Забременели след ин витро - Тема 41

  • 75 097
  • 741
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: X
Василенче, при кой хематолог ходиш?

# 136
  • Мнения: 2 999
Утре започвам с акупунктура, малко съм скептична, но се надявам да помогне за раждането.

Това с акупунктурата много помага, включвай още от сега и арника монтана всеки ден - изключително лесно и бързо се възстановява човек след каквито и да е било оперативни интервенции. Така че, много разумно решение си взела.

Арника приемай и след раждането, обезболява и бързо възстановява съединителната тъкан. Абе акупунктура плюс арника за раждането правят чудеса. Само дано да си при добър специалист по акупунктура, защото са изключително важни точките, които ще се третират.

# 137
  • Мнения: 1 966
Василенче,
Малко остава. Много ще се радвам да споделиш за фактор 13, че и аз имам хетерозигот там.

# 138
  • Стара Загора
  • Мнения: 253
Аз нали съм по езотериката  Embarassed, та се сетих ,че бях гледала едно предаване за вербалната хомеопатия  при Гала. И там жената взе чаша вода , изрече близко до нея Arnica montana 200C / това е концентрацията / ,  и я разбърка.  Това става със всяка необходима билка , но трябва да се изрече на името на билката на латински. Свойствата на билката се предавали на водата. Това не го вярвам на 100%, ама ще взема да го правя , поне няма да ми навреди Simple Smile
Една моя колежка се кълне, че е учудила лекарите , използвайки вербална хомеопатия върху дъщеря си, болна от ДЦП. Тя е много зарибена по алтернативната медицина,  Laughingно пък и в интерес на истината , дъщеря й много напредна в развитието си.
Така ,че по-лудичките като мен може да пробват Joy

# 139
  • Мнения: 2 999
Миронче, дамата се казва Силва Дончева и да доказано е, че водата има памет и може да се превърне в лекарство.
Но става и със закупена арника от аптеката, който не смята, че не би могъл да се справи с вербалното зареждане на вода. 😉

# 140
  • София
  • Мнения: 234
Василенче, и аз започвам 37-ма седмица Grinning остават 11 дни до секциото и все пак мъничка надежда да реъгнат по-рано и да опитаме нормално раждане Wink

# 141
  • Мнения: 156
Герда, живея в Германия, лекаря се казва Рихтер. Уж бил много добър, всички ми го препоръчаха, даже преди да почнем с първия опит инвитро ме изпратиха при него за да направим генетични, които бяха без отклонения. В началото на бременноста имах пак завишени д-димери, които се бяха стабилизирали до предния четвъртък. Аз си мисля, че може и да съм имала малък тромб, два дни имах болки в единия крак, но явно тялото само си го чисти. Освен това от две години нося медицински чорапи за разширени вени, явно си имам предразположение.
Дънди, мерси за идеята с арника, ще я пробвам с надеждата да ускори възстановяването след раждането. Ако всичко с позицията на малката е наред, ще раждам нормално. То тук така ли иначе никой не ме пита, аз какво искам. Тук правят цезарово сечение само с индикация или по спешност. Но не е проблем, аз предпочитам естествено раждане.
За този фактор 13 малко се поинформирах сама, отговаря за разреждането на кръвта и за клиниката е важно да има някакви специални лекарства или системи като подготовка да не загубя голямо количество кръв. Това ме очуди доста, защото досега не съм имала проблеми при предишни операции.  

# 142
  • Мнения: 972
И аз тук,малко закъсняла.
Честито на новите мамчета.Кротки и здрави дечица.

# 143
  • Мнения: X
Ех, Василенче,  нашите обикновените доктори не следят много тези показатели, та си казах, че твоя доктор ще е голяма находка, а то...ясна работата..германска.

# 144
  • Пловдив
  • Мнения: 591
Ванина, Доринда честити да са ви бебчетата! Да са ви живи и здрави и много да ви радват!

# 145
  • Мнения: 156
Герда, тук е същата работа с лекарите, мен ме следят заради инвитрото, иначе от моите приятелки никоя не е ходила и един път на хематолог. Принципно пускат само изследвания, които поема държавната здравна застраховка, всичко друго се плаща ако е без индикация. Просто трябва АГ да даде направление иначе се плаща.

# 146
  • Стара Загора
  • Мнения: 253
Момичета да взема да се оплача на вас, то друг едва ли ще ме разбере. Миналата седмица видях положителния резултат, по мои сметки съм в 5+1г.с. Имам час за ехограф чак за 28.11. Това ми се струва ужасно далече.... По принцип имам имам болки като ПМС , надутата съм, болезнени гърди. Но вчера вечерта тези симптоми изчезнаха ... и в 2 часа посред нощ се събуждам и "О, нищо не ме боли!!!!" Оцъклих се до сутринта, само дето до паник атака не се докарах, по едно време си викам на акъла ,че аз май само от притеснения ще прецакам работата Sunglasses . Днес пак се явиха "симптомите ", ама слабичко. Та това игра на хормоните ли е ? На друг да му се е случвало? Знам ,че всеки организъм е различан, ама ей така , да попитам Laughing
Днес съм на работа и се разсейвам с други мисли , ама понеже пътувам, от клиниката ме накараха да си пусна болничен. Та от утре вкъщи , сама с лудостта ми, не ми се мисли. Embarassed

# 147
  • Мнения: 19 688
Оттук нататък лудостта ще става по-силна и с най-различни проявления Joy
Но да, симптоми ще се появяват и изчезват, а ти ще трепериш до всеки преглед. Аз поне бях така.

# 148
  • София
  • Мнения: 10 642
Миронче, Кристи мн те е “успокоила”, ама... права е, от тук на татък спокойствие няма. Чакането до теста нищо не е, сега се започва чакане до едно, до друго, до трето...
Опитай се да не се филмираш, че иначе е страшно

# 149
  • Мнения: 2 999
+1 Правиш каквото трябва и действаш според обстоятелствата, но за да не се побъркаш приеми малко по-философски ситуацията - иначе изперкването ти е гарантирано. Joy А от това полза нямаш нито ти, нито детето, което носиш в себе си. Харесва ми крилатата фраза на Карлсон от покрива - Спокойствие и само спокойствие. Трудно е, ама няма друг вариант.Stuck Out Tongue Winking Eye

Общи условия

Активация на акаунт