Забременели след ин витро - Тема 41

  • 75 066
  • 741
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 882
Кристи, чакаме те скоро пак тук, ама бременна с близначки! Да не забравиш да ни се похвалиш!  Praynig

Систем, палчета всичко да е наред с мерките на бебчетата, за да си спокойна!  Praynig И при мен е имало и винаги има отклонения като ходя на различни места - последните 2-3 прегледа се случва да съм в един ден на ЖК и в Токуда - ами понякога има разлика от 300-400 грама на двете места, но не им обръщам внимание, просто приемам, че истината е някъде по средата. А според мен с точност може да се знае едва като родим.  Peace

Нандинче, няма ли как да минеш само с диета?  ooooh! 

# 271
  • София
  • Мнения: 10 642
Имам си обременяване Кристи.
Инече сутрешните стойности са ми по-височки, ама днес пък, положението не ми се вижда толкова зле.

Ливче, трябва да спра да ям съвсем

# 272
  • Мнения: 2 999
Кристи,  Joy хахахахаха Stuck Out Tongue Winking Eye значи всичко се движи по план. Мушмул расте за радост на мама, тате и домашните любимци.  Joy

# 273
  • Мнения: 4 696
Да, неонатологиите са на нива, мисля че са три, като трето е най - малките бебета. Селена май от скоро имат трето ниво, ако не се бъркам,но все пак специалистите са важни, така че трябва да се проучи.

# 274
  • Мнения: 1 191
Еха, Нандин, голям мъж си имаш, браво.
Моят върви дребничък. Като отида на преглед в Надежда, но не ЖК и всеки път ме питат дали съм бременна. Започнах да се изнервям вече. От няколко дни ме тресат някакви нови хормони, като прочета нещо по-сантиментално, преди ми ставаше смешно, сега рева като магаре. Тотално съм изперкала.
Мистик, аз ударих дъното с хормоните, като се разревах на реклама на кока кола  Joy

# 275
  • Мнения: X
Здравейте!
Включвам се отново плахо в темичката Simple Smile
След положителен тест ми казаха да не спирам никакви лекарства, но не разбрах дали важи и за Медрола. Вие до коя седмица пихте Медрол? На лекар съм в четвъртък, а ми се иска да намалявам вече приемът му.

# 276
  • Мнения: 19 687
Не го спираш сама. Изчакай си прегледа. И честито Simple Smile

# 277
  • Мнения: X
Благодаря, Кристи 💐

# 278
  • Мнения: 6 541
Не го и намаляваш сама.

Кристи, този стремеж да си халосаш главата ми е познат. Сутринта тръгна да се катери по стената, но с главата  напред вместо трета ръка. Трясна я, разрева се, мина му след малко и продължи в същия дух. И даже ми се сърдеше като си слагах ръката там, където щеше да халоса главата Joy

# 279
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
И при нас дивотиите почнаха - вчера за секунди зад гърба ми се е качил на една табуретка с колелца и го видях когато вече подскачаше по нея на коленца. Две минути по-късно, докато "евакуирах" табуретката в другата стая, го заварих с двете коленца покатерен на средния рафт на такъв шкаф
http://www.ikea.com/gb/en/images/products/kallax-shelving-unit-w … 2_pe383250_s5.jpg и дърпаше приемника на телевизията.
Та...подготвяйте се, аз не вярвах като ми повтаряха, че докато не пълзи и проходи е по-лесно и мислех, че реването и недоспиването са най-натоварващи. Сега продължава да реве и да се буди нощем, но има "бонус" неизчерпаема енергия + всевъзможни идеи за бели и допълнителна "екстра" тръшкане. Като добавим зъбите става чууудно Crazy

# 280
  • Мнения: 2 357
Ех, Пънче, на теб сигурно не ти е лесно, но на мен ми звучи толкова сладко всичко, като приказка. ❤
Аз Медрола го намалих на 1т. след положителния тест, но на предишни положителни тестове пишех на Персенска и тя ми казваше да го намаля по този начин.

# 281
  • Мнения: X
Ще изчакам до четвъртък, дано Цветков ми го спре изцяло.
При предната бременност изобщо не съм го пила този Медрол. От него се чувствам наистина зле :/

# 282
  • Мнения: 2 999
Пънчееее,  умрях от смях - просто си го представих какви ги твори .... двете с Кристи се забавлявате истински Joy

# 283
  • Мнения: 6 541
И аз писах на Персенска след + теста, но тя ми каза да си пия всички лекарства по същия начин до прегледа. А медрола ми го спря към 10-11 гс ако не се лъжа.

Ха, аз също е забавлявам, какво си мислите Crossing Arms

# 284
  • Мнения: 972
И на мен с + теста ми спряха медрола.Даже тогава писах притеснена за мнение,дали не трябва да го спра постепенно.

Общи условия

Активация на акаунт