждала съм снимка на котето на позната, на което цялото коремче беше разпорено!  ooooh!

Много хубави снимки!  Hug  Ако кажеш, в следващата тема ще сложа една от тях за корица.  Wink

# 84
  • Мнения: X

Благодаря момичета!
Таня, хаха, вярно, че беше 12 часа Grinning Нямам време да шия нищо, но ще открадна на ММ 2 чорапа за всеки случай. И ще те послушам да разпитам първо доктора кое-как и т.н.

Ще е чест за мен да ми сложите момичетата за корица.

Утре ги взимаме и сряда е операцията...така го планираме, днес ще потвърдим с докторите.

# 85
  • Мнения: 14 366
Разкошни Хоти и Китана Heart Успех в сряда!
Аз Бела явно 24 часа съм я държала гладна Grinning Още ми е пред очите как се носи като пиян морков по коридора и си търси паницата, тамън излязла от упойка Grinning

# 86
  • Мнения: 4 275
Орхидейке, успех  Hug
Kalinass, как мина кастрацията при вас?

# 87
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 298
Много са хубави Хоти и Китана и от мен леки операции им пожелавам Simple Smile Обличам Мърки с бебешко боди и това е идея за боди след операция освен чорапи Simple Smile

# 88
  • София
  • Мнения: 4 714
Oрхидейче, 2 часа преди операцията да не пият вода.
Хоти и Китана.  Heart Eyes
Много късмет!  Hug

# 89
  • Мнения: X
Благодаря! Лееко ми е притеснено, но вярвам, че всичко ще е наред.

Общи условия

Активация на акаунт